Sanat Kumara

Teigiamumo erdvė

Žmogaus gyvenimo kokybė priklauso nuo jo energinio lauko. Galbūt, jūs norėtumėte su tuo nesutikti ir sakyti, kad žmogaus gyvenimas priklauso nuo jo asmeninių pastangų, nuo jo veiksmų ir įgytų žinių, o aš vis tik sakysiu, kad žmogaus gyvenimas priklauso nuo jo energinio lauko ir jo energinio kanalo jėgos. Kiekvienas žmogus turi energinius sūkurius, nuo kurių sukimosi greičio priklauso, kokio dažnio energiją jie išskleidžia ir ką pritraukia į savo gyvenimą.  Energinis laukas ir energinių sūkurių virpesių dažnis jau priklauso nuo žmogaus minčių, jausmų, vidinės būsenos ir nuo karminių dalykų, kurie, tarsi tam tikras sunkis, neleidžia tiems sūkuriams tinkamai išsisukti. Suvaržytas energinis srautas, einantis per sąmonės ašį, neišspinduliuoja jėgos, kuri padėtų žmogui sveikai ir sėkmingai gyventi. Yra uždaras ratas: žmogaus gyvenimo sėkmė priklauso nuo jo energinio lauko ir sąmonės ašies virpesių dažnio, o energinis laukas priklauso nuo žmogaus gyvenimo. Viskas persipina ir nėra lengva atstatyti pusiausvyrą kas ką labiau įtakoja. Bet, norint patirti sėkmę, tai būtina padaryti. Ką tokiu atveju gali pats žmogus? Keisti savo gyvenseną, mąstymą, atsisakyti savo negatyvių įpročių ir išmokti gyventi teigiamoje erdvėje. Erdvėje, kurioje tiesiog neegzistuoja neigiamumas, neegzistuoja tam tikros žemos vibracijos, kurios nuolat apsunkindavo žmogaus gyvenimą ir suvaržydavo žmogaus energijos srautus.

Žmogus dažnai netiki, kad gali gyventi erdvėje, kurioje nėra negatyvumo, kai aplink Žemėje jo tiek daug. Bet įmanoma. Viskas prasideda ir baigiasi žmogaus galvoje. Jeigu jis renkasi gyventi teigiamoje erdvėje ir jeigu jam tai pavyksta padaryti, tai ir  ta įprasta žemiškoji aplinka pasikeis ir sukurs gyvenimo erdvę, kurioje sėkmės daugiau nei nesėkmės. Kurioje žmogus bus sveikesnis, situacijos lengvesnės, o galimybės kurti didesnės. Kur teigiamos mintys realizuosis daug greičiau, nei dar pasitaikančios blogos mintys, kur kolektyvinė sąmonė neblokuos žmogaus kūrybos ir visuomenės normos nevaržys vidinės laisvės. Kiekvienas žmogus gali padaryti tą stebuklą – sukurti savyje ir aplink save teigiamumo erdvę ir taip žemiškąją neigiamą erdvę transformuoti į teigiamą erdvę.
Lieka mokytis kasdien ir kiekvieną akimirką keisti savo neigiamas mintis ir jausmus į teigiamas. Tai nelengvas uždavinys, nes žmogaus įpročiai susiformavę taip, kad žmogus daug greičiau sukuria neigiamą mintį, nei teigiamą, neigiamą jausmą, nei teigiamą. Šį įprotį reikia keisti. Reikia nuolat save stebėti ir keisti neigiamas vidines būsenas į teigiamas. Tik tos teigiamos mintys neturi būti tokios labai saldžios ir nuvalkiotos, kuriomis net patys netikite. Susikurkite labai aiškias, tikslias mintis, kurios labai tiksliai pakeistų esamą neigiamą mintį į teigiamą. Su mintimis būna lengviau, nes tai šios akimirkos kūryba ir jūs jas galite tiesiog keisti. Sunkiau su neigiamais jausmais, kurie savyje turi praeities atgarsius. Nėra lengva pakeisti dabartinio jausmo, jeigu jis turi atgarsį su išgyventa neigiama patirtimi. Tokiu atveju tenka labiau padirbėti su savimi ir suvokti, ką savyje slepia neigiamas jausmas. Ar jis kilo tik dėl šios akimirkos įvykių, ar tas jausmas nelabai priklauso tik nuo šios akimirkos. Jeigu nepriklauso nuo šios akimirkos, tai reikia paprašyti savo aukščiausiosios sąmonės, kad padėtų pažinti to jausmo priežastį. Tokiu atveju, jūs suvoksite, iš kur kyla tas jausmas ir jeigu jį teisingai suprasite, tas jausmas tiesiog dings ir jums taps lengva keisti savo neigiamą jausmą į teigiamą.
Žinoma, jausmai susieti su sielos planu. Vadinasi, jie gali atspindėti ir praeitų gyvenimų įvykius ir sužadinti prisiminimus, kurių jūs nesuvokiate, neprisimenate, o neigiamą jausmą išgyvenate. Ne visados įmanoma suvokti praeitus gyvenimus, bet žmogaus gyvenimas taip jau sudarytas, kad viską galima ištaisyti ir dabartinėmis sąlygomis. Nes praeituose gyvenimuose išgyventi įvykiai atsispindi dabartiniuose įvykiuose ir jeigu suprantate, kas iš tikro su jumis vyksta, tai jūs galite identifikuoti neigiamus jausmus ir iš jų išsilaisvinti.
Daug kas priklauso ir nuo žmogaus dėmesio koncentracijos. Žmogaus gyvenime materializuojasi tai, į ką žmogus sutelkia savo dėmesį. Ir jeigu jis telkia dėmesį į savo skausmus, jis nuo jų neatsilaisvins. Vienus emocinius skausmus keis kiti. Tokiu atveju reikia pastebėti, į ką fokusuojate savo dėmesį. Ir jeigu jūs tiesiog per visą dieną stengsitės fokusuoti savo dėmesį į naujus, teigiamus dalykus, jie tiesiog labiau materializuosis jūsų gyvenime ir neigiamumas tiesiog pamažu silpnės ir nebeturės tokios griaunančios įtakos kaip iki šiol. Yra daug laiko, kai jūs savo mintis galite tiesiog valdyti ir tikslingai nukreipti jums norima linkme. Tikrai ne visą dieną reikia spręsti problemas, jūs turite laisvo laiko ir jūs jį galite valdyti. Neanalizuokite tų pačių įvykių ir tų pačių minčių nuolat, diena iš dienos. Daug minčių sukasi aplink tuos pačius įvykius ir jos sukasi tomis pačiomis kryptimis. Jūsų siela pradeda nuobodžiauti ir ji pradeda kurti liūdesį. Nuolat besikartojančios mintys ir jausmai nekuria pažangos ir sielai darosi liūdna, atsiranda depresija, atsiranda fizinis nuovargis, trūksta motyvacijos kažką kurti. Ką galite sukurti, jeigu nuolat galvojate apie tuos pačius dalykus ir nepapildote savęs naujais įspūdžiais, naujomis idėjomis, kurios pritrauktų naujas energijas į jūsų gyvenimą. Suvokite, kad vidinis jūsų minčių sąstingis sukuria sąstingį ir jūsų gyvenime. Tampate kaip žiemos miegu užmigę meškinai, lyg ir gyvi, bet savo gyvenimo gyvenimu nepavadinsite. O gebėjimas transformuoti savo neigiamą mintį į teigiamą pažadina jūsų kūrybą. Jūs mokotės rinktis tinkamus žodžius, mokotės sukurti tinkamą idėjos formuluotę, mokotės apmąstyti idėjos pasekmes ir t.t. Jūs jau sutelkiate dėmesį į kūrybą. O jeigu dar sutelktumėte dėmesį į tai, kaip turėtumėte gyventi, tai labai atsakingai kurtumėte šią dieną, nes ji turi įtakos jūsų rytdienai.
Teigiamumo erdvė yra energiškai pralaidesnė, tai yra, lengvesnė. Toje erdvėje jūs pajaustumėte, kaip nebespaudžia įtampa, nerimas, kaip jūsų nekamuoja pavydas ar nuoskaudos. Jūs daug lengviau spręstumėte jums iškylančias problemas, nes teigiamumo erdvėje veikia Gyvenimo sąmonė, kuri nuolat žmogui padeda. Kodėl nuolat tikite, kad jūsų gyvenime atsitiks kas nors bloga? Tai juk tik jūsų tikėjimas, jūsų pasirinkimas. Tai tikėkite, kad jūsų gyvenime nuolat atsitiks kas nors gero. Jūs pajausite kaip sunku tuo patikėti, nes jūsų įpročiai galvoti neigiamai labai stiprūs. Jūs sakysite, kad gyvenimas nuolat parodo, kad dažnai atsitinka kas nors bloga. Bet juk tai tik praeitis, tai laikas, kai nemokėjote sąmoningai mąstyti ir sąmoningai kurti savo ateities. Kurkite naują patirtį. Leiskite įsitvirtinti jumyse minčiai ir emocijai, kad gyventi yra gera, kad jums sekasi, kas jus myli Dievas ir  Jis jus pasaugos ir jums padės. Aplinkos erdvė priklauso nuo jūsų minčių ir emocijų, tai būkite sąmoningi, pasitelkite teigiamas mintis ir atkreipkite dėmesio į jumyse esančias teigiamas emocijas. Jei tai sunkiai sekasi, jūs bet kada galite keisti mintis ir veiksmą. Jeigu sunku atsisakyti tam tikro pobūdžio minčių ir jausmų, tai užsiimkite kažkuo kitu, kad nereikėtų vis sugrįžti prie tų pačių minčių. Sukoncentruosite dėmesį į kitus dalykus, tai išsiskleis kitos vibracijos ir jūs pasijusite kitaip. O kai jau būsite pajėgūs valdyti savo emocijas, galėsite grįžti prie buvusios neigiamos problemos ir ją spręsti. Jūs negyvenote teigiamumo erdvėje, todėl dar nežinote, ką prarandate ir kaip gera joje gyventi. Todėl vertėtų pamėginti visą savo išspinduliuojamą neigiamumą pakeisti teigiamumu – ir pajusite skirtumą, kur geriau gyventi. Neigiamos mintys ir neigiami jausmai tai tik praeities įpročiai, kurie kaip šiukšlės trukdo jums gyventi geroje aplinkoje. Laikas jų atsikratyti. Neigiamumas nėra savybė, kurios neįmanoma pakeisti. Tai tik savybė – ir ji yra pakeičiama. Tik ji turi giliai įleidusi šaknis į kolektyvinę sąmonę ir į žmogaus sąmonę, bet vis tiek ji tik savybė, kurios galite atsisakyti.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *