Sanat Kumara

Sanat Kumaros šaukinys

Žemės žmogau, Aš siunčiu tau savo spindulį, kad įleistum į savo širdį mano meilę. Kaip niekada svarbu, kad priimtumėte mane į savo širdį ir protą. Kiekvieno žmogaus energetinis srautas yra labai apribotas ir gyvybinė energija sunkiai prateka per jūsų stuburo smegenis. Todėl jūsų sveikata nėra pati geriausia ir jūs nesijaučiate patys laimingiausi.

Aš noriu perduoti savo spindulį, savo energiją. Bet tai padaryti tik mano pastangomis – neįmanoma. Reikalinga, kad jūs atvertumėte savo širdį mano energijos srautui. Jūs turite norėti priimti mano gyvybinę energiją į savo kūną. Turite to paprašyti. Ką reiškia prašymas? Tai tikėjimas, kad padėsiu. O kai yra tikėjimas, tada įmanoma ir pagalbą suteikti. Labai džiaugiuosi, kad galiu rasti atgarsį jūsų širdyse, jūsų mintyse. Kad pakeliate akis į dangų ne vien tada, kai jums sunku, bet ir tada, kai norite suderinti savo veiklą su Amžinybės planu.

Ieškojimus lydi atradimai. Todėl visados ateis atsakymas į jūsų vidinius klausimus. Visados ateis pagalba, kai jos prašysite. Tik atsakymai ir pagalba gali būti ne tokia, kokios norite, o tokia, kokia reikalinga. Jūsų gyvybinė energija stringa ir pagrindinė pagalba, kurią galite gauti, tai kreipimasis į mane. Formuoju šaukinį:

„Vardan to, aš esu, kas esu, Numylėtini Sanat Kumara, aš atveriu savo širdies čakrą tavo besąlyginės meilės srautui. Suteik man jėgos mano kasdienėje veikloje ir mano Amžinam gyvenimui. Parodyk man mano kelią, mano jėgą ir mano pareigą. Suteik Išminties ir Meilės mano amžinybės srautui.“

Kreipkitės kasdien, prašydami šios malonės ir aš suteiksiu papildomos energijos jūsų Amžinybės gyvenimui ir tikrajam kasdienybės gyvenimui.

 Siekiant egoistinių siekių, ši energija formuos karmą, todėl naudokite šaukinį atsakingai ir tik tada, kai esate pasiruošę daug ko atsisakyti, vardan suvokimo kas yra gyvenimas Amžinybėje.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *