Sanat Kumara

Ar tu valdai situacijas, ar situacijos tave valdo?

Iš tiesų, aš noriu pakalbėti apie žmogaus vidinį virsmą. Sutelkus dėmesį į savo aukštesniąją sąmonę, žmogui atsiveria naujų minčių ir naujų patyrimų laukas. Vadinasi, pirmiausia  žmogus turi išmokti suvaldyti savo kasdienes mintis ir jausmus taip, kad jie tiesiog netrukdytų gilintis į naujo pobūdžio pajautimus, į gilesnes žinias. Jūs turite įsisąmoninti, kad tik nuo jūsų priklauso jūsų gyvenimo kūryba ir tik nuo jūsų pasirinkimų priklauso, kokia bus jūsų ateitis. Ir kai pagaliau susitelksite į gilesnį savęs ir visatos suvokimą, jau bus galima kalbėti apie kitas temas.
Man gera stebėti jūsų vidinį virsmą. Pasistenkite į save pasižiūrėti dalykiškai ir prieš vertindami tik neigiamai, atkreipkite dėmesį į tai ką jau pasiekėte, kaip jūsų požiūris į gyvenimą ir pats gyvenimas pasikeitė per kelis metus. Kiek daug įvairių vidinių patirčių jūs turėjote, kaip jausmingai išgyvenote susiliejimo su Kūrėju akimirkas, kiek daug nematomų draugų susiradote, kiek daug globos ir apsaugos patyrėte iš nematerialaus pasaulio.

Tad ženkime toliau. Toliau į savo vidinius atradimus ir vidinių gebėjimų išskleidimus. Sutelkime mintis į kūrybą, į teigiamo pasaulio kūrimą. Juk ta nuostabi keturmatė erdvė turi įsimaterinti jūsų gyvenime. Ji neatsiras „iš dangaus“, jūs ją kuriate savo gyvensena. O tam reikia kurti naujus įpročius, suvokti ką reikalinga savyje keisti, kad senos žemų vibracijų tiesos tiesiog pasitrauktų iš jūsų gyvenimo, kaip pasitraukia ir seni įpročiai, seni prisirišimai. Jūs žinote, kad turite išmokti suderinti savo mintis su savo išgyvenamais jausmais ir su savo veiksmais. Norint, kad jūsų mintis, jūsų svajonė realizuotųsi, turite tiek galvoti, tiek jausti, tiek veikti ta linkme kryptingai, tiksliai, drąsiai ir pasitikint tiek savo vidine jėga, tiek Kūrėjo palaikymu. Kiekviena mintis turi teisę gyvuoti Žemėje, kiekviena jūsų svajonė turi teisę būti realizuota, tad drąsiai įgyvendinkite tai, kas jūsų širdžiai ir protui suteikia džiaugsmo, vidinės harmonijos, pilnatviškumo jausmo.

Pamažu eisime savęs keitimo procesu. Galbūt pirmuose laiškuose kalbėjau griežčiau, bet tik todėl, kad labiau susitelktumėte į veiksmą ir tikslingiau skirstytumėte savo energiją. Visa gyvenimo sėkmė priklauso nuo jūsų veiksmo, nuo jūsų gebėjimo pastebėti ką mąstote, kaip mąstote, ką išjaučiate. Ir reikia pradėti ugdyti įpročius, pastebėjus neteisingą savo elgseną, ją keisti. Neleiskite seniems įpročiams jus valdyti. Stabdykite juos, keiskite juos naujais įpročiais. Ir viską darykite mažais, bet tvirtais žingsneliais. Jūs gi žinote, kad seni įpročiai labai gajūs, o naujus įtvirtinti yra sudėtinga. Juos susikurti ir pradėti jų laikytis gal ir nėra sudėtinga, bet juos ilgam įtvirtinti savo gyvenime jau gali būti iššūkis. Ir viską keisti reikia ne vien ramioje apmąstymų būsenoje, o kasdieniame veiksme: darbe, namuose, santykiuose su artimaisiais. Tai yra, visas savo naujas siekiamybes reikia iš karto įtvirtinti savo kasdienybėje. Ne rytoj daryti pokytį, ne tada, kai kažkuri sudėtinga situacija praeis, o dabar. Nes visos sudėtingos situacijos jau dabar reikalauja jūsų vidinio pokyčio, jūsų apsisprendimų perdėlioti savo prioritetus, susivokti, kad jūs esate dieviškos būtybės visados, ne vien maldoje ar meditacijoje.
Čia ir dabar, tik perskaičius šį laišką, pagalvokite, kokį naują įprotį įtvirtinate į savo gyvenimą, arba bent jau ką siekiate suvaldyti ir pakeisti savyje – ir iš karto tai darykite. Entuziazmas jus palaikys, bet įpročių egregoras stengsis jus grąžinti prie įprastos elgsenos, tai palaikykite save, jūs gi turite būti stipresni už savo įpročius. Jūs gi turite valdyti savo gyvenimą, o ne jūsų silpnybės ar baimės. Būkite stipresni už savo silpnybes čia ir dabar. Užsirašykite, ką norite keisti savyje ir po savaitės perskaitykite tai, ką užsirašėte. Pasistebėkite, ar per savaitę bent jau prisiminėte, kad buvote save įpareigoję kitaip elgtis? Priimant žinias, bet nedarant jokio veiksmo keisti save, pažangos nesukursite. Visa neigiamų minčių ir jausmų klampynė jūsų sąmonę laiko žemų vibracijų lygmenyje, todėl jums bus sunku suvokti gilesnes tiesas. Ne išgirsti ar perskaityti, o suvokti. Vadinasi, pirmiausia reikia susižiūrėti, kokį turtą turite savyje ir kokio turto reiktų drąsiai atsisakyti. Keiskite save ir keisis ne tik jūsų gyvenimas, bet ir jūsų gebėjimai suvokti gilesnes tiesas.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *