Sanat Kumara

Savęs ir Visatos suvokimo link

Vėl atgaiviname laiškų užrašymą – norisi, kad žinias priimtumėte toliau ir toliau gilintumėtės į savęs ir Visatos pažinimą.

Aš, Sanat Kumara, sveikinuosi su jumis, perduodu džiaugsmo bangą ir visus apkabinu savo švelnia meile. Žmogui laikas į save pažvelgti kitu kampu. Jūs mokėtės pažinti save, keisti save, o dabar tiesiog išmokite suvokti save kitokiame amplua. Būkite žmogus – kūrėjas. Pamažu vesiu į vis gilesnį savęs suvokimą, į vis atviresnės meilės jūrą, kurioje jūs išgydysite visas savo žaizdas ir lengvai susitelksite į savęs ir Visatos suvokimą.
Žmogus, atėjęs į Žemę, pamiršo savo giliąsias paskirtis. Jo žemiškoje išraiškoje dominavo tik protas ir sielos sąmonės prisiminimai. Tų atsiminimų ir dabartinių patirčių dėka žmogus patikėjo, kad ta kasdienybė ir tos problemos, kuriomis jis gyvena, yra pačios svarbiausios ir visados egzistuojančios. Bet aš noriu pasakyti, kad tai jūsų patirties informacija – tiek šio, tiek buvusių įsikūnijimų. Šiame mokymo etape aš noriu sutelkti jūsų dėmesį ne į sielos planą, ne į buvusių patirčių analizę, ne į karminių ryšių suvokimą ar karmos atidirbimą, o sutelkti dėmesį į savo aukštesniosios sąmonės išmintį. Į jumyse esančias gilesnio suvokimo paskirtis, į tai, kas jūs esate giliai viduje – į savo esaties suvokimą.

Kiekviename laikmetyje žmogus patiria tam tikrą savo sąmonės sklaidos etapą. Nieko keisto, jeigu buvote susitelkę tik į žemiškas problemas, idėjas, o vėliau, sugebėję įsiklausyti į savo vidinį balsą, suvokėte save kaip sielą. Sielą, turinčią savo siekius, savo norus ir tikslus. Nurimo jūsų širdys, kai išgirdote savo sielos siekius, norus. Kai išdrįsote gyventi taip, kad jūsų širdis džiaugtųsi, kai darbą susiejate su pomėgiu, su malonumu gyventi. Siela atsigavo, depresijos dingsta ir jūs išmokote vertinti tiek savo gyvenimą, tiek save. Pagaliau pamilote save. Ne egoistine meile, o verta pasididžiavimo  meile. Jūs sau pripažinote, kad esate Kūrėjo sąmonės dalis, kad Kūrėjas per jus išskleidžia savo meilę ir išmintį, kad per jus Jis patiria Gyvenimą. Tai nuostabus laikas ir tuom žavus gyvenimas, kad viskas keičiasi.

Ilgą laiką nebuvo laiškų, nes reikėjo paruošti laiškų užrašytoją naujiems projektams ir naujam suvokimui. Nes per laiškus einanti energija daro poveikį jūsų gyvenimui. Vadinasi, ir šis užrašymo kanalas turi būti pajėgus visą tą pokyčio energiją jums perduoti – ir ne bet kaip perduoti, bet tiksliai, švariai ir neiškraipant nei žodžių, nei energijos. Taip jūs visi užaugote suvokti save kitaip. Suvokti save kaip žmogų – kūrėją. Suvokti save beribės erdvės kontekste. Suvokti savo esybės sąmonės paskirtis, kurios atitinka jau Kūrėjo valią.

Jūs žinote (knyga “7 sąmonės augimo ciklai“ I dalis), kad antroji jūsų čakra padėjo išsukti jūsų materinį gyvenimą, sustiprino jūsų proto galimybes – jūs siekėte žemiškos kūrybos, pažinote žemiško gyvenimo subtilybes. Trečioji jūsų čakra išsuko vidinės išraiškos galimybes. Taip jūs, skaitydami visus šiuos laiškus, keitėte save ir sutelkėte dėmesį ne vien į išorinį gyvenimą, bet ir į vidinį gyvenimą. Išmokote stebėti savo mintis, jausmus, išmokote juos valdyti. Išdrįsote kitaip mąstyti ir įsiklausėte į savo vidinį balsą, pradėjote gyventi pagal intuiciją, pagal sielos vedimą. O dabar, išsisukant ketvirtajai čakrai ir sutelkus dėmesį į išmintį, į tyros meilės išskleidimą, pereinate į dar kitokį savęs suvokimą. Štai čia ir vėl mes, Pakylėtieji Valdovai, ateiname į pagalbą, vėl suteikiame žinių apie tai, kas gali jums padėti labiau save pažinti, ir, kas svarbiausia, gebėti ne tik pažinti, bet ir atgaivinti jūsų vidinius gebėjimus. Kiekvienas žmogus savyje turi daugybę gebėjimų, tik savo protu juos paneigė, gali būti, kad juos paneigė ir praeituose įsikūnijimuose. O dabar mėginsime juos jums grąžinti, mėginsime jus vesti nauju savęs suvokimo keliu.
Todėl džiaugiuosi, kad esate pasiruošę priimti naujas žinias. Mokytojas ateina tada, kai mokinys yra pasiruošęs. Ar esi pasiruošęs daryti pokytį tiek savo gyvenime, tiek mąstyme? Jeigu taip, tai tegu ši kelionė tau prasideda šiandieną.
Su meile, Sanat Kumara

Dalintis:

4 komentarai apie “Savęs ir Visatos suvokimo link”

  1. Dėkingumas Samat Kumarai
    Dėkingumas Violetai uz šviesos perdavimą🙏🙏

  2. Aciu Sanat Kumarai uz tavo pastangas uz pagalba visai zmonijai siunciu
    meiles ir dekingumo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *