Sanat Kumara

Išskleisk tai, ką turi savyje DABAR

    Palaiminga Kūrėjo šviesa lai apgaubia jūsų artimuosius: jūsų draugus, šeimos narius. Šiandieniniame gyvenime, kai daug sumaišties, ieškojimų ir reikalavimų, jūs dažnai pavargstate ir jaučiatės pasiklydę.

Noriu paraginti ramybės ir šviesos ieškoti vidiniame susikaupime. Raskite laiko tylai, raskite laiko kūno atpalaidavimui ir savęs pajautimui. Niekas jums nepasakys kaip jums gyventi ir kokia tiesa yra tikroji. Gyvenimas kupinas pačių įvairiausių tiesų. Jūsų gyvenimo plane numatyta daugybę variantų kaip galite gyventi ir jie visi yra savotiškai teisingi. Todėl nepersistenkite galvodami, ką turite pasiekti, kokia veikla užsiimti, kaip gyventi. Pirmiausia, turite sugrįžti į save ir suprasti, ką galite geriausio atiduoti šią akimirką. Ne rytoj, ne po 10 metų (kai baigsite mokslus, kai pasieksite, karjerą, kai užauginsite vaikus ir t.t.), o šiandieną. Pažiūrėkite į save ir pagalvokite, kuo šiandieną esate nuostabūs. Kas žavi aplinkinius jumyse? Ką tikrai galite padaryti šiandieną, kad ši diena būtų tau nuostabiausia. Ir taip kas rytą, kas dieną. Jūs pamąstykite, ką šiandien gero galite iš savęs išskleisti, ką galite sukurti ir dovanoti kitiems. Ne siekis svarbiausia, o tai, ką šią akimirką galite iš savęs išskleisti. Nes, jeigu galvosite, ką tau gero padarius rytoj, taip tu nieko nepadarysi šiandieną. Ir, ar tu tikras, kad tau rytoj pavyks padaryti ką gero? Tikriausiai, vėl būsi pasimetęs ir nežinantis, ką gero padaryti. Nekoncentruokite dėmesio į siekius. O koncentruokite dėmesį į tai, kas yra tavyje dabar, ką dabar gali savyje pakeisti ir ką gali gero išskleisti iš savęs DABAR.

Taip ir ženkite per gyvenimą, besimėgaudami šia akimirka. Šios akimirkos žavesiu, gausa, tyrumu. Šioje akimirkoje jūs gyvenate. Ne rytojuje  ir ne vakar dienoje. Dabar jūs gyvenate ir dabar turite veikti. Ne planuoti, svajoti, o veikti. Nustokite gailėtis savęs, nustokite save kaltinti, kad kažko nepasiekėte. Juk ir nepasieksite nieko, jeigu DABAR neišskleisi tai, ką turi. Kiekvienas skirtingus turtus nešiojatės savyje ir nereikia savęs lyginti su kitais. Bet TU esi unikalus tuo, ką TU turi. Tai padovanok pasauliui tai, ką dabar gali dovanoti. Praeis laikas, tavo suvokimas prasiplės, patirtis padidės, tai kitą akimirką, tu padovanosi kažką naujo, brandesnio. Bet tai gali būti ir gali nebūti vėliau. O šiandieną TU gali tai padaryti ir dovanoti tai, ką dabar turi. Nei daugiau, nei mažiau. Ir nemanyk, kad nieko neturi. Jei taip manai arba esi tinginys, kuris nenori tobulėti ir veikti, arba tavo ego toks stiprus, kad tavyje gyvena daug nereikalingų emocijų: pyktis, susireikšminimas arba savęs niekinimas, abejonė savimi ir Kūrėju. Žodžiu, viskas, ko reikia atsisakyti. Tai atsisakyk savojo ego ir išskleisk DABAR viską, ką turi geriausio. Ką dabar turi… Ir tikrai turi…

Su šypsena ir meile pradėkite naują rytą ir pasakykite: šiandieną aš galiu padaryti daug gerų darbų ir galiu pasidžiaugti kitų padarytais gerais darbais. Ir nesvarbu ar tai malda, ar pagalba konkrečiam žmogui. Viskas yra gerai, tik reikia tai daryti.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *