Sanat Kumara

Šviesa ateis į jūsų gyvenimą, tikėkite tuo

Sanat Kumara.

Aš atėjau. Prasidėjus lygiadieniui į Žemės erdvę mes padavėme stiprias aukštų vibracijų bangas. Ir man džiugu, kad jas tinkamai priimate. Kiekvienas mąstote apie tai, ką reikėtų keisti savo nusistovėjusiame gyvenime, kiekvienas ieškote galimybių žinias pritaikyti savo kasdienybėje. Yra žinių, kurios skirtos vienetams ir yra žinios, kurios skirtos visiems. Tai dabar noriu pakalbėti su visais.

Jeigu jūs sukoncentruojate dėmesį į savo Mokytoją, tai Mokytojas būtinai pajus tą signalą. Jūs galite būti per silpni, kad išgirstumėte atsakymą, arba tą atsakymą nesugebėsite užfiksuoti, suprasti, kad tai atsakymas, bet žinia Mokytoją pasiekia. Jis seka žmogaus gyvenimą, jo pokyčius. Jis duoda jums išbandymas ir stebi ar tikrai pasiruošę keisti savo nusistovėjusį gyvenimą, senąją mąstymo formą ir t.t. Kiekvienas Mokytojas labai padeda savo mokiniui. Kiekvienam Dvasiniam Vadovui labai svarbu užmegzti ryšį su savo mokiniu. To jis gali laukti kelis sielos įsikūnijimus, bet Amžinybėje laikas nesvarbu. Mokytojas gali laukti, tik mokinys negali laukti. Jis turi atsilaisvinti ir tobulėti pagal tam tikrą planą, pagal tam tikras laiko atkarpas. Evoliucija eina, negi yra žmonių, kurie būtų likę pirmykščiame amžiuj?. Ne, keitėsi visi. Keistis dabar turi jūsų vidinis pasaulis, kad nepasiliktumėte „pirmykščiame amžiuje“. Todėl sielai laikas yra svarbu. Mokiniui laikas yra svarbu. Mokytojas laukia tol, kol mokinys pasiruošia. Jeigu jūs nesuprantate ar esate mokinys ar ne, tai dar nereiškia, kad juo nesate. Jeigu gyvenimas dėliojasi ne pagal jūsų planus ir jeigu jis jums suteikia gražių staigmenų – tai Mokytojai jau dirba. Kodėl taip svarbu Mokytojo ir mokinio ryšys? Jau sakiau, vidinis pasaulis turi skleistis. Pagrindinė vystymosi kryptis eis per vidinius pojūčius, per energijų srautų valdymą. O to išmokti be Mokytojų bus neįmanoma. Tai nauja gyvenimo forma, kurioje žmogus nėra labai išsivystęs, todėl visas Pakylėtųjų Pasaulis pasiruošęs padėti žengti tą naują žingsnį. Svarbu, kad garsiai išreikštumėte norą. Kodėl garsiai? Kad mes išgirstume ir kad patys sau pripažintumėte, ko norite. O kai garsiai pasakote, tai tarsi sau prisipažįstate, kad to norite ir prisiimate atsakomybę už tą norą. Kai mintyse nuvilnija noras, tai tarsi pasislėpę sakytumėte ir kai reikia prisiimti atsakomybę, jūs jau bėgate į kampą – kad aš tik svarsčiau, bet dar nelabai norėjau.

Mokytojo ir mokinio ryšys labai keičia žmogaus žemiškąjį gyvenimą. Jūs nebegalite elgtis taip, kaip seniau. Vienetai, kurie mokate teisingai gyventi, bet deja tarp tų vienetų nėra nei vieno iš jūsų. Net tie, kurie jūsų manymu yra pažengę –iš tiesų, tik mokosi bendraut su savo Mokytojais ir labai sudėtingai sekasi. Kasdienybė užspaudžia, skubėjimas užspaudžia, išsiblaškymas ir t.t. Vienetai iš jūsų pajaučia Mokytojo vedimą, bet ar jiems sekasi visados įgyvendinti gautas užduotis, ar visados teisingai iššifruoja žinutes? Jie mokosi. Laikas visiems mokytis. Žinoma, jūs jau mokotės, kitu atveju su jumis ir nekalbėčiau. Labai džiaugiuosi jūsų individualiomis pastangomis. Matau jūsų nesėkmes, klaidas, bet visa tai, tik brandos kelias. Nusišypsokit sau, pagirkite save už pastangas ir vėl viską pradėkite nuo pradžių. Jums pavyks. Aš matau jūsų skaidrėjančias sielas. Šviesa ateis į jūsų gyvenimą, tikėkite tuo. Tai ir įvyks.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *