Sanat Kumara

Analizuok, mąstyk ir viską patikrink per savo širdį

Atsiveriančios žinios sukelia sumaištį. Jos sužadina jumyse pačius įvairiausius prisiminimus, sujudina prisirišimus, vertinimus. Žinios kelia sumaištį tiek prote, tiek širdyje. Ir su logika tiesos neatrasite. Reikia išgyventi širdimi pokytį. Reikia jį suvokti visa savo būtimi. Sumaištis gali jus atvesti į teisingą kelia, bet gali jus ir paklaidinti. Bet vis tiek kiekvienas būsite savo kelyje tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje. Jeigu sumaištyje paklysite, vadinasi, tas paklydimas jums ir reikalingas. Reikalingos tam tikros paklydimų sąlygos, kad geriau pažintumėte tiesą. Nekariaukite ir neįrodinėkite savų tiesų, nes kiekvienas iš jūsų tiesą suvokiate kitaip ir gyvenate gyvenimą savaip. Todėl džiaugiuosi, kad sumaištis skatina jus ieškoti, bandyti, prieštarauti, susitaikyti. Veiksmas vyksta ir jūs pamažu atsiveriate savo aukštesniąja sąmonei.

Visai nesvarbu kokios idėjos gyvenime laikotės, kokie dvasiniai mokytojai jums labiau priimtini, vis tiek visų kelias yra vienas: susilieti su savo aukštesniuoju Aš. Ne su kažkurio mokytojo aukštesniuoju Aš, o su savo aukštesniuoju Aš ir tik jūsų einamas kelias jus nuves į tą savęs pažinimą, į gebėjimą pamatyti pasaulį savaip, pagal savo tiesą. Žinios paduodamos tik tam, kad jūsų asmeniškai galėtumėte išbandyti tą kelią ir jei tas kelias netinka – ieškokite kitų būdų. Tik nenusivilkite savimi ar savo mokytojais. Jūs turite nuolat žengti į priekį. Asmeniškai. Jūs patys prisiimate atsakomybę už savo brandos augimą. Niekas negali atsakyti už tai, kaip tau sekasi bręsti. Tau gali padėti, kai tau to reikia, bet atsakomybės nuo tavęs niekas nenuims. Visada turi pasikliauti tiek savo protu, tiek savo širdimi. Jei šie du komponentai sako, kad tu klysti – ieškok kitų kelių. Jei jie tarpusavyje prieštarauja – išsiaiškink, kas kelia tau vidinį prieštaravimą. Analizuok, mąstyk ir viską patikrink per savo širdį.

Nėra kolektyvinio ėjimo į priekį. Ėjimas yra individualus, savitas ir tik tau būdingas. Kiekvienam atsiveria tiesos tiek, kiek jis geba priimti. Kiekvienas išgrynina tiesą tiek, kiek netrukdo jo sąmonės blokai. Kiekvienas gaunate savas pamokas ir kiekvienas savarankiškai jas turite išmokti. Gali būti kolektyvinė malda, kolektyvinė meditacija, bet vidinis atsivėrimas vis tiek bus savitas, individualus. Jeigu nuolat lankotės pas tam tikrus mokytojus ir nuolat su jais dirbate, dar nereiškia, kad viską padarote, nes didžiąją gyvenimo dalį jūs vis tik esate vieni patys su savimi, su savo pasirinkimais, sprendimais, mintimis, jausmais ir veiksmais. Ir jūs individualiai formuojate savo pokytį. Mokytojas gali patarti, gali padėti, bet visados išlieka galimybė, kad jo žodžiai bus neišgirsti ar ne taip interpretuoti. Kiekvienas tekstas žmoguje suvirpina tai, kas jame yra gyva. Gali suvirpinti tiek teigiamus jausmus, tiek neigiamus. Svarbu, kad tekstai leidžia prisiliesti prie jūsų vidinio suvokimo ir jūs palaipsniui atseksite kas yra jūsų tiesa. Ženkite savo keliu ramiai, bet ryžtingai. Siekite savo svajonių. Jei ir klysite, tai bus tik jūsų klaida ir nereiks ant nieko pykti ar ką kaltinti. Eikite savo keliu, nes tai jūsų gyvenimas ir jūsų užduotys. Nėra jūsų lygmenyje absoliučios tiesos, ar absoliutaus melo. Pasaulis jūsų dualus. Jame viskas persipina, bet būtent tai ir leidžia jums pažinti save, savo gyvenimo tiesas. Siekite pažinimo, būkite palaiminti. Apgaubti savo mokytojų meile tvirtai ženkite savo gyvenimo keliu.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *