Sanat Kumara

Gebėjimas pažinti save ir keistis

    Gėris ir blogis gyvena žmoguje. Tai dvi sudedamosios dalys, kurios viena kitą papildo, išryškina žmogaus pasirinkimus. Išryškina žmogaus gebėjimą suvokti kas yra gerai, o kas yra blogai. Žmogus gyvena savo iliuziniame pasaulyje ir dažnai pasineria į nesuvokimo rūką. Kyla klausimas, kodėl taip atsitinka. Ar žmogus nėra pajėgus suprasti, ar jo ego suformavo tą nesuvokimo rūką? Labai dažnai būna, kad tamsiosios jėgos įtakoja žmogaus pasirinkimus, net ir tada, kai žmogus eina šviesos keliu. Ypač tada. Žmogus, einantis šviesos keliu, skleidžia aukštų vibracijų energiją ir degina viską, kas susieta su tamsa. Ar toks žmogus reikalingas tamsai? Ne, jis jai trukdo. Todėl tokį žmogų labiausiai ir siekia tamsa suklaidinti. O tas klaidas suvokti darosi  sunku. Nėra pavojinga, kai tamsa užspaudžia žmogų vardan pažinimo savęs. Ji apgaubia žmogų tamsa ir išprovokuoja jo neteisingo mąstymo pasireiškimą. Žmogus pats pamato savo silpnąsias savybes, įvertina jų keliamą grėsmę ir išsiaiškina, kad turi tam tikrų silpnybių į kurias reikia labai rimtai atkreipti dėmesį.

Taip buvo ir su tavimi, miela Violeta – Maitrėja. Tik Viešpačiui Maitrėjai leidus tau buvo suduotas smūgis, kuris leido suvokti, kad tavyje dar gyva arogancija, piktumas, liūdesys. Kiek dar daug reikia dirbti su savimi, kad išmoktum gyventi Dievuje kiekvieną akimirką savo kasdienybės. Ar iš visų žmonių to laukiama ir tikimasi? Žinoma, kad taip. Atėjus virsmo laikotarpiui šviesos banga negailestingai degins žmoguje esančią tamsą. Kas iš jūsų liks tokio proceso metu? Pagalvokite apie tai, kiek neigiamų energijų sudaro jūsų energetinį kūną. Didžiąją dalį. O tai reikia keisti. Kodėl iš Violetos – Maitrėjos reikalaujama tiek daug? Nes ji turi įrodyti, kad bet kuris eilinis žmogus yra pajėgus pasikeisti ir atverti savo protą ir širdį Dievui. Ne tikėti ir pasitikėti Dievu, o gyventi Dievuje. Tai kitas etapas, kai tu susilieji su Kūrėju, kai tu kasdienybėje spinduliuoji Kūrėjo energiją, kai visur ir visados skleidi Jo mintis, Jo meilę.

Pereinant į kitą etapą yra reikalinga peržiūrėti kiek tam etapui žmogus yra pasiruošęs. Ir ne informacija tam reikalinga, ne vizijos ir matymai, o tik širdies gebėjimas mylėti. Mylėti Kūrėją, žmogų, gyvūniją ir visą neregimą pasaulį. Mylėti patį gyvenimą. Besąlyginei meilei vietos nėra, kai širdyje gyvena baimė, liūdesys,, neapykanta, arogancija ir kiti neigiami jausmai. Tiesiog nėra vietos. Todėl turite išmokti savyje pastebėti kiekvieną neigiamą jausmą ir gebėti jį transformuoti į besąlyginės meilės jausmą.

Kam reikalinga išjausti tą jausmą? Ar vien dėl to jausmo pajautimo? Ne. Tas jausmas – tai vartai į dviejų pasaulių susiliejimą. Į išorinio ir vidinio pasaulio susiliejimą, kai tu išmoksti gyventi pagal kitus standartus, kai tu įsisavini tam tikrus Visatos dėsnius ir juos suprasdamas kuri savo gyvenimą. Praėjus šiuos vartus, tamsos jėga nebetenka galimybės valdyti žmogaus. Jūsų sukurtas negatyvumas praranda savo gyvastingumą, todėl jis labai priešinasi tokiems procesams ir ne vieną labai šviesų žmogų apgaubia savo tamsos šydu. Kodėl taip skaudžiai ir rimtai užgaunami jūsų komandos žmonės? Ogi todėl, kad turime viltį išskleisti šviesą per jūsų širdis, o tam reikia visiškai atsiriboti nuo tamsos įtakos, net ir tos įtakos, kurios nesuvokiate patys. Bet tam ir esate komanda, tam ir esate protingi žmonės, kad priimtumėte kritiką, ją įvertintumėte ir suvoktumėte kiek ji teisinga ir reikalinga jums, o kiek ji gali pažeisti jūsų siekį žengti šviesos keliu.

Tu, Violeta – Maitrėja, norėjai kad laiškuose kuo mažiau būtų minima komanda ir tu pati. Deja, kelias toks, kad tik per individualius gyvenimus galime parodyti visų žmonių daromas klaidas, galime parodyti, kaip jūs klystate ir kaip atsigaunate. Jūs esate viltis tų širdžių, kurie pavargsta ieškojimuose, kurie manė, kad dieviškumo siekis tai tik keleto žmonių kelias. Jūs esate ta komanda, kuri per savo ieškojimus, per fizinį ir psichologinį skausmą, žengiate pirmyn. Žengiate, kaip mėgstate sakyti, kaip akli kačiukai, nieko nesuvokdami, nieko nežinodami, bet vedami širdies balso. Ir tai yra puiku. Svarbiausia – pasirinkti šviesą. Visur ir visados reikia pasirinkti šviesą ir tamsa pasitrauks. Jus gaubia daugybė dalykų, kurie trukdo pamatyti šviesą, bet ir kiekvieną pasaulio žmogų gaubia tokie debesys. Tai ir karminiai blokai, praėjusių gyvenimų neteisinga patirtis, tamsos jėgų įtaka ir daugelis kitų dalykų, kurie neleidžia lengvai ir paprastai išjausti šviesą. Bet, Violeta – Maitrėja, tu negali nuleisti rankų, nes tu turi įrodyti, kad žmogus gali pereiti daugybę suvokimo blokų, kad gali išgyventi besąlyginę meilę ir gali gyventi pagal dieviškumo principus, susiliejant su Dievu. Suprantate, kaip tai sudėtinga? Mes, Pakylėtieji Valdovai, nenuvalome dulkių nuo jūsų brandos kelio, mes tik skatiname juo eiti, o visa kita turite atlikti patys. Patys turite keistis, patys turite suvaldyti savo ego ir patys turite norėti gyventi Dievuje. Kai tą ribą prieisite, suvoksite kaip žmogui sunku norėti gyventi Dievuje. Nes tokiu atveju jis turi būti be galo tyras, švarus, tvirtas savo tikėjime ir nuolat besilaikantis gėrio ir tiesos principų. Tai nėra lengva,  to net jūsų egoistinė prigimtis nenori, o ją reikia įveikti. Turite kas veikti. Patys didžiausi gyvenimo darbai susieti su savęs pažinimu ir gebėjimu save keisti.

Sėkmės, Sanat Kumara

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *