Sen Žermenas

Išvalykite užsistovėjusias nuosėdas

Sen Žermenas.

Aš atėjau pakalbėti apie galimybę suvokti kas yra žmogus. Jūs manote, kad visiškai aiškiai žinote, kas yra žmogus, nes patys esate žmonės. Bet padarykime bandymą: susikaupkite, atsipalaiduokite ir pasinerkite į šviesią violetinę spalvą. Liepsna dega prieš jus. Jūs galite į ją įeiti ir joje ištirpti. Bet gal jaučiate kažkokį pasipriešinimą? Kokie vidiniai skausmai išsigrynina, kokios nuoskaudos išsijudina. Jūs manote, praėjo diena ir viskas išnyko, šią akimirką esi, o praėjusios kaip ir nebėra, ateityje tavęs taip pat nėra. Netiesa. Praėjo diena ir visa dienos patirta informacija išliko tavyje. Jeigu patirti potyriai nebuvo ryškūs, tai ši informacija nueis į tą sluoksnį, kuris gali būti greitai išvalomas. Keiti mintį, keiti jausmą, požiūrį į buvusią situaciją ir nuosėdos išnyksta. Jei išgyvenimai gilūs, tai jie išlieka labai „gilioje“ erdvėje. Ta informacija visados turės įtaką tavo pasirinkimams tiek šiame, tiek, galbūt, kituose įsikūnijimuose. Tu pragyvenai dieną, šioje dienoje patyrei didžiulį, tarkim, stresą. Šis jausmas tau nepatiko. Jis gal įskaudino, gal supykdė, nesvarbu. Bet jis išlieka tavo energetikoje ir jis suformuoja kietą „taškelį“, kuris neleidžia pratekėti švariai energijai ir visados įtakoja tavo kitus sprendimus ir veiksmus. Kol neatkelsi ir neprisiminsi šio įvykio, kol neišsiaiškinsi kodėl ir kokius jausmus išgyvenai ir kol pakeisi požiūrį į buvusią situaciją, tol neatsilaisvins užsiblokavusi energija ir ji nebeįtakos tavo busimų sprendimų. Žmogus esi toks, kokį save padarai išgyvendamas dieną. Čia paėmėme ryškų dienos įvykį, bet kiek įvairių minčių perleidžiate per dieną, kiek atveriate širdį jausmams, geriems ir blogiems. Viskas nusėda į energetiką ir viskas įtakoja būsimus tavo sprendimus ir sveikatą. Skausmas – tai įspėjimas, kad suformavai žemų vibracijų derinį ir jis nusėdo į organizmą. Tai pasitikrink, ką darei blogai, skausmas – tai įspėjimas. Kasdien gaunate pamokas, tik išmokite jas sekti. Jūs einate į kitą epochą, jums sustiprės vidinio pasaulio išraiška. O kiek daug nereikalingų dalykų yra jūsų vidiniame pasaulyje. Ir kai tai pradės realizuotis – gali būti labai sunku. Tik Tikėjimas ir suvokimas kas vyksta aplinkoje, gali padėti išgyventi. Bet kuris iš jūsų  moka tikėti Dievu ir kuris iš jūsų klausosi duodamos informacijos? Reikia ne tik perskaityti, reikia dirbti. Atsistokite prieš violetinę liepsną ir pažiūrėkite į save. Kiek tamsių dėmių turi savo energetikoje. Iškelk šias dėmes, permąstyk savo gyvenimą, įvertink ir priimk naujus įsipareigojimus.

Aš, Sen Žermenas, visiems linkiu įsigilinti į visus buvusius savo išgyvenimus. Iškelkite juos, įvertinkite ir paleiskite. Neprisiriškite. Tai, kas praėjo, nebeturi turėti reikšmės tavo naujame gyvenime. Yra kaip yra, pradėk viską nuo pradžių. Pradėk nuo gero starto, nuo tikėjimo savo jėgomis, nuo sugebėjimo išskleisti meilę, nuo pasitikėjimo Dievu. Kai išugdysi šiuos jausmus – tu sustiprėsi, o sustiprėjus, nebijosi atremti žemų vibracijų jums keliamus iššūkius. Jūs patys renkatės, įsiskaudinti ar ne, supykti ar ne, nusivilti ar ne. Visados renkatės patys. Nepavyks suvaldyti situacijos iš karto, mėginkite iš naujo. Vieną dešimtadalį žmogaus sudaro jo paties minčių ir jausmų suformuotos dalelytės, kurios blokuoja arba atlaisvina energetiką. Kitą dešimtadalį sudaro tai, ką žmogus „susirenka“ iš kitų žmonių, atsiverdami į iššaukiamas reakcijas. Tai gali būti ir prakeiksmai, ir užkalbėjimai, ir geros meilės spinduliai, ir visas to kito žmogaus nešvarumas. Daugelį dalykų perimate į save iš kitų, nes jiems esate atviri. Jeigu jumyse žibėtų dieviškoji energija – ji visus negerumus sudegintų ir jūs net nepajustumėte įtakos tų žmonių savo gyvenime. Deja. Pagrindą sudaro dieviškoji energija. Ir ji turėtų spinduliuoti per visus žmogaus kūnus. Tai pagrindinė žmogaus ašis.

Kai  susitvarkysite su savo minčių ir jausmų padaryta žala, kai apsivalysite nuo nuoskaudų, baimių, įtampos, bus galima kalbėti apie kitas sudedamąsias dalis.  Bet norint įeiti į vidinio pasaulio erdvę, būtina šį procesą padaryti – apvalyti tai, ką sukūrėte ir ką priėmėte iš aplinkos čia ir dabar. Nes tai įtakos naujojo gyvenimo situacijas. Jos labai ryškiai įsitvirtins aplinkoje. Leiskite šviesos energijai jums padėti apsivalyti. Dirbkite su savimi, mes jums suteikiame galią pamatyti savo nuosėdas ir jas išdeginti violetinės liepsnos pagalba. Jums reikėdavo daugybės metų, kad atidirbtumėte savo karmą, o dabar siūlome: jūs tik suvokite buvusius savo išgyvenimus, jų paliktas nuosėdas, o mes jas sudeginsime.

Sen Žermenas

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *