Sanat Kumara

Bendravimo džiaugsmas

Kiekvieną akimirką aš laukiu, kol žmogus pakels akis į dangų ir pasakys: „Aš jus jaučiu, aš jus matau ir girdžiu savo širdimi. Bendraukime, pažinkime vienas kitą. Aš klystu, bet noriu pažinti Tiesą. Padėkite man susivokti savyje ir aplinkoje. Didžiojoje aplinkoje“.

To aš nuolat tikiuosi. Ir tokių nuoširdžių kvietimų bendrauti yra tik vienetai. Yra kreipimosi bendrauti daug. Bet mes matome, kurie kreipiasi iš smalsumo, kurie norėdami susireikšminti. Tikrų, nuoširdžių kreipimusi, kurie eitų per žmogaus širdį ir protą yra mažai. Pirmiausia todėl, kad mumis reikia tikėti ir pasitikėti. Viena yra Tikėti Dievu. tai svarbi sąlyga. Bet reikalinga priimti idėją, kad esame mes – subtiliojo pasaulio atstovai (jūs mus taip vadinate). Iš tiesu, mes esame aukšto energetinių virpesių dažnio sąmoningos esybės, galinčios sąmoningai formuoti savo gyvenimą, turinčios savo erdvę ir veiklos kryptį. Su žmonėmis bendraujame, nes toks yra Dievo planas. Jis paskyrė mus Žemės sergėtojais. Mes esame žemesnio energetinio dažnio esybės, nei tos, kurios formavo Žemės struktūrą. Tai buvo galingos energijos. Jos ir dabar tebėra. Tik Žemės energetika tiek smuko, kad artinantis toms energijoms Žemė pradėtų degti. Žmogaus sąmonė ir kūnas pradėtų degti. Todėl buvo suformuotas Žemės sergėtojų būrys, kitaip mus vadina Šambalos brolijos nariais. Mes įeiname į Karminės Valdybos sudėtį, bet čia energetinis laukas yra truputi aukštesnis nei mūsų. Vadinasi, jų planai, jų siekiai yra tiesioginiai nurodymai mums, Žemės sergėtojams. Ir mes labai dažnai siekiame tiksliai tuos nurodymus perduoti žmonėms. Kai kuriuos jų suformuoti į „žmonių kalbą“ yra labai sunku. Reikalavimai labai aukšti, o žmonių, galinčių tuos reikalavimus suprasti yra mažai. Dar mažiau, kurie nors maža dalimi pajėgia tuos reikalavimus įvykdyti. Dauguma mūsų laiškų (Pakylėtųjų Valdovų laiškai) parašyti persmelkti filosofine prasme. Nėra labai konkretūs, tiesiog abstraktūs ir truputi bauginantys. Bet jeigu jūs žinotumėte ką mes žinome, tai suprastumėte – tai per silpnas bauginimas, tai per abstraktūs paaiškinimai, kas vyksta kosmose. Nes jūs atmetate viską, ko nesuprantate. Mes skleidžiame didžiulę informaciją apie tai, kas žmonių laukia ir kaip žmogus turėtų keistis. Bet mes neįvertinome esamos situacijos – kad dalis žmonių visiškai nesupranta apie ką kalbame. Tai mus šokiravo, bet pakeisti iš principo nieko negalime. Mes negalime tylėti. Mums privalu kalbėti, nes mes siekiame išsaugoti Žemę ir dėsime visas savo pastangas, kad apsaugotume žmones nuo procesų, kurie gali sugriauti Žemės žmonių gyvenimus. Mes toliau kalbėsime, kai kam aiškiai, kai kam tai atrodys kvailai, bet mes bendrausime. Bendrausime tol, kol nors vienas žmogus pakels akis į dangų ir pakvies mus bendravimui. Mes esame išgirsti, mes esame matomi ir mes tuo džiaugiamės. Dar labiau džiaugiamės, kad ratas bendraujančių ir mus suprantančių didėja. Nebūtina mus tiesiogiai matyti ir girdėti. Jeigu jus širdimi pritariate mūsų skleidžiamai idėjai – tai jau mes pradedame bendravimą. Kiekvienas žmogus, kurio širdyje atsiranda atgarsis mūsų mokymo, yra žmogus su kuriuo mes bendraujame, mes kalbame jam, mes mokome jį. Ir tuo džiaugiamės.

Apkabinu visus, kurie atviri širdimi mano žodžiui. Lai Dievo apsauga jus globoja ir paremia sudėtingomis akimirkomis. Gyvenimas yra nuostabus. Tai priklauso nuo jūsų, mielieji skaitytojai. Su pagarba ir meile, Sanat Kumara, Žemės sergėtojas ir Karminės Valdybos narys.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *