Sen Žermenas

Kaip gyventi dabartiniame laikotarpyje?

Jūsų pasaulyje siautėja virusas, kuris kelia įtampą ir nesklandumus jūsų buityje. Bet pasižiūrėkite į savo kasdienybę. Kokia ji buvo?  Ar vertinote laisvę keliauti ir dirbti, ar vertinote laisvę bendrauti, kartu kurti? Viskas jums atrodė savaime suprantama ir nevertinama. Taip ir dabar, daugelis jūsų mano, kad gyvenimas yra savaime suprantamas dalykas ir jo nereikia vertinti. Deja, tai nėra savaime suprantamas dalykas. Siela daug ką išgyveno ir patyrė, kad galėtų šiuo laikotarpiu įsikūnyti Žemėje ir jai tai yra pasiekimas. Todėl vertinkite šį savo gyvenimą. Žmonės, kurie neišmoks vertinti savo kasdienybės, nesuvoks, kiek daug gražių dalykų yra aplink, taip ir liks gyventi viruso sukeltoje baimėje. Jei ne šio viruso, tai kito viruso ir t.t. Daugybę amžių žmogus bijojo karo. Karai keitė vienas kitą ir nuolat kėlė žmonėms įtampą. Bet dauguma žmonių gebėjo vertinti savo gyvenimo grožį, gebėjo dėkoti Dievui už galimybę gyventi ir džiaugtis tuo, ką turi šią akimirką, ir pasaulis keitėsi. Taika ir ramybė atsvėrė karo keliamas įtampas ir baimes.

Dabartinis pasaulis keitėsi, žmogus keitėsi, karu jam tokios įtampos nebesukursi, o nežinomu virusu, galima liga  – taip, įtampą ir baimę sukursi lengvai. Visos juodosios technologijos (tiek materialios, tiek nematerialios) siekia sukelti žmonėms įtampą, baimę, neviltį. Anksčiau tai darydavo per karus, dabar per virusus. Ir bus tų virusų visokiausių. Bet ir karų buvo visokiausių. Išgyvenote. Išgyvenote, iškeldami gerąsias savo vertybes, iškeldami ramybę, džiaugsmą, tikėjimą sąžiningumu, dora. Tikėjimu Aukščiausiuoju Protu – Dievu. Tai ir dabar tuo pasinaudokite. Negi manote, kad Dievas nepajėgus jums padėti? Tikrai pajėgus. Bet išmokite ne su baime ir skausmu į Jį kreiptis, o su dėkingumu, kad iš tikro turite labai daug ką gero, net ir šiuo laikotarpiu. Sustiprinkite savyje tikėjimą Gėriu, Grožiu, Meile. Sustiprinkite bendrystę tarp draugų, tarp artimųjų. Palaikykite gražias iniciatyvas, pasidžiaukite kitų ir savo gerais pasiekimais. Skleiskite tikėjimą, kad gyvenimas yra gražus, be baimės ir be vergovės.

Jūs gi esate Kūrėjai, jūs gi projektuojate savo ateitį. Negi pamiršote tuos gebėjimus per tas įtampas ir baimes? Jeigu pamiršote, vadinasi, nesate stiprūs tikėjimu, vadinasi, turite išmokti savo pamokas, kurias gyvenimas jums dabar ir suteikė, vadinasi, turite pereiti tą baimės, įtampos laikotarpį ir jo atsisakyti. Ne laukti, kol kas pasikeis, bet mintyse atsisakyti. Ir, nepažeidžiant dabartinių elgesio taisyklių, kurti tai, ką mokate geriausiai, bendrauti taip, kaip dabar galima bendrauti. Bet neatsiskirkite vieni nuo kitų, neužsidarykite baimėse. Jūs esate Kūrėjai. Jūsų dėmesio sutelkimas į gerus dalykus padės jums atsipalaiduoti ir toliau gyventi. Prisiminkite, jūs renkatės kaip gyventi: ramybėje ar chaose? Visa ši situacija tik išbando jūsų tvirtybę, jūsų valią ir jūsų tikėjimą. Nesusitvarkysite, viruso pasekmės palies jus ir turėsite tai, ko bijote.

Nežiūrint į tai ar virusas atėjo iš gamtos, ar iš žmonių kūrybos, nėra nieko atsitiktinio ir nėra nieko, kas neatitiktų Visatos dėsnių. Sukeliate įtampą – įtampoje ir gyvensite. Sugebate išlaikyti pozityvumą ir toliau gyventi prisiderinus prie naujų sąlygų, tada net nepajusite sukeltų nepatogumų. Jeigu nemokate valdyti savo troškimų, aistrų, lūkesčių – tai jau jūsų problema ir jūsų neišmoktos pamokos. Viskas yra taip, kaip turi būti. Ir viskas bus taip, kaip gebėsite sukurti.
Prisiminkite: jūsų mintys ir emocijos kuria jūsų kasdienybę. Jeigu mintyse ir emocijose daug įtampos, tai ir kasdienybėje bus daug įvykių, kurie palaikys tą įtampą. Jeigu mintys ir jausmai sutelkti kūrybai ir gyvenimo vertinimui – tai ir turėsite gerą ir sėkmingą gyvenimą. Nereikalaukite iš kitų, kad išspręstų tą situaciją, ją turite spręsti kiekvienas savo viduje.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *