Sanat Kumara

10 minučių

Žmogus, gyvendamas Žemėje ir negebėdamas valdyti savo minčių ir jausmų, suformuoja negatyvią energiją, kuri siautėja žemame vibracijų lygmenyje. Ši energija labai apsunkina žmonių gyvenimą ir kūrybą. Negatyvioji energija persipina su žmogaus prisirišimais, troškimais, aistromis ir per tai valdo patį žmogų. Ši energija savaime nei dauginasi, nei nyksta. Viskas aplinkui turi galią tik dėl žmogaus minčių koncentracijos. Viskas auga, kam žmogus suteikia savo dėmesį ir viskas nyksta, kas žmogui neįdomu ir ką žmogus ignoruoja, pamiršta. Bet kuri neigiama energija išnyktų iš erdvės, jei žmogus nemaitintų jos savo baimėmis, troškimais, nevaldomomis blogomis emocijomis. Todėl Blogis egzistuoja Žemėje, nes žmogus jį kuria ir palaiko. Pakanka kažkam padaryti ką blogo, o kitiems apie tai kalbėti ir ta blogio išraiška stiprėja. Stiprėja, įtraukdama į save vis daugiau žmonių, o silpnesnį žmogų net pažeisdama. Nes blogio egregoras įsitvirtina žmogaus struktūroje kaip blokas, neleidžiantis pratekėti dieviškajai gyvybinei energijai.

Daugelis sielų, paliekančių Žemės erdvę, negali atsilaisvinti nuo tų tamsos egregorų, kurie joje įsitvirtino būnant įsikūnijime. Ir taip formuojasi astralinis pasaulis, kuriame blogio energijos yra dar stipresnės nei materijoje. Materijos aplinką žmogus dar geba valdyti ir kai kada geba savo mintis ir jausmus suvaldyti, tokiu būdu sumažindamas blogio egregoro įtaką savo gyvenime. Išėjusi siela negeba valdyti aplinkos energijų. Ji tiesiog atsiduria tarp energijų ir neturi jėgos iš jų ištrūkti. Išėjusių sielų plane bet kurie jausmai, sklindantys iš gyvųjų pasaulio, jaučiami daug stipriau. Tiek meilės, tiek neapykantos. Išėjusias sielas gelbėja gyvųjų geros mintys apie tą sielą. Pasiųstos meilės bangos gali sielą iškelti iš blogio energijų apsupties ir pakylėti sielą iki angelų lygio, kur siela jau pakviečiama į atsigavimo sferą. Bet jei apie mirusį žmogų kalbama blogai, jo siela yra spaudžiama blogio egregoro, kurį jūs savo mintimis vis stiprinate. Tokiu būdu jūs gebate ne tik gyvuosius žudyti, bet ir mirusius nuolat žudyti savo negeromis mintimis ir žodžiais.  Karmos dėsniui tas pats, ką jūs savo mintimis naikinate: gyvuosius ar mirusius. Vis tiek formuojate negatyvią energiją, už kurią reiks atsiskaityti. Teisingiau, kurią patiems reiks išgyventi. Ir taip, gyvųjų pagalba, yra suformuojamas astralinis pasaulis, kupinas kančios ir blogų energijų, su kuriomis susitinka daugelis sielų.  Bet ne kiekviena išeinanti siela būtinai pakliūva į tą astralinį pasaulį. Sielos, kurios pasiruošusios išeiti pas Dievą, kurios laukia tos akimirkos su ramybe, su vidiniu džiaugsmu ir kurių neužspaudžia artimųjų raudos, lengvai peršoka astralinio pasaulio lygmenį ir iš karto pakliūva pas angelus į atsilaisvinimo etapą. Sakysite, kad jei „blogietis” tiki Dievu, tai jo siela irgi peršoks astralinį pasaulį? Jei žmogus elgiasi kaip blogietis, vadinasi, jis netiki Dievu, tik taip pats mano. Tikėti Dievu – tai laikytis tam tikrų taisyklių, kurios niekados neleis pažeisti kito žmogaus valios ir padaryti kitam tyčinės blogybės. Tikėjimas Dievu atsispindi žmogaus veiksme, o ne žodžiuose ar mintyse.

Aš nesiekiau šiuo laišku jūsų įbauginti, tik noriu pasakyti, kad blogis egzistuoja tik žemiausiame energiniame lygmenyje, kur gyvena žmogaus suformuotų minčių energija. Kylant į vis aukštesnį energinį lygmenį to blogio yra mažiau. Ir tai, ką jūs galite įvardyti kaip blogį, kurį jums suformuoja gyvenimas – tai tik karmos įtaka, leidžianti jums nuolat atsilaisvinti iš jūsų pačių suformuotų blogio energijų. O norint greičiau atsilaisvinti nuo blogio egregoro jumyse suformuotų blokų, stenkitės vis dažniau išbūti dieviškosios šviesos sraute. Tai yra aukštų vibracijų energija ir su jūsų leidimu ji nusėda į jūsų energinius kūnus ir išdegina kamščius, kurie susiformavo dėl neteisingo jūsų elgesio, veikiami karmos dėsnio.

Jeigu žmogus nors 10 minučių kasdien pabūtų dieviškosios energijos sraute, atsijungdamas nuo savo minčių, per metus jis pastebėtų stulbinančius pokyčius savo gyvenime. Jam nebereikėtų skųstis nei blogu gyvenimu, nei fiziniais skausmais. Nesakau, kad taip galima išgydyti sudėtingas ligas, jos juk susiformavo dėl konkrečių jūsų veiksmų, kuriuos reikia ištaisyti, bet papildomų ligų tikrai neatsirastų. Tame sraute jūs išdegintumėte savyje esantį negatyvumą, vadinasi, sustiprėtumėte, atsilaisvintumėte nuo energinių kamščių, kurie įtakoja ne tik sveikatą, sėkmę, bet ir suvokimą. O atsilaisvinus nuo sąmonės blokų, jūs iš karto pajustumėte, kurie jūsų veiksmai neatitinka Visatos dėsnių ir ką turite savyje keisti. Vadinasi, ir tai jau leistų keistis jūsų gyvenimui. 10 minučių būnant dieviškosios energijos sraute leistų jums harmonizuoti savo būseną, nuimti nuo savęs įtampą, baimes. Vadinasi, nebekurtumėte blogio egregoro, kuris siautėja gyvųjų ir mirusiųjų pasaulyje.  O jei visos planetos žmonės kasdien 10 minučių pabūtų dieviškosios energijos sraute, tai įvyktų didžiulis pokytis Žemės planetoje. Žmonės nebekurtų blogio egregoro, vadinasi, nebebūtų nei bado, nei gamtos taršos, nei ginkluotės kūrimo. Tik 10 minučių gali iš esmės pakeisti visą pasaulį. Ar daug reikia? Minimaliai. Tai siekite savo gyvenime įtvirtinti tas 10 minučių. 10 minučių susikoncentruoti į dieviškosios energijos šviesą, kuri apgaubia visus jūsų kūnus ir įsiskverbia į juos, atstatydama jūsų vidinę harmoniją ir teisingą požiūrį į gyvenimą.

Dalintis:

2 komentarai apie “10 minučių”

  1. Nuostabus laiškas, gilios žinios. Ačiū labai. Prižadu nors 10 min. kasdieną išbūti dieviškos energijos sraute. Ir kitus savo pažįstamus kviesiu tai padaryti. Vardan savęs ir kitų, vardan pasaulio gėrio ir grožio, vardan šviesos planetoje, vardan Dievo.

    1. Nuostabus laiškas, nuostabios Vilmos mintys. Skaitydama Laišką, pagalvojau, skirsiu bent 10 minučių išbūti Dieviškos energijos sraute. Dėkoju Jums visiems 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *