Sanat Kumara

Apie dabartinį virusą ir būsimas ligas

Žmogaus kūno ląstelės turi prisiderinti prie aukšto dažnio energinių impulsų. Šiuo metu ląstelės yra pritaikytos funkcionuoti žemiškoje erdvėje. Jos priderintos prie Žemės traukos, prie gravitacinio lauko. Žemė, kuri dabar pamažu pereina į kito dažnio energinį lauką, patiria tam tikrą šoką, nes jos materinis kūnas turi keistis. Kartu turi keistis ir visos joje esančios gyvybės funkcionavimas. Kodėl žmoniją užpuola virusai, kurie sugriauna įprastą gyvenimą? Todėl, kad tas Žemės perėjimas į aukštesnį energinį lauką reikalauja pokyčio ne tik mąstyme, bet ir žmogaus fiziologijoje. Virusai skleidžia tam tikrus virpesius, kurie išderina fizinį kūną. Jeigu žmogaus energetika yra kieta, sunki, tai tas virusas gali žmogui labai pakenkti. Jeigu energetika lengva, pralaidi aukštoms energijoms, virusas žmogų užgauna švelniai. Juo daugiau žmogus savyje turi kategoriškų nuostatų, tuo sunkiau jis serga. Nes situacija yra tokia, kad žmogus turi greitai prisiderinti prie pokyčių ir gyventi kitaip. O to nepadaręs, jis pasilieka savo kategoriškos nuomonės kiaute ir neprisiderina prie energinių impulsų dažnio lauko, į kurį įeina Žemė.

Svarstydami apie tai, ar valdžia daro gerus sprendimus, apribodama jūsų gyvenimą, ar blogus, pirmiausia pagalvokite apie save. Ar pasiruošę gyventi kitokiame pasaulyje? Ar pasiruošę keisti savo mąstymą, savo vertybes? Jei nesate pasiruošę, tai tik jūsų problema, kad sunkiai išgyvenate šį laikotarpį. Žemė, juo toliau, tuo giliau, įeis į energinį lauką, kurio vibracijos aukštos. Vadinasi, kas gyvena senomis tiesomis, senais prisirišimais, tiesiog negebės išgyventi naujoje erdvėje. Šiuo metu jus varžo virusas, bet jis praeis, o jūs dar nebūsite padarę savo mąstymo ir gyvensenos pokyčio. Kas vyks tada? Nieko gero nevyks. Nes Žemei įėjus į aukštų vibracijų lauką, jūsų kūnas patirs šoką nuo energinės perkrovos. Išsiderins veikla tam tikrų organų, kurie jau dabar yra pažeisti jūsų negatyvių jausmų ar minčių. Išryškės jūsų kūno sutrikimai. Ligos bus sudėtingos. Medicinos personalai gali labai rimtai ruoštis tam, kad ateityje bus daugiau sergančių žmonių. Nebent žmogus įvertintų savo pozityvaus mąstymo galią ir gebėtų savo teigiamomis mintimis ir teigiamais jausmais padaryti pokytį savo kūno ląstelėms. Pozityvus mąstymas, džiaugsmo išgyvenimas leidžia jūsų kūnui derintis prie aukštų vibracijų ir, vykstant globaliam energiniam pokyčiui, jūsų kūnas jau būtų prisiderinęs ir pakitęs. Pakitusi ląstelių sąveika, pakitęs aukšto dažnio energijos pralaidumas per fizinį kūną.

Nenoriu jūsų gąsdinti, bet tokia yra realybė. Tai, kad su vakcinos pagalba suvaldysite viruso pasekmes, nereiškia, kad prisiderinsite prie naujos gyvenimo aplinkos ir gebėsite joje gyventi. Skiepydamiesi jūs sušvelninate pasekmes. Taip, kaip gydydamiesi nuo kitų ligų, jūs sušvelninate pasekmes, bet ligos priežasties nepanaikinate. O ligos priežastis yra ta, kad dėl blogo mąstymo, dėl nevaldomų emocijų ar neteisingų veiksmų savo energiniame lauke sukuriate energinius blokus, kurie vėliau užblokuoja gyvybinės energijos tekėjimą jūsų kūnu. Tiems blokams susidaryti, žinoma, įtakos turi ir jūsų atsinešta karma. Bet, nežiūrint į tai, jūs šiandien turite gyventi ir jūs šiandien turite daryti sprendimus, kaip išlikti besikeičiančioje aplinkoje. Ir kol neišmoksite gyventi pozityviai, be nuolatinės įtampos, barnių ir kitų neigiamų emocijų, tol jūsų kūno ląstelės nebus prisiderinusios prie Žemę gaubiančio naujo energinio lauko. Bus didžiulis neatitikimas tarp to Žemės lauko ir jūsų kūno vibracinio lauko. Ląstelės turės priimti aukšto dažnio impulsus ir lengvai per save juos praleisti, o jūsų energiniai blokai to padaryti neleis. Vadinasi, įvyks energiniai sprogimai, pasireiškiantys pačiomis įvairiausiomis ligomis. 
Nepasiduokite iliuzijai, kad pasiskiepiję jūs suvaldysite virusą ir gyvensite ramiai. Virusą jūs tikrai suvaldysite, bet neapsaugosite savęs nuo kitų ligų. Supraskite teisingai. Čia visai nekalbama apie tai, kad nereikėtų skiepytis. Tikrai ne, jūs darote sprendimus, kaip apsaugoti žmonių gyvybes. Bet iš tiesų, jūs tik suteikiate laiko žmogui priimti teisingus sprendimus. Kai kam tas suteiktas laikas tikrai yra reikalingas. Žmogus pergalvos savo gyvenimo vertybes ir pakeis savo gyvenimo stilių, taip mėgins priderinti savo kūno energinį lauką prie besikeičiančio Žemės energinio lauko. Bet jei žmogus nepadarys sprendimų ir gyvens toliau savo nekintančio mąstymo ribose, tai tas laikas tik suteiks jam papildomo skausmo, nes teks išgyventi dar sunkesnes ligas.
Nesusikurkite sau iliuzijos, kad viskas bus kaip buvo seniau, kad galėsite teršti savo aplinką savo nešvariomis mintimis bei jausmais ir neišgyvensite pasekmių. Nebe tas laikas, kai egoizmas suteikdavo geras sąlygas jums gyventi. Tik tyra širdis jus šiuo laikotarpiu gelbės. Tik gebėjimas pozityviai mąstyti jus gelbės. Todėl, norėdami sau tikrai padėti, kasdien mokykitės išskleisti pozityvias mintis ir teigiamus jausmus. Keiskite požiūrį į dabartines gyvenimo situacijas, prisiderinkite prie tų pokyčių, atsisakykite per didelių lūkesčių ir džiaukitės tuo, ką dabar turite. Tai vienintelė sąlyga prisiderinti prie besikeičiančio Žemės energinio lauko. Pakylėtieji Valdovai davė didžiulį mokymą, kaip pamatyti savo mąstymo ir elgsenos spragas, jau galėjote daug ko išmokti ir pasiruošti dabarties laikotarpiui. Jei to nepadarėte, tai dėl dabartinių sunkumų galite kaltinti tik savo asmeninį nenorą keistis. Jūs turite bent jau pasiekti tą žemiausią besikeičiančios Žemės energinio lauko ribą, kad suteiktumėte sau galimybę mokytis ir normaliai gyventi naujojoje Žemėje.

Dalintis:

1 komentaras apie “Apie dabartinį virusą ir būsimas ligas”

  1. Taip. Visiškai taip. Išgirskime. Išgirskime širdimi! Padėkime sau, padėkime Žemei ! Dėkoju.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *