Sanat Kumara

Apie jausmus ir mintis

Su meile ir šviesa lai prasideda jūsų diena.

Labai svarbu yra išmokti suprasti savo emocijų kilmę, savo nuotaikų priežastį. Kiekvienas kylantis jausmas yra įtakojamas daugybės veiksnių. Tai yra ir buvusios patirtys, ir iš kitų žmonių ateinančios mintys ir, svarbiausia, atėję prisiminimai iš praėjusių gyvenimų. Jūs tiesiogiai neprisimenate buvusių įvykių, bet jumyse iškyla jausmai, kurie primena tą įvykį. Iškyla jausmai susitikus tam tikrą žmogų ar išgyvenant tam tikras situacijas. Ir viską reikia suvaldyti. Reikia atsekti, kas kyla iš tavęs, kas ateina iš išorės, kas ateina iš kolektyvinės sąmonės. Laisvu žmogumi būti nelengva jau vien dėl to, kad sunku apčiuopti tą laisvės jausmą savyje. Galite manyti, kad esate laisvi pasirinkimuose, o iš tikro jums įtaką daro jūsų pačių pyktis, ambicijos, ateinančios mintys iš kitų žmonių. Ir jūs nesate laisvi. Jūs valdomi tamsos egregorų.

Rekomenduoju išlaikyti ramumą širdyje ir gebėjimą pajusti ar atėjusi mintis yra būtent tokia, kokios norite, ar ji tiesiog atėjo iš išorės ir ją priimate kaip savą. Tai ir reiškia, kad nuolat turite būti sąmoningi, nuolat turite formuoti tokias mintis, kokių iš tikro norite. Nes mintys formuoja jūsų ateitį, tai turite išmokti sąmoningai formuoti savo mintis. Neformuokite jų dėl tolimos ateities, bet tiksliai stebėkite apie ką galvojate šią akimirką ir pasistenkite, kad kiekviena mintis būtų ta, dėl kurios jums patiems nebus gėda, kuri skleis šviesą ir gėrį, kuri skatins virsmą, o ne griovimą.

Jei viduje kunkuliuoja neaiškios kilmės jausmai ir mintys, tai apgaubkite juos savo meile bei šviesa ir sudeginkite. Sudeginkite viską, kas drumsčia jums ramybę be aiškios priežasties. Jei yra priežastis, ją galima kažkaip pašalinti arba pakeisti požiūrį, bet jeigu verda mintys be priežasties, tai tik senos tiesos kovoja su naujom tiesom ir jas reikia sudeginti. Materializuokite vaizdinį, kaip apgaubiate sunkias mintis savo šviesa ir jos ištirpsta toje šviesoje.

Nerimastingos mintys – tai materija, esanti jumyse ir ji niekur nedings, jeigu jų neperformuosite arba nesudeginsite savo šviesa. Nesusitvarkius su tokiomis mintimis, jos vėl iškils į paviršių ir neleis sąmoningai formuoti savo minčių. Nepamirškite, kad tamsos egregorai turi savo sąmonę ir jie sugeba įtakoti jūsų ego, kuris negeba skleisti šviesos. Ego būna labai įsitvirtinęs pasaulietiškame gyvenime. Tai jo zona. Čia jis skleidžiasi ir formuoja jums gyvenimą. Iš tiesų, tai reikia pažinti, tai reikia išgyventi ir reikia suvokti kaip veikia ego. Ego atsisakyti jo nesuvokus irgi negalima. Juk jūs esate Žemėje tam, kad suvoktumėte save, pažintumėte save, ką galite ir ko negalite, ką mokate, o ko taip ir neišmoksite. Ego pažinti reikia, po to reikia jį įvaldyti ir atsisakyti. Atsisakyti ego, jo nepažinus ir neįvaldžius, tai tik situacijos neigimas. Tai tik manymas, kad tu atsisakei ego, nors ir toliau jis sėkmingai tave valdo, tik subtiliau. Ego nesusinaikina, net jo ir atsisakius. Jis visados egzistuos, taip, kaip visados egzistuoja gėris ir blogis. Ego liks tam tikrų vibracijų lygmenyje ir jeigu tu sužeminsi savo vibracijas, tai tavasis ego tuoj pat vėl prisijungs prie tavęs ir dar su stipresne jėga mėgins tave įveikti, apgauti ir mėgautis tavo dieviškąja energija.

Būnant aukštesnių vibracijų lygmenyje, ego tau nebeturi įtakos ir tau nebėra svarbūs tikslai, kuriuos formavo tau tavasis ego. Tau nebėra svarbu pykti, nebėra svarbu įtikinti, kad tavo tiesa teisingiausia, tau nebereikia pataikauti kitiems žmonėms ir laukti, kad jie tave garbintų ir žavėtųsi. Tu esi laisvas savo pasirinkimuose ir savo elgesiu. Tik tame aukštesnių vibracijų lygmenyje, tau niekad nekils mintis elgtis negarbingai ir pakenkti kitam žmogui. Tu nuolatos pagalvosi, kodėl žmogus blogai elgiasi ir vietoj vertinimo ir smerkimo, tu jam pasiųsi meilę, kad jis pajėgtų pažinti šviesą. Pozityvumą ir džiaugsmą lydės dėkingumas. Dėkingumas parodo, kad tu sugebi suvokti, kad viskas tavo pasaulyje vyksta tik dėl tavęs, dėl to, kad išmoktum tam tikras pamokas, kurių dar neišmokai ir kad sudegintum savo suformuotą neigiamą energiją, pakeičiant ją kūrybine energija.

Dalintis:

1 komentaras apie “Apie jausmus ir mintis”

  1. Sanat Kumara, labai ačiū už atsakymus, kurie man vakar nedavė ramybės. Myliu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *