Sanat Kumara

Skirkite laiko savianalizei ir įpročių keitimui

Žmogaus energinis laukas susidaro iš tų energinių srautų, kuriuos jis savyje palaiko. Prigimtinė žmogaus sąmonės ašis leidžia žmogui suvokti visus sąmonės lygius. Ši ašis yra nekintanti ir atspindi tik Kūrėjo šviesą. Bet tą ašį apgaubia vis žemesnės formos sąmonė, kuri turi galimybę savarankiškai veikti visuose savo planuose. Tai grįžtame prie žemiškosios sąmonės, kuri kuria žmogaus energinį lauką. Žmogaus energinis laukas turi atitikti aplinkos lauką, nes kitu atveju žmogui būtų sunku gyventi, bet Žemė taip pat turi savo sąmonės lauką, kuris labiau atitinka Visatos energinį lauką, nei dabartinio žmogaus energinį lauką. Atsiranda priešprieša tarp dviejų laukų: žmogaus ir Žemės. Žemė pati nemąsto, ji tik išskleidžia Kūrėjo jai suteiktas energijas. Pagrindinė energija – meilės energija. O jūs jau žinote, kad meilės energijoje gali vystytis sąmonė. Kūrėjas sukūrė Žemės erdvę su meilės energija tam, kad žmogaus sąmonė galėtų skleistis ir pritraukti į žmogaus energinį lauką kokybiškas energijas. Kiekviena žmogaus mintis ir kiekvienas jausmas atspindi tam tikrą energiją. Kiekvienas ištartas žodis ir kiekvienas veiksmas išskleidžia tam tikras vibracijas. Ir jeigu nuolat kartojasi tam tikros mintys, tam tikri žodžiai ir veiksmai, tai žmogus aplink save suformuoja vieno dažnio energinį lauką, kuris virsta į materiją. Neįmanoma žmogui sukurti kažko labai naujo, kas neatitiktų jo paties pažiūrų ir siekių. Vienaip ar kitaip, tai, ką žmogus sukuria, atitinka jo vidinę būseną.

Neigiamų energijų dažnis yra žemas ir nepaslankus. Todėl jis stipriau apgaubia žmogų ir, norint pakeisti tą lauką, reikia įdėti daugiau pastangų. Tokiu atveju žmogaus energinis laukas yra „kietas“ ir nepriima impulsų iš aukštesnių oktavų. Kad ir kaip norėtumėte pakylėti savo sąmonę ir gyventi gražesniame pasaulyje, jums tai nepavyks, jeigu nuolat mąstysite tomis pačiomis temomis, jei kalbėsite tais pačiais žodžiais ir veiksmai bus įprasti. Jūs būsite savo inercijos lauke ir kažkokia atgaivos kibirkštėlė nepajėgs pramušti jūsų energinio lauko, kuris susiformavo dėl tam tikrų jūsų įpročių.

Peržiūrėkite savo įpročius. Ką per dieną mąstote? Ką mąstėte vakar, užvakar, prieš savaitę? Pastebėsite, kad idėjos nuolat kartojasi, mintys nuolat kartojasi, vadinasi, ir energijos aplink jus sukasi tos pačios. Ką, tokiu atveju, galite sukurti naujo? Nieko, nes jūs nuolat elgiatės taip pat. Nuolat nerimaujate, nuolat pykstate ant ko nors, nuolat esate nepatenkinti kažkuo ir t.t. Energinis laukas visados tas pats – pakankamai žemo lygio.  Bet šiuo laikotarpiu, kai jums nebereikia niekur skubėti, jūs galite daugiau laiko skirti savianalizei ir pergalvoti, kokius įpročius reikėtų keisti. Ne tik fizinius įpročius (kad reikėtų sportuoti, sveikiau valgyti ir t.t.), bet ir emocinius įpročius. Mokykitės pastebėti savo emocijas ir keiskite jas kitomis. Jūs turite susiformuoti stiprų įprotį keisti neigiamas emocijas į teigiamas. Ir susiformavę nauji įpročiai turi taip įsitvirtinti, kad vėl galėtų automatiškai jus lydėti, neįdedant į tai daug pastangų. Tokiu atveju jūsų energinį lauką užpildys ne neigiamų emocijų energijos, o teigiamų emocijų energijos. Teigiamos energijos yra aukštesnio dažnio ir jos labiau persipina su dieviškuoju planu, su aukštesnės sąmonės vibracijomis. Lengviau priimsite impulsus iš savo aukštesniosios sąmonės, kuri patars visose jūsų gyvenimo situacijose.

Keiskite fizinius ir emocinius įpročius. Žinoma, reikia atkreipti dėmesį į tai, kaip bendraujate su kitais žmonėmis. Kokias temas mėgstate aptarti ir kokio energinio lygio tos temos yra: ar tai tik apkalbos, tuščiažodžiavimas, ar pasidalijimas naujomis idėjomis, naujai suvoktais dalykais, bet reikėtų išskleisti pozityvias mintis, kad ir ką kalbėtumėte. Ištartas žodis – tai jau materija. Ji suformuoja labai stiprų energinį lauką, kuris stipriai įtakoja jūsų gyvenimo aplinkybes. Tai stebėkite savo tariamus žodžius, kad suprastumėte, kokias energijas išskleidžiate ir kaip formuojate savo aplinkos lauką.

Kad ir kaip nenorėtumėte pripažinti, kad jūsų pačių mintys ir jausmai, jūsų pačių žodžiai ir veiksmai kuria jūsų gyvenimą, vis tiek taip yra. Ir jeigu jūs tingėsite keisti save, jeigu nerasite ryžto gyventi vidinėje disciplinoje, jūsų gyvenimas nepasikeis. Vėl gyvensite nuolatinėje baimėje, nepasitenkinime ir vėl kaltinsite kitus, kad jie nesukuria jums rojaus Žemėje. Deja, niekas neturi teisės nugyventi jūsų gyvenimo už jus. Tik nuo jūsų pačių priklauso jūsų gyvenimo įvykiai ir gyvenimo sąlygos. Susikaupkite ir skirkite laiko savianalizei ir įpročių keitimui.

Dalintis:

3 komentarai apie “Skirkite laiko savianalizei ir įpročių keitimui”

  1. palaikykime ne tik kūno, bet ir minčių švarą ir gyvenimas suspindės naujomis spalvomis.

  2. Geras pavyzdys,
    Aš linkiu tautai pažinti save!
    Atsakomybe yra Sveikas pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *