Sen Žermenas

Padėka Gamtai

Sen Žermenas.

Pavasario lygiadienis. Jis suteikia šviesos jūsų energetiniams kūnams. Jūs tampate švaresni, mielesni, labiau suprantantys ir mylintys kitus, bei savo aplinką. Išeikite į gamtą per lygiadienį ir padėkokite Gamtai už jums suteiktus namus. Žemė – tai jūsų namai. Gerbkite ir mylėkite tai, ką jums duoda jūsų Kūrėjas. O jis duoda saugius namus. Jus saugo nuo kosmoso radiacijos, nuo meteoritų lietaus. Jis daug nuo ko jus apsaugo. O jūs turite saugoti ir gerbti tuos namus. Turite juos mylėti.

Daug ką savo gyvenime priimate kaip savaime suprantamą dalyką. Bet, norint išlaikyti tą „savaime suprantamą dalyką“, reikia įdėti daug pastangų. Paimkime pavyzdžiu moterį – namų šeimininkę, kuri prižiūri namus ir keletą vaikų. Vyras uždirba pinigus, žmona lieka namuose. Atrodo, savaime suprantama, kad namai būna švarūs, vaikai pamaitinti, rūbai sutvarkyti, gėlynai papuošti ir t.t. Savaime suprantama, kad viskas yra tvarkinga. Bet kiek reikia tos moters pastangų, kad viskas būtų gerai. Netvarką, chaosą pastebite greitai. Tvarką – sunkiai įvertinate, nes tai savaime suprantamas dalykas. Ir Žemė jums sudaro pačias geriausias sąlygas, kad galėtumėte mėgautis gražia gamta, saugiai gyventi savo aplinkoje. Ir tai nėra savaime suprantamas dalykas. Žemė – tai gyvybės išraiška. Jūsų Gyvenimo materiali vieta. Ji atspindi jūsų vidinį pasaulį. O jūsų vidinis pasaulis, atsiprašau už išsireiškimą, toli gražu nėra tyras, gražus. Tai kokia energija remtis Žemei sukuriant gražią aplinką, jei jūs ją maitinate bloga energija? Vadinasi, ji labai daug dirba, kad galėtų jums suteikti nuostabią aplinką, nuostabius saulėtekius ir saulėlydžius, rūką, lietų, vaivorykštes. Ji deda daug vidinių pastangų, kad jūs nors akimirką per dieną pasijustumėte pakylėti, apgaubti Visatos paslapties, stebuklo. Bet, kaip mama gali pavargti nuo nuolatinio darbo, taip ir Žemė gali pritrūkti vidinės energijos kurti jums grožį. Todėl, būkite geri, gerbkite gamtą, gerbkite Žemę ir nepamirškite jai padėkoti už jums suteikiamą grožį ir palaimos jausmą. Kai mėgausitės gamtos grožiu, pasakykite Ačiū savo Žemei, kad ji jus taip myli, saugo, globoja ir dar sugeba džiuginti jūsų kietas širdis. Kur jei ne gamtoje, atgaunate savo vidinę pusiausvyrą, kur jei ne gamtoje pailsite nuo savo sumaišties, darbo dienos įtampos, kur jei ne gamtoje jūs sugebate įsiklausyti į savo vidinį balsą. Gamta jums duoda ne tik grožį, ji suformuoja jums ramybę, pasitikėjimą, sukelia vibracijas, kad galėtumėte išgirsti savo vidinį balsą, kad galėtumėte išgirsti Dievo balsą. Padėkoti už tokias pastangas – tai tik labai smulki dovana gamtai, už tai ką ji duoda jums. Reikia Žemę mylėti. Tai jūsų namai. Jauskite pagarbą Žemei. Nes jei nejaučiate pagarbos Žemei, tai negerbiate nei savęs, nei Dievo. Tai nors save gerbdami, gerbkite savo Žemę. Mylėkite ją, siųskite savo meilės šviesą, savo nuoširdžią padėką už kiekvieną jums suteiktą nuostabią akimirką. Mylėkite Žemę – ji jūsų namai. Jūsų išorinio pasaulio namai. Ir tik čia jūs galite subręsti, galite suaugti ir grįžti į kitus namus.

Lygiadienis – tai nuostabi proga išeiti į gamtą ir jai padėkoti už visą turtą, kuri Gamta jums atiduoda su didžiule meile.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *