Sanat Kumara

Atsinaujinkite

Su meile ir šviesa Aš ateinu į Žemę. Aš, Sanat Kumara, vėl kreipiuosi į jus.

Brangieji mano, kiekviena diena tai Dievo duotas laikas Žemėje jums augti ir skleisti savo gebėjimus, bei žinias, kurias turite savo aukštesnėje sąmonėje. Jūsų pagrindinė užduotis, tas žinias atskleisti, vadinasi, turite išmokti atsiriboti nuo asmeniškojo gyvenimo ir pakelti savo sąmonę ten, kur pajėgsite peržiūrėti  savo žinias. Kiekvienas žmogus yra unikalus, nes kiekviena siela turi savo praeitį, ir kiekviena esybė turi savo paskirtį bei savo konkrečius tikslus, kuriuos nori išreikšti Žemėje. Jūs turite pereiti tris pagrindinius etapus: išmokti atsiriboti nuo savo asmeninių jausmų ir buitinių minčių, turite atsilaisvinti nuo karminių blokų ir nuoskaudų, turite išmokti atsipalaiduoti ir įeiti į dvasios plano sąmonę bei išjausti savo tikslus, paskirtis, gebėjimus. Žemiškasis planas iš tikro yra labai materialus ir inercija labai apsunkina jūsų virsmą. Vieną dieną jūs jau sugebate atsilaisvinti nuo asmeniškumo, o kitą dieną vėl grįžtate prie senų įsitikinimų, senų minčių ir įkyrių neigiamų jausmų. Vėl žemiškosios sąmonės inercinis laukas jus pagauna ir vėl sunku apčiuopti aukštesniosios sąmonės duodamas žinias. Dar sunkiau išgryninti jumyse esančius tylius jausmus, kurie formuoja jūsų energinį foną, t.y., jūs negebate išgryninti jumyse esančių tylių jausmų, tvirtai bet tyliai įsitvirtinusių požiūrių, nuostatų. Tai, kas pasireiškia emocingai ar įkyriai, jūs gebate pamatyti (bet ne visados gebate suvaldyti), o tai kas jumyse įsitvirtinę, kaip jūsų charakterio pagrindas – net neapčiuopiate. Bet prisiminkite, charakterio pagrindą sudaro jūsų praeitų gyvenimų atgarsiai ir jie nebūtinai yra patys geriausi, todėl kai kada reikėtų keisti savo charakterį, o ne matyti, kad tai duotybė Dievo, kurią reikia labai saugoti. Jūs turite būti tvirti savo pasirinkimuose, pasitikintys savimi ir aiškiai suvokiantys, ko norite iš gyvenimo. Bet tai netrukdo pasižiūrėti į save iš šono, atsiriboti nuo savo jausmų ir pažiūrėti, o kokios charakterio savybės visai neatitinka dabartinio laikmečio ir jums teikiamų idėjų. Pasistebėkite, kas trukdo jums augti, bendrauti, kalbėtis? Ir keiskite save, lipkite per savo kompleksus ir elkitės, kaip jums neįprasta. Žinoma, tam reikalinga vidinė jėga, nes nesikeisti yra daug lengviau. Norint keistis, reikia ne tik pastebėti savo neigiamybes, bet ir išdrįsti būti kitokiais, nei visi jau įpratę matyti, bei turėti valios ir vidinės energijos įtvirtinti naujus savo bruožus. Čia ir vėl jus gali pagauti senoji inercija ir grąžinti prie seno būdo, bet jūs galite vis nuolat ir nuolat bandyti iš naujo.

Prisiminkite, grįždami prie Dievo, jūs neturite eiti į senuosius laikus. Jūs neturite būti tie, kurie nesikeičia ir neprisitaiko prie dabartinių gyvenimo sąlygų. Atvirkščiai, jūs su didele jėga turite nuolat tobulėti, turite įgyti vis naujų įgūdžių, kad prisiderintumėte prie šiuolaikinio pasaulio ir būdami šiuolaikiški, skleisti dieviškąsias idėjas savo gyvenime. Aš nenoriu kalbėtis su žmonėmis, kuriems nepatinka naujovės ir šiuolaikinis gyvenimo tempas. Aš esu už virsmą, o ne stovėjimą vietoje ir išsigandus naujumo, keikti aplinkinį pasaulį, koks jis nestabilus ir nesaugus. Čia pasireiškia tik jūsų negebėjimas atsinaujinti. Suprantu, šiuolaikinės technologijos vystosi daug sparčiau, nei geba prie jų prisitaikyti dauguma žmonių, bet vis tiek negalima neigti jūsų dabartinio žemiškojo gyvenimo pažangos. Jūs turite nuolat domėtis naujovėmis, turite domėtis, kas vyksta pasaulyje ir matyti pokyčio tendencijas. Jums nereikia pergyventi dėl kiekvieno negero dalyko, kuris pasaulyje vyksta, bet žinoti reikia. Turite matyti realų vaizdą dabartinio žmogaus gyvenimo ir turite gebėti rasti tame gyvenime erdves, kur gali pasireikšti jūsų teigiama energija.

Su meile ir viltimi kviečiu visus tobulėti. Stebėkite save, stebėkite pasaulį, domėkitės kas vyksta aplink jus ir raskite būdų kur ir kada geriausiai galite išskleisti teigiamas energijas tame pasaulyje. Nustokite domėtis tik savo asmeninėmis problemomis, jos labai apsunkina jūsų pačių virsmą ir sąmonės pakylėjimą, bet norint susikaupti ir žengti visapusiško atsinaujinimo keliu, jums reikalinga vidinė jėga, gerosios energijos sankaupos. Vadinasi, kurkite aplink save pozityvumo energijas, būkite džiaugsmingi galėdami veikti aplinkoje (visados galite rasti erdvę, kur galite išskleisti savo teigiamą energiją, tam tik reikia jūsų drąsos ir valios) ir išskleisdami savo giluminius talentus ir gilumines žinias.  

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *