Sanat Kumara

Ar suteiki džiaugsmo savo Mokytojams?

Meilė ir globa suteikiama žmogui, kuris yra pažeistas, kurį reikia sustiprinti, arba kurį reikia paskatinti augti, kurti, pažinti save. Tuo atveju žmogus sugeria į save Pakylėtųjų Valdovų suteikiamą meilę ir žinias. Jis auga ir stiprėja. Bet ateina laikas, kada reikia ne vien į save sugerti šias nuostabias energijas, bet reikia išmokti gyventi taip, kaip Pakylėtieji jus nuolat mokė. Žinios turi būti įtvirtintos jūsų kasdienėje elgsenoje: jūsų darbiniuose santykiuose, jūsų šeimos ryšiuose, jūsų kūryboje. Pakylėtųjų Valdovų globa duodama vieninteliu tikslu – kad žmogus taptų sąmoningu, kad, gavęs palaikymą ir žinias, gebėtų atsakingai gyventi. Ir ateina laikas, kada turite suteikti džiaugsmo savo Mokytojams, parodydami, kad užaugote, kad supratote viso mokymo esmę, kad padarėte didžiulę pažangą, keisdami savo charakterį, savo santykius. Jūs turite suteikti džiaugsmo Mokytojams, nes jie juk tikisi, kad jų pastangos nenuėjo tuščiai į užmarštį.
Jūs ilgą laiką negavote laiškų, tai noriu paklausti: ar dabar atsimenate, kas juose buvo rašoma, ar jūs gyvenate pagal naujai suvoktas tiesas, ar tai vis tik buvo tik maloni grožinė literatūra, neturėjusi išliekamosios vertės jūsų gyvenimui? Jeigu neturėjo išliekamosios vertės, tai labai pagalvokite – ar galite toliau skaityti šiuos laiškus? Kodėl taip griežtai apie tai kalbu? Todėl, kad tikrai suprastumėte: laiškai tai ne kažkieno gili fantazija, tai Išminties Valdovų energija ir ji skirta žmogaus lengvesnei brandai, lengvesniam savęs suvokimo ir realizacijos keliui. Ir jeigu ta parama nėra atsakingai priimama, vadinasi, jūs išvaistote dieviškąją energiją, kuri paduodama tikslingai jums. Perduoti laiškus, sukurti tinkamus energinius kanalus, kad informacija pereitų tikslingai, kad pereitų aukštos kokybės, ar kitaip pasakius, aukšto dažnio virpesių energija, yra pakankamai sudėtinga ir reikalauja daug pastangų tiek iš mūsų pusės, tiek iš užrašytojos pusės. Ir visa tai paduodama jums labai aiškiai, tiksliai, jums lieka tik skaityti ir save keisti. Keisti mąstymą, keisti elgseną, atsisakyti senų nuostatų, įpročių. Jums patiems nebereikia kažkur labai blaškytis, be galo įtemptai mąstyti ar mokėti didžiulius pinigus, kad galėtumėte gauti apčiuopiamą pagalbą. O čia jūs tą pagalbą gaunate, ir pačią pažangiausią, tad sustiprėję nepulkite į savo kasdienybę, o susimąstykite ir įvertinkite, ko iš tikro norėjo jūsų Dvasios Mokytojai ir ką jūs nuveikėte, kad jie galėtų jumis didžiuotis. Neišsigąskite, o ramiai apmąstykite, koks pokytis įvyko jūsų gyvenime, skaitant laiškus ir save keičiant. Ko pavyko atsisakyti, ką pakeisti, kokius tikslus sau susikurti ir kaip planuojate toliau gyventi? Ar pasiruošę atsisakyti neigiamumo? Štai koks bus šios dienos klausimas. Ar pasiruošę atsisakyti neigiamumo, ar jums vis dar patinka gyventi įtampoje, baimėse, liūdesyje, pyktyje? Patinka, vadinasi, pažangos nėra. Žinoma, atsakysite, kad nepatinka, tada paklausiu – ar gyvenate tuose jausmuose? Atsakymas jau sudėtingesnis, nes suprantate, kad gyvenate. O ko mokė Mokytojai tuos visus metus? Patikėti savimi ir Kūrėju, patikėti, kad patys galite kurti savo gyvenimą, kad patys esate atsakingi už savo sėkmes ir nesėkmes. Tai kodėl gyvenate neigiamose energijose? Aplinka kalta? Vadinasi, vėl praleidote tas pamokas, kai buvo kalbama, kad aplinka priklauso nuo jūsų pačių, nuo energinio lauko, kurį jūs susikuriate savyje ir aplink save.
Šio laikotarpio mokymas nepasižymės begaliniu švelnumu. Mes jus mylime, tačiau laikas prisiimti atsakomybę ir parodyti, ar jūs mus mylite, ar vertinate mūsų pastangas jums padėti? Ar tikrai pasiruošę priimti mūsų pagalbą, ar tikite šia pagalba? Jei nedarote pokyčio savo gyvenime, vadinasi, ta pagalba kaip ir netikite. Netikite subtiliuoju pasauliu. Vėl sakysite: „ką tu, Sanat Kumara, kalbi, aš tikrai tavimi tikiu.“ Bet man jūsų žodžio nereikia, man reikia pamatyti jūsų veiksmą. Sunkiausiai išsijudina būtent veiksmo materija. Jeigu jūs nedarysite tinkamo veiksmo, visa gaunama palaikymo energija užstrigs jūsų minčių ir jausmų lygmenyje. Bus energinė perkrova. Argi mes norime jus pažeisti, jums pakenkti? Tikrai ne, mes juk mylime jus, todėl ir perspėjame – jūs gavote daug energijos, kuri užpildė jūsų mintis ir jausmus. Lieka tą energiją perleisti per veiksmą, kad ji išjudintų sunkios materijos lauką ir prasidėtų visuminis žmonijos vystymosi pokytis. Vien gerais norais pokyčio nepadarysi, reikia ir veiksmo. 
Su meile, Sanat Kumara

Dalintis:

1 komentaras apie “Ar suteiki džiaugsmo savo Mokytojams?”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *