Sen Žermenas

Būkite atsargūs su savo troškimais

Įdomus laikas. Įdomus tuo, kad jūs galite daug daugiau, nei galėdavote prieš 10 metų, prieš 5 metus. Energinių srautų aktyvumas toks didžiulis, kad kiekvienas žmogus, siekiantis pažinti savo vidinį pasaulį, turi tam naujų gebėjimų. Kol buvo stipri trimatė erdvė, tol inertiškumas buvo stiprus ir pokyčiai vykdavo labai palengva, nežymiai. O dabar žmogus gali transformuoti daugybę savo neigiamų savybių į teigiamas, vien į tai susitelkdamas. Gali pastebėti, kaip jį veikia Gyvenimo sąmonė ir žino, kaip su ja bendradarbiauti. Tos senosios taisyklės nebėra tokios nekintančios ir tvirtos, kokios buvo anksčiau. Matote, kaip viskas sparčiau keičiasi ir tai vyksta todėl, kad jūsų kolektyvinė sąmonė prisipildo vis naujesnėmis idėjomis, siekiamybėmis. Kol vienas žmogus siekia pažinti save, tol veikia inercija ir jam labai sunkiai veriasi pažinimo vartai. Bet kai to siekia šimtai žmonių, tai tuos vartus veriate visi kartu ir jie lengviau atsiveria. Pagreitis yra, belieka paklausti: o kas laukia sąmoningo žmogaus toliau?

O toliau bus dar įdomiau, nes su lyg kiekvienu sąmonėjančiu žmogumi, vyksta energinis pokytis aplink Žemę, Žemėje ir žmoguje. Tas energinis pokytis atsispindi erdvėje. Vis stipriau atsiveria keturmatė erdvė su savo gyvenimo principais ir naujomis galimybėmis. Manau, kad ne vienas iš jūsų pajaučiate keistus pokyčius savyje, kai kada net iškyla nerimas: ar su jumis viskas gerai, ar nėra kokio apsėdimo, ar psichikos sutrikimų. Nebijokite, jūs tiesiog išgyvenate laikotarpį, kai jūsų psichika derinasi prie keturmatės erdvės. Derinatės prie to, kas jums neįprasta, nežinoma ir net negalite įvertinti, ar tai teisinga. Pasistenkite tomis dienomis kaip galima mažiau analizuoti, kas su jumis vyksta, tiesiog leiskite energijų srautams jus įtakoti ir jus keisti. Pasistenkite užsiimti kuo paprasčiausiais darbais, kad psichika nebūtų perkrauta ir stebėkite, kaip per laiką jumyse viskas nurimsta, jums darosi šviesiau, ramiau. Jūs vis labiau pajaučiate Kūrėjo meilę. Gal nesuvokiate, kad tai Kūrėjo meilė, bet jus aplanko švelni būsena, ramybė. Ne jūs išspinduliuojate meilę, bet jus ta meilė apgaubia.

Matote, noras išspinduliuoti besąlyginę meilę gali sukurti neteisingus energinius srautus. Noras mylėti atspindi tai, kad jums labai trūksta meilės ir reikalaujate meilės sau. Jūs visus savo jausmus sufokusuojate į besąlyginės meilės sklaidą ir paleidžiate į aplinką. Bet jūs pasitelkiate savo jausmų energiją ir per didelis tos energijos nutekėjimas jus pažeidžia. Jūs ištransliuojate iš savęs tiek daug meilės energijos, kad jumyse nebelieka energijos paprastam gyvenimui. Jeigu jūs negaunate tokios pačios grąžos (o dažniausiai ir negaunate), jūs įsiskaudinate, atsiranda nuoskauda. O tada ar įmanoma jūsų meilę vadinti besąlygine meile, jeigu, negavę grąžos, pykstate, nusimenate?

Geriau jau būtų leisti, kad jus apgaubtų Kūrėjo meilė ir būdami toje būsenoje gyventumėte harmoningą gyvenimą, kur per kasdienę veiklą išsispinduliuotų ta dieviškoji meilė ir ji paliestų kitą žmogų daug stipriau, nei jūsų išskleista besąlyginė meilė, paremta jūsų begaliniu noru mylėti ir būti mylimu.

Kiekvieną norą gaubia asmeniškumas ir ne visados tas asmeniškumas sudaro geras sąlygas norui pildytis. Jeigu jūs savo norus patikėtumėte Kūrėjo valiai ir nesistengtumėte Jo įtakoti savo begaliniu noru, Jis priimtų pačius geriausius sprendimus ir jums būtų lengviau gyventi. Galbūt Jis net išpildytų jūsų norą, bet tik tada, kai jūs jo atsisakysite, kai jūsų nebespaus troškimo energija. Troškimų energija blokuoja dieviškosios energijos srautus. Susikerta aukštos ir žemos vibracijos ir situacija neišsisprendžia. Keiskite motyvus savo norų. Paverskite juos galimybėmis, o ne troškimais. Troškimų energija yra žemų vibracijų. Net ir patys geriausi norai negalės išsipildyti, jeigu jūs juos apgaubsite savo troškimų energija.

Troškimas siekti vidinių pajautimų, tai taip pat troškimas ir jis jokiu būdu nepagreitins jūsų dvasinio augimo. Pirmiausia atsiduokite Kūrėjo valiai, kad ir kokia ji būtų. Patikėkite, Kūrėjas jums linki visko, kas geriausia jūsų  gyvenimui ir Jis visados padaro teisingiausius sprendimus. Jeigu tuo netikite, jeigu norite būti viršesni už Kūrėją ir sukurti sau geriausius variantus, jūs išnaudosite savo jausmų energiją, kurią paversite troškimų energija, o kartu išnaudosite ir savo gyvybinius energijų srautus. O tada klausite, kodėl taip nesiseka, kodėl nesipildo svajonės, kodėl sveikata silpnėja? Visa tai todėl, kad troškimų energija sunaikina jūsų gyvybinius srautus.

Štai jums dar viena pamoka: pastebėkite, kurie jūsų norai apgaubti troškimų energija ir suprasite, kur išvaistote savo gyvybinės energijos srautus.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *