Sanat Kumara

Mes esame šalia

Kiekviena akimirka turi savo žavesio, savo patirties, savo savitumo. Kiekvienas žmogus turi savo siekius, savo patirtis, savo savitumą. Kiekvieną žmogų mes mylime, gerbiame ir siekiame jam padėti. Nėra žmogaus, kuris nebūtų vertas mūsų dėmesio. Tik yra žmonių, kuriems nerūpi mūsų pagalba. Bet šį kartą noriu pakalbėti apie mūsų santykį su žmogumi.
Kiekvienas žmogus turi savo gyvenimo paskirtį. Akašos kronikose saugomos visos žinios apie kiekvienos sielos reinkarnacijas, apie įgyvendintus ir neįgyvendintus siekius. Kiekvienas žmogus atsineša savo energinę atmintį iš praėjusių gyvenimų ir tų energijų pagrindu kuria savo gyvenimą. Mes matome ir žinome, ką žmogus gebėjo padaryti, o ko negebėjo. Ką jis gali padaryti dabar ir ko negali. Ir siekiame nukreipti mintis į tai, ką žmogus gali ir turi padaryti. Kiekvieno žmogaus užduotis susideda iš milijono mažų užduočių, todėl manyti, kad jums būtina žinoti tik vieną užduotį – būtų klaidinga. Milijonai mažų užduočių – tai jūsų gyvenimo akimirkos, kurios pripildytos jausmų, minčių, pojūčių, abejonių, siekių. Viskas persipina, viskas susideda iš mažų smulkmenų.

Susitelkite į savo kasdienybę ir pamėginkite iš naujo įvertinti savo charakterį, savo vidines būsenas, savo prioritetus. Kas jūsų gyvenime svarbiausia, kas teikia daugiausia džiaugsmo ir kam skiriate savo laiką ir energiją? Tiesa, ne visi darbai jus džiugina, bet ne viskas susideda tik iš džiaugsmo. Kai kada nugalėtas skausmas ar įveikta sunki užduotis nudžiugina labiau, nei lengvos laimės akimirka. Bet įvertinti savo norus reikia, reikia suprasti, ką norite išgyventi, pasiekti ir į tai koncentruoti savo dėmesį. Iššvaistote laiką netikslingiems apmąstymams, nebūtinoms problemoms spręsti. O kai žinai, kas tavo gyvenime svarbiausia, tam ir skirsite savo laiką pirmiausiai.

Kiekvienas iš jūsų patiriate savo pakilimus ir nuosmukius ir kiekvieną kartą mes esame šalia. Mes galime padėti suvokti Kūrėjo šviesą. Mes galime parodyti, kokia beribė gali būti Jo meilė. Mes galime suteikti tas ramybės akimirkas jums, kai pajaučiate subtilią būseną, kurioje taip gera būti ir kurios nepaneigs jokia jūsų abejonė. Pajuskite šalia savęs mus, Pakylėtuosius Valdovus, ir jums bus daug lengviau ir saugiau gyventi. Jei manote, kad negebate pajusti, tai įsivaizduokite. O juk mes visados esame šalia, kai tik žmogus sutelkia mintis į mus. Jūs nepagaunate mūsų virpesių, bet mes pagauname kiekvienos jūsų minties ar jausmo virpėjimą ir atsiduriame šalia, kai tik jūsų širdyje atsiranda sąskambis su mumis. Mūsų sąmonė beribė, ji skaidosi ir gali apjungti daugybę žmonių vienu metu. Mes visados galime jus išklausyti, galime padėti, jei tas jūsų noras yra tyras ir neegoistinis. Gali būti net egoistinis noras, bet jeigu jis suteikia jums pamokas ir jūs galite augti dėka tų pamokų, tai įgyvendiname ir egoistinius norus.

 Kai tik sutelkiate dėmesį į mus, mes esame šalia, net ir tada, kai to nejaučiate. Mes jus mylime dieviškąja meile. Ji neturi nei ambicijų, nei vertinimų, nei nuoskaudų. Jūs galite nusisukti nuo mūsų, pykti ant mūsų, mes vis tiek jus mylėsime ir stengsimės padėti jums išbristi iš jūsų pačių nuoskaudų, liūdesio ar pykčio emocijų. Jums dar nėra iki galo suvokiama, kokia beribė mūsų meilė ir kaip gera padėti jums, ypač jei to paprašote. Šio laiško tema labai paprasta, tiesiog norėjosi priminti, mes esame šalia.

Su meile,  Sanat Kumara

Dalintis:

1 komentaras apie “Mes esame šalia”

  1. Kaip miela isgirsti gera zinia per savo gimtadieni.Dekoju uz skleidziama isminti, kuri mus veda i sviesa ir kaip saule nusviecia ir isvaduoja patamseje skestanti pasauli.Aciu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *