Sanat Kumara

Pradėkite dieną sąjungoje su Kūrėju

Žmogus nuolat išskleidžia tam tikro dažnio vibracijas, kartu, jis nuolat kontaktuoja su aplinkoje esančiomis vibracijomis, kurios jį pasiekia tiek iš išorinio pasaulio, tiek iš subtiliojo pasaulio. Kai žmogus apriboja savo veiklą išoriniu gyvenimu, subtiliojo pasaulio vibracijos žmogų įtakoja nežymiai, todėl labai apčiuopiamų impulsų ir neįmanoma pagauti iš tos erdvės. Reikėtų nuolat pasižiūrėti, kokių vertybių laikotės savo kasdienybėje. Ne kokių norėtumėte laikytis, o kokių laikotės. Tai gerai parodo jūsų kasdieniai veiksmai, jūsų elgesys, pasirinkimai. Ir jeigu pasirinkimai apsiriboja paprasta žemiška veikla, tai tos jūsų skleidžiamos vibracijos sukuria kietą energinį lauką, kuris nerezonuoja su subtiliojo pasaulio energiniu lauku. O jūsų norų ir siekių impulsai neprasimuša per tą kietą energinį lauką. Todėl ir sakau, kad atkreiptumėte dėmesį ne į tai, ko siekiate, ko norite, o į tai, ką darote, ką veikiate. Veiksmo energetika yra dominuojanti. Kai jums nepavyksta susisiekti su savo Mokytojais, pirmiausia įvertinkite, ką veikiate per dieną. Kiek tas veiksmas susietas su dėmesio sutelkimu į Kūrėją, kiek jūs tikite ir pasitikite Juo. Kiek jums aktualios kasdienybės problemos, o kiek stiprus pasitikėjimas Kūrėju ir žinojimas, kad nuo Jo valios priklauso jūsų likimas. Kiek dažnai ignoruojate Kūrėjo valią ir kuriate problemas, kurių tikrai nereikėtų kurti?

Pažvelkite į savo veiksmus, įvertinkite dienos veiksmus procentais: kiek dienos laiko buvote savo reikaluose ir kiek laiko buvote sąskambyje su Kūrėju. Sąskambyje su pačia aukščiausia jums prieinama vibracija? Gal reikėtų dieną pradėti nuo susikaupimo ir mėginimo išjausti tą vibraciją, tą besąlyginę meilę, pasitikėjimą Kūrėju ir tik tada pradėti savo dienos veiklą? Sakysite, tam neturite laiko, bet jeigu tam neturite laiko, kodėl manote, kad jūsų Mokytojai turi turėti jums laiko? Kodėl manote, kad jus turi saugoti angelai, arkangelai, kai patys savo pabuvimui su Kūrėju neskiriate nei 5 minučių?  Kai jums blogai, tada jūs jau greiti atsisukti Į Dievą ir klausti, kodėl jums taip nesiseka. Bet gal reikėtų klausti savęs, kodėl aš tiek mažai laiko skiriu savo tyros vibracijos išskleidimui, kuri padėtų susijungti su subtiliuoju pasauliu ir gyvenimas savaime taptų lengvesnis?

Pradėkite dieną nuo tylos minutės, kada prisimenate tą akimirką, kai geriausiai išjautėte Kūrėją ar savo Dvasios Mokytoją. Susiliekite su ta akimirka ir leiskite jai išsiskleisti jūsų dabarties akimirkoje. Ir tada diena bus kupina stebuklų, kupina šviesos ir teisingų sprendimų, o svarbiausia, jūsų veiksmai atspindės tą jausmą ir jūs nepasiklysite savo egoistiniuose noruose. Jūs gebėsite išlikti susitelkę į savo vidinį pasaulį ir išorinis pasaulis jūsų energetikos taip labai nepaveiks. Tai didžiausia apsauga nuo blogų energijų įtakos, o, kartu, jūs savo ateitį kursite aukštų vibracijų pasaulyje. Jūs gi renkatės su kokiomis nuotaikomis ir kokiomis būsenomis gyventi. Todėl rinkitės atsakingai ir pasitelkę savo valią, nes valią primesti bet kas gali norėti. O jūsų valia, sujungta su Kūrėjo valia, kuria prasmingą ir įdomų gyvenimą jums šią akimirką ir jūsų ateičiai.

Dalintis:

2 komentarai apie “Pradėkite dieną sąjungoje su Kūrėju”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *