Sen Žermenas

Dievas yra jūsų kelrodė žvaigždė

Artėjant metų pabaigai dauguma žmonių įvertina savo praėjusius metus, įvertina savo pasiekimus, savo sėkmes ir nesėkmes. Tai yra gerai, bet reikėtų dažniau pamąstyti apie tai, kaip žmogui pavyko pažinti save, kaip jam pavyko savyje pajusti Dievo meilę ir išmintį. Visi žemiški pasiekimai yra labai svarbūs žmogaus gyvenime, bet norint, kad ir toliau gyvenimas jus džiugintų, vis tik pirmiausia reikia atkreipti dėmesį, kaip jums asmeniškai pavyko suvokti, kas yra Dievas. Pamėginkite pasiaiškinti ar Dievas tapo jūsų artimiausiu draugu, ar išmokote pasitikėti juo ir jam patikėti savo sėkmę?

Daugelis žmonių mano, kad tiki Dievu, bet juk tai ne teorija, ne maldų skaitymas, net ne 10 Dievo įsakymų laikymasis. Tai išjautimas savyje kosminės jėgos, kuri realiai gali tau, žmogau, padėti. Kuri gali tau suteikti saugumo jausmą, gali suteikti viltį, gali užpildyti tavo vienatvę savo artumu ir gali padėti tau pačiais įvairiausiais būdais.

Tai kaip, žmogau, tau sekasi pajusti Dievą? Ar per tuos nuveiktus darbus, įgyvendintus projektus, per savo sėkmes ir nesėkmes, pažinai Dievą? Ar apčiuopei Jį savyje, ar jauti Jam artumą? Prieš įvertindami savo metų pasiekimus, įvertinkite tai, kaip jums sekėsi gyventi kartu su Dievu? Štai šis klausimas ir turi būti svarbiausiu analizuojant, kaip praėjo jūsų metai ir ką planuojate pasiekti kitais metais.

Jeigu jūs sukoncentruosite dėmesį į tai, ką norėtumėte pasiekti kitais metais, tai prisiminkite pagrindinę idėją – su Dievo pagalba viską įmanoma pasiekti daug lengviau, greičiau, paprasčiau. Tai argi ne verta paanalizuoti, o kaip jums sekėsi bendrauti su Dievu šiais metais ir kaip keisite savo požiūrį į savo gyvenimą, įvertindami, kad daug kas priklauso nuo Dievo? Nes, jei Juo tiki ir pasitiki, stebuklai tikrai paįvairins tavo gyvenimą ir per ateinančius metus patirsi daug daugiau nei per praėjusius metus. Gal atkreipiant dėmesį kaip jums sekasi pažinti Dievą, jūs suvoksite, kad ne visi jūsų žemiški siekiai tokie jau ir svarbūs, kad jiems suteiktumėte tiek daug savo laiko ir jėgų? Gal gyvenime yra svarbesnės kitos akimirkos, gal svarbiau draugiškas artumas tarp tave supančių žmonių, o ne pykčio ar pavydo skleidimas? Gal svarbiau paanalizuoti, kaip tu pats keitiesi, o ne vertinti kitų žmonių pasikeitimus ir pasiekimus? Gal verta pamąstyti ar visados buvai Žmogumi, o gal tik žmogeliu, vagiančiu energiją savo neigiamomis mintimis ir jausmais?

Metai keičia metus, jūsų gyvenimas tiesiog prabėga ir nuveikti darbai labai dažnai nebeturi savo išliekamosios vertės. Todėl, planuodami ateinančių metų užduotis, pirmiausia pagalvokite, kas jums sukuria išliekamąją vertę, kas jums svarbu, ko jūsų širdis trokšta? Ir visa tai įdėkite į savo norų sąrašus. Ne vien tik ką privalote nuveikti, bet daugiau tai, ką norėtumėte nuveikti, kad metų pabaigoje būtumėte santarvėje tiek su savimi, tiek su draugais ir artimaisiais, tiek su Dievu.

Dievas yra jūsų kelrodė žvaigždė. Tik išmokus gyventi kartu su Juo, Jo artume, Jo džiaugsme, Jo meilėje, Jo sėkmėje, jūs būsite laimingi. Vertindami savo praėjusių metų pasiekimus, pirmiausia įvertinkite, kaip jums pavyko kasdienybėje būti kartu su Kūrėju ir ką turėtumėte padaryti, kad Jo energija vis labiau pasireikštų jūsų gyvenime?

Dalintis:

3 komentarai apie “Dievas yra jūsų kelrodė žvaigždė”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *