Sen Žermenas

Nėrimas į gilesnius pažinimo sluoksnius

Mes matome žmogaus pastangas susivokti savo tiesoje. Mes matome, kaip jis ieško variantų, kas jo gyvenime teisinga ir reikalinga, o kas tik inercijos paduotos situacijos. Išmokti atskirti žmoguje glūdinčius jausmus yra didžiulis menas. Kai kas iš jūsų gali pasakyti, kad čia nėra ko mokytis. Yra jausmas ir tiek. Deja. Kiekvienas jausmas turi savo „šaknis“. Kiekvienas jausmas, esantis jumyse, turi savo praeitį ir savo galią. Jausmo „šaknis“ glūdi jūsų prigimtyje, jūsų energiniame informaciniame lauke. Dažnai sakote, kad žmogui labai daug įtakos turi vaikystė ir tai, kas joje išgyventa. Bet ar nepastebėjote, kad dauguma žmonių neprisimena vaikystės, neprisimena nieko tokio ypatingo, kas būtų jį smarkiai pakeitę. Žinoma, pasitaiko išimčių. Tačiau daugumos vaikystė turi tuos pačius išgyvenimus, sėkmes ir nesėkmes, tik vieni vėliau išgyvena vienus jausmus stipriau, o kiti – kitus. Ir ne nuo vaikystės ar auklėjimo tai priklauso. Žiūrint į žmogaus jausmų paviršių, galima teigti, kad daug kas priklauso nuo jūsų dabartinių gyvenimiškų situacijų, bet šiandien noriu, kad jūs pažvelgtumėte į save giliau.

Jūs mokėtės pažinti save ir tas pažinimas vyko pirminiame sąmonės sluoksnyje, kuriame įsitvirtina šio gyvenimo patirtys, sprendimai, jūsų elgesys, mintys ir jausmai. Apie tai nuolat ir kalbėjome. Dabar eisime į gilesnį lygmenį, kur savo jausmus ir mintis pažinsite kitaip. Pagaliau ateina laikas atverti paslapčių skrynią, kurioje sudėti įrankiai, padedantys pažinti gilesnį savo sąmonės sluoksnį.

Pažiūrėkime į tai kitaip. Jūs turite susikoncentruoti į mintį, kad stabdote savo gyvenimo inerciją. Stabdote tai, kas nuolat vyksta su jumis. Svarbiausia, stabdote įpročius nuolat mąstyti ir jausti vienodai. Stabdote įpročių sukurtus inercinius srautus ir pažvelgiate: kas esate iš tikro. Štai ir pradedame naują mokymosi etapą. Tai, ką jau žinote – pamirškite. Nelyginkite šios informacijos su anksčiau gautomis žiniomis. Iki šiol laiškai buvo skirti jūsų pirminio sąmonės sluoksnio pažinimui. O jūs net nenutuokiate, kokie esate gilūs ir įvairiasluoksniai.

Aš, Sen Žermenas, atėjau jus mokyti naujo supratimo, kas esate, ir tikiuosi, kad man pavyks pažadinti tuos naujus jūsų suvokimo lygmenis, kurie jau turėtų atsiverti. Esate daug pažengę aiškindamiesi, kas esate ir kaip turėtumėte gyventi ir suvokėte, kad gyvenimas nėra toks paprastas ir nuobodus, kaip mėgino jums parodyti jūsų tėvai, jūsų visuomeniškos tiesos.

Žmogaus jausmus ir mintis įtakoja srautai, kylantys iš jūsų sielos prisiminimo lauko. Tame prisiminimų lauke yra daugybė jūsų minčių ir jausmų, kurie nesugebėjo išsilaisvinti, kurių nesugebėjote pažinti, kurių negebėjote transformuoti arba panaudoti jų jėgą praeituose įsikūnijimuose. Prisiminimų lauke yra jūsų sukurtos energijos. Kiekviena jūsų sukurta energija turėtų transformuotis į pažinimą. Ji turi būti pažinta. Nesvarbu, ar gera, ar bloga, bet ji turi būti pažinta ir įvaldyta. Pasaulyje visados egzistuos gėris ir blogis, šviesa ir tamsa. Todėl jūs turite pažinti kiekvieną savo jausmą ir kiekvieną savo mintį. Turite suvokti, kada ji kyla, iš kur kyla, kas ją įtakoja ir kaip ją galima valdyti. Jūs turite būti visiški šeimininkai jumyse kylančių jausmų ir minčių.

Prisipažinkite, jumyse  dabar yra labai daug minčių ir jausmų energijų, kurios ateina iš kitų žmonių. Jūs tiesiog labai dažnai išgyvenate tam tikras būsenas, priimate kaip savo, bet jos yra ne jūsų. Į jūsų dėmesio lauką pakliūva tam tikra informacija ir ji su visu savo energiniu informaciniu lauku lieka jumyse. Ji apsigyvena jumyse, sustiprina jumyse jau esančias panašias mintis ir jausmus ir jūs savyje jau nešatės begalę ne savo minčių ir jausmų. Tik kaip juos atpažinti? Kaip atsekti, iš kur kyla ir kaip tai suvaldyti? Štai nuo čia ir prasideda mokymas.

Dalintis:

1 komentaras apie “Nėrimas į gilesnius pažinimo sluoksnius”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *