Sanat Kumara

Sanat Kumaros antras šaukinys

Mielieji mano skaitytojai. Šiandieną, kai jūsų krūtinėje plaka nerimastinga širdis, Aš ateinu jūsų apkabinti ir nuraminti. Pasitikėkite savimi, pasitikėkite Kūrėju, jūs gi žinote, kaip svarbu išlaikyti sąskambį su savo Dvasios Mokytojais, su Pakylėtaisiais Valdovais. Mes, kiekvienas iš savo subtiliojo pasaulio, žvelgdami į žmogų, siekiame tik vieno: leisti pajusti žmogui mūsų meilę ir globą. Leisti jūsų sąmonei atsiriboti nuo kolektyvinėje sąmonėje vyraujančių kančios minčių ir susitelkti į Kūrėjo šviesą. Jūs gi gebate sukoncentruoti savo dėmesio energiją ten, kur norite, tai sukoncentruokite ją į mus, į mane. Aš apgaubiu savo meile kiekvieną, kuris ištars mano vardą, kiekvieną, kuris prakalbins mane, kiekvieną, kuris pakels akis į Dievą.

Kai jūsų dėmesys sutelktas į skausmą, baimę, liūdesį, mums, Pakylėtiesiems Valdovams, sunku jus apsaugoti, sunku jus nuraminti. Suprantame, kad jums dabar sunku, bet juk ir neliepiame džiūgauti. Tik sutelkite mintis į Pakylėtuosius Valdovus – ir mes jau būsime šalia jūsų. Mes nuraminsime jus, o kartu, padėsime susivokti, kas vyksta jūsų gyvenime ir ką jūs turite daryti. Vėl primename, kad nesvarbu, kas vyktų pasaulyje, svarbu, ką jūs darote šią akimirką su savo mintimis ir su savo jausmais. Kūrėjo galios niekas iš jūsų neatėmė, tai suvaldykite savo baimes ir liūdesį ir susitelkite į maldas, susitelkite į laiškų skaitymą, susitelkite į bendravimą su Pakylėtaisiais Valdovais, Arkangelais, angelais. Visos subtiliosios būtybės pasiruošusios jums padėti. Mes suvokiame, kokiame sudėtingame emociniame pasaulyje jūs gyvenate, todėl norime jums padėti. Padėti suvaldyti neigiamas emocijas, padėti suvaldyti jums savo neigiamas mintis. Šis laikotarpis – tai labai rimtos pamokos jums, kurios parodys ar jas išmokote, ar ne. Ar išmokote save valdyti. Pereinant į subtilesnių vibracijų pasaulį, savo emocijų valdymas yra labai reikalingas įgūdis. Tai mokykitės jo dabar, parodykite, kad jūsų nuotaika priklauso tik nuo jūsų pačių, jūsų sveikatos būsena priklauso tik nuo jūsų vidinės būsenos. Sustiprinkite savo tikėjimą ir pasitikėjimą Kūrėju. Vyksta didžiulės neigiamos energijos transformacijos. Sukilo viskas, ką neigiamo kūrėte šimtmečiais. Žemė valosi. Valosi per jūsų skausmus ir baimes, per fizines kančias. Tik šis procesas galėjo praeiti daug švelniau ir paprasčiau, jeigu nebūtumėte tiek sutelkę savo dėmesio energijos į baimes, į apkalbas, į neigiamas žinias. Tegu jos būna neigiamos, tegu būna situacijos sudėtingos, jūs vis tiek galite sutelkti dėmesį į Kūrėją ir paprašyti Jo pagalbos. Ne tik paprašyti, bet tikėti Juo. Tikėti, kad tai, ką turite išgyventi, yra viena iš karminių pamokų, kad tai yra situacija, reikalaujanti parodyti, kaip gebate save valdyti ir kaip gebate skleisti šviesą ir ramybę aplink save. Priimkite šių dienų gyvenimo situacijas kaip pamokas, kurios jus sustiprins, išugdys naujus gerus įpročius ir suteiks jums vidinės jėgos kurti savo gyvenimą. Ne gyventi kitų žmonių primestą likimo liniją, o susikurti savo likimo liniją. O tai jūs galite – jūs gi puikiai žinote, kaip mes jus mylime ir kaip pasiruošę jums padėti. Tik atverkite savo iš baimės suspaustas širdis mūsų meilei, mūsų globai ir palaikymui. Atversite širdis, atsiras ir dieviškosios energijos sąskambis tarp jūsų ir Kūrėjo, tarp jūsų ir Pakylėtųjų Valdovų, todėl dovanoju dar vieną šaukinį.

Sanat Kumaros šaukinys:

Vardan to, Aš esu, kas esu, kviečiu Tave, Sanat Kumara. Apgaubk mane savo meile ir ramybe, globok mano fizinį, emocinį ir mentalinį kūnus. Prašau, suteik man dieviškosios šviesos, kuri užpildytų mano mintis, jausmus ir fizinį kūną. Aš susilieju su Tavimi, Sanat Kumara. Aš esu saugus Tavo meilėje ir Tavo gerume.“

Dalintis:

6 komentarai apie “Sanat Kumaros antras šaukinys”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *