Sen Žermenas

Ramybėje ir tyloje ateina žinojimas

Vienatinio Esatis suvirpins kiekvieną, skaitantį šį laišką. Jo energija perlies jūsų širdis ir jūsų protą. Lai dieviškosios šviesos srautas pereina per jūsų fizinį kūną, jausmų ir minčių pasaulius. Lai šviesa išvalo, išdegina sunkumus, kurie nusėdo jūsų energetikoje ir tegu besąlyginės meilės banga apgaubia jus kiekvieną, sušildo ir nuramina.

Kasdienybės sraute jūs nuolat pakliūvate į tam tikrus žemų vibracijų srautus, kurie išderina jumyse esantį dieviškumo lauką ir užkemša energinius kanalus, per kuriuos turi cirkuliuoti aukščiausio dažnio gyvybinė energiją. Vienatinio Esaties energija lengvai ir pamažu įsismelkia į jūsų širdį ir jūsų protą. Atlaisvina susikaupusias baimes ir nerimą, išvaduoja jūsų kūnus nuo emocinės įtampos. Būkite šviesoje, būkite ramybėje ir meilėje. Lai jūsų širdys randa užuovėją Vienatinio Esaties meilės sraute ir lai jūsų protas nurimsta, atsipalaiduoja ir geba priimti aukštesnių vibracijų žinias.

Kai bus sunku ar liūdna, vėl grįžkite prie to laiško ir vėl mėgaukitės Vienatinio Esaties meilės energija. Suvokite, norėdami geriau suvokti savo gyvenimo esmę, pirmiausia reikia nurimti širdimi ir protu. Turite rasti būdą, kai nuraminti mintis, kaip atsijungti nuo jus kamuojančių prisiminimų ar baimių dėl ateities. Nesakau, kad reikia visiškai pamiršti žemišką gyvenimą ir mėgautis tik ta šviesa ir meile, kurią Vienatinio Esatis jums dovanoja, bet sakau, kad turite nurimti širdimi ir protu, kad išgirstumėte Kūrėjo žodį. Kad išgirstumėte Tiesą, kurios reikia laikytis jums savo gyvenime ir galėtumėte suvokti savo gyvenimo prasmę. Ramybėje ir tyloje ateina žinojimas.  Ramybėje ir tyloje jūsų siela atsiveria gyvenimui, atsiverkite toms žinioms ir toms energijoms, kurias vėl norime jums suteikti.

Dalintis:

1 komentaras apie “Ramybėje ir tyloje ateina žinojimas”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *