Sanat Kumara

Kokius turite įpročius?

Kokius turite įpročius? Ar susimąstėte, kokius turite mąstymo įpročius, kokius turite emocinius įpročius? Kai apie tai nesusimąstote, tai net neatkreipiate dėmesio į tai, ar gyvenate sąmoningai, ar pagal neįsisąmonintus įpročius. Ar visi įpročiai padeda jums žengti pirmyn, o gal tai tik stagnaciją kuriantys įpročiai? O kurie įpročiai tarsi tvirtas pagrindas jus išlaiko aukštesnių vibracijų pasaulyje? Paanalizuokite save.

Pagrindinis uždavinys, kuriam turite sutelkti savo dėmesį – tai savityra. Savęs analizė gali parodyti jūsų kompleksus, jūsų blokus, jūsų įpročius, jūsų vidinės būsenos struktūrą. Jūs esate mokomi susitelkti į pojūčius, į savo vidinį pasaulį, į subtiliojo pasaulio pajautimą, bet nepamirškite ir savęs, tokio paprasto, pilno įpročių ir kompleksų, kartu, pilno meilės ir išminties. Pažinkite save tobulą ir save netobulą, tada žinosite savo silpnybes ir stiprybes. Reikia pažinti save tokį, koks esi, o ne tokį, kokiu manai esąs. Labai įdomus darbas yra savityra. Tai, kai nebežinote kaip ir kur tikslingai sutelkti savo mintis, sutelkite į savęs pažinimą. Tik jokiu būdu nevertinkite geras ar blogas esate. Esate toks, koks esate, tai paprasčiausias faktas, bet per savianalizę galite geriau susivokti, ką reikia savyje keisti, o ką tik sustiprinti ir pasinaudoti kaip savo stiprybe. Jūs gaunate užduotį po užduoties ir žinoma, jas pamirštate. Bet susirašykite jas kur nors, kad galėtumėte laikas nuo laiko pasitikrinti ar nepamiršote jų, ar dėmesys dar sutelktas į siekį save pažinti ir ugdyti. Kai kada pažinti save būna neįmanoma, nes negali suvokti, kas teisinga, o kas neteisinga, kokie įpročiai blogi, jeigu net nejauti, kad jie tavyje yra. Ką tokiu atveju daryti? Reikia sutelkti dėmesį į dieviškosios šviesos srautą, į savo Mokytojus, kad pakylėtumėte savo sąmoningumą ir į savo kasdienybę pažvelgtumėte iš savo aukštesniosios sąmonės pozicijų. Ir jums ateis aiškesnis suvokimas to, kas su jumis vyksta ir kas yra jūsų stiprybė ar silpnybė. Iš aukštesniosios sąmonės pozicijų kaip ant delno galite pamatyti save ir suvokti, kas su jumis vyksta. Jeigu to padaryti neįmanoma, vadinasi, reikia peržiūrėti, kokiose vibracijose gyvenate ir atriboti save nuo žemesnių vibracijų įtakos. O tai padaryti jau daug paprasčiau, nes čia pakanka pasitelkti protą ir susidėlioti: kas kelia nerimą, susierzinimą, liūdesį bei pasistengti išeiti iš tų būsenų. Tai galima padaryti jūsų valios pastangomis, analizei pakanka proto ir susikursite aplink save bei savyje aukštesnių vibracijų lauką.
Jeigu jums neužtenka valios save suvaldyti, tai tikrai niekas už jus to nepadarys. Tada nereikia kaltinti Dievulio, kad Jis jūsų nemyli ir nepadeda. Turi būti jūsų asmeninis įdirbis, jei norite gauti paramą iš aukštesniojo plano. Subtiliosios būtybės nėra Džinai, kurie vykdo jūsų pageidavimus. Jūs į Žemę atėjote kaip į mokyklą, kur mokotės ir bręstate, todėl tik jūsų pačių pastangos čia ir yra svarbiausios. Jūs galite klysti, jūs galite bandyti dar ir dar kartą, bet nusivilti savimi nereikia, kaip ir tingėti nereikėtų. Jeigu jūs manote, kad savo tingėjimo mąstyti niekaip neįveiksite, tai ir gyvenkite kaip dauguma gyvena: savo rūpesčiuose, savo džiaugsmuose, savo eilinėje kasdienybėje, kurioje nesuvirpa jūsų sielos sklaidos virpesiai. Taip galite gyventi ir tūkstančius metų, bet esmė ta, kad, jei jau skaitote laiškus ir juos analizuojate, jūs nenorite būti stagnacijoje. Jūsų siela jus jau pabudino savęs ir visatos pažinimui, o mes sutelkiame visas jėgas, kad jums padėtume įveikti tuos pirmuosius savęs suvaldymo ir pažinimo laiptelius. Jūs turite šiuos laiškus, kurie leidžia sukoncentruoti jūsų besiblaškantį dėmesį į savęs ugdymą, tai pagalba jums. Tai Mokytojų ištiesta ranka jums, į kurią įsikibę, jūs galite eiti per  savo sumaištingą gyvenimą.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *