Sanat Kumara

Būkite atidūs savo elgesiui

Šviesos ir meilės jūsų gyvenimo kelyje. Lai pažinimas savęs leidžia pajusti vidinį pasaulį ir apgaubti jį savo dėmesiu. Kūryba prasideda čia – vidinio pasaulio lygmenyje. Aš noriu pakviesti jus visus į to pasaulio pajautimą, kartu jūs suvoksite savo gyvenimo prasmę ir savo siekius. Kiekvienas žmogus yra pajėgus įeiti į savo vidinį pasaulį per savo susikaupimą, suvokimą kas esi ir kokiu turėtum būti, žinojimą savo silpnybių ir savo stiprybių.

Gyvenimas Žemėje keisis greičiau, nei mokate prisitaikyti prie kintančių sąlygų, todėl tiems, kurie nesugebės greitai taikytis prie tų besikeičiančių sąlygų, tie pradės nebesuprasti esmės, kas vyksta. O kai kažko nesupranti, tai tą niekini ir nebevertini. Juo didesnė atskirtis nuo realybės, tuo mažesnis sąmoningumas, tuo sudėtingiau suvokti esmę. Kai kam net nekyla noras ieškoti esmės, bet situacijos keičiasi, žmogų pradeda kaustyti sunkūs jausmai ir jis praranda gyvenimo džiaugsmą. Nustokite gyventi pagal inerciją, gyvenkite sąmoningai ir turėkite jėgų valdyti save.  Nieko nėra sunkiau kaip suvaldyti savo įpročius, norus.

Žemės vibracijos keičiasi, vadinasi jos informacinis laukas keičiasi ir prisipildo naujo tipo informacija. Ta informacija skleisis jūsų gyvenime ir prie jos reikės prisiderinti. Juk kompiuterių amžius atsirado neseniai, o kaip jis įsitvirtino jūsų gyvenime ir gyvenimo sąlygos labai pasikeitė. Bet juk yra žmonių, kurie ir dabar sunkiai suvokia, kam tie kompiuteriai reikalingi ir nemoka jais naudotis. Taip ir su informaciniu Žemės lauku. Čia informacija yra keičiama iš esmės, žmonės yra atlaisvinami nuo praeities informacijos tam, kad lengviau ir paprasčiau pajaustų ir išgyventų tą informaciją, kuri paduodama iš subtiliojo pasaulio ir kuri padės prisitaikyti prie naujų gyvenimo sąlygų.

 Žinios yra skiriamos visiems, gal ne visi vienodai ir teisingai jas supras, bet jos skiriamos visiems. Negali būti išskirtinių žmonių, kurie turėtų teisę tomis žiniomis pasinaudoti ir save išskirti iš visų. Lygybė ir tolerancija būtina, būtina pagarba šalia esančiam žmogui. Nustokite save aukštinti ir iškelti virš kitų. Jeigu taip elgiatės, tai jūs nesuvokiate pagrindinio Visatos principo: jūs esate vienis. Nėra aukštesnio ar išskirtinesnio. Yra tik požiūrių skirtumai ir žinių suvokimo lygių skirtumai, bet tai nesudaro sąlygų savęs sureikšminti. Visos žinios bus paduodamos viešai, kaip ir iki šiol, bet vis dar pasitaiko žmonių, kurie save laiko protingesniais, išskirtiniais, kitokiais nei visi. Neleiskite savo ego žaisti ten, kur jam ne vieta. Mylėkite save, bet gerbkite ir mylėkite aplinkinius. Ir pagalba kitam žmogui yra svarbesnė, nei tavo laikas meditacijai  ar kitiems „prašviesėjimui“ skirtiems užsiėmimams. Viskam turi būti savo laikas ir elgesys turi būti adekvatus aplink esančiai situacijai.

Mielieji mano, kaip niekada dabar yra reikalinga išmokti pažinti savąjį ego. Žinios sustiprins jūsų galią, o galios pajautimas gali sustiprinti jūsų ego. O su ego niekados nesugebėsite teisingai išreikšti dieviškosios tiesos. Nors skelbsite teisingą žodį, bet žodį lydinti energija bus iškreipta susireikšminimo, nepagarbos kitam ir t.t. Ir taip jūs įnešite blogą vibraciją į tiesą, kurią skelbsite kaip pagrindinę Visatos tiesą. Ne vien žodis keičia pasaulį. Pasaulį keičia jūsų emocijos, jūsų elgesys ir užslėptas neteisingas motyvas. Pasižiūrėkite į save iš šalies. Kaip iš tikro jus atrodote kitiems žmonėms: susireikšminę ir „kieti“, ar nuoširdūs ir paprasti?  Išmokite save stebėti iš šono ir nereikia savimi grožėtis, o stebėti, kokią emociją sukuriate aplink save, kaip jūsų elgesys veikia kitus. Jūsų gali nesuprasti, bet jūs turite mokėti taip pristatyti savo idėjas aplinkai, kad neužgautumėte jų savo susireikšminimu. Kur susireikšminimas, ten tik savimeilė, bet ne besąlyginė meilė aplinkiniams. Sugrįžkite į tiesos kelią. Žinią turite ne tik suprasti, bet turite ir mokėti ją perduoti kitiems, taip, kaip to reikalauja dieviškieji principai: su pagarba ir meile kitam žmogui.

Dalintis:

1 komentaras apie “Būkite atidūs savo elgesiui”

  1. Dėkoju už mokymus, ačiū, kad po ilgos pertraukos vėl esate su mumis ❤️

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *