Sen Žermenas

Vidinio pasaulio prabudimas

Su šviesa ir meile, ateinu į Žemę. Aš Sen Žermenas, noriu padėkoti tau, Violeta – Maitrėja už nuolatines pastangas kontaktuoti su mumis ir tau atsiveria naujos galimybės dar labiau padėti žmonėms susivokti beribėje erdvėje. Mes žinių duosime tiek, kiek šiandieną žmogui reikalinga suprasti. Ir tai ne visiems tai įdomu. Smagu, kad užsiauginai skaitytojų būrį, kurie bus pajėgus ir toliau sekti mūsų perduodamą mintį. Augi tu, auga tavo skaitytojai ir visi kartu galime įnešti į Žemės erdvę idėjas, kurios paspartintų žmogaus vidinio pasaulio evoliuciją. Laikas grįžti prie tų gebėjimų, kai subtilusis pasaulis buvo prieinamas kiekvienam žmogui. Bet mokymo esmė ne ta, ar žmogus gebės pajusti subtilųjį pasaulį ar ne. Esmėtyros širdies ir aiškaus proto suformavimas, kad žmogus savo kasdienėje veikloje nuolat galėtų vadovautis dieviškumo principais ir jo nespaustų Žemėje paplitęs negatyvumas ir neteisingos vertybės. Nieko nėra svarbiau šią akimirką, kaip atsijungti nuo tamsos šešėlio, arba kitaip tariant, nuo visų žmonių sąmonėje įsitvirtinusių tiesų, kurios paneigia pagarbą kitam žmogui ir Dievui.

Vienas etapas, kai jūs dirbote su savimi ir mėginote kaip galima geriau išsivalyti iš savo praeities blokų, baigiasi. Dabar turite sukoncentruoti dėmesį ir pamatyti, kaip iš tikro gyvenate savo kasdienybėje, kiek joje įsitvirtinusios neteisingos bendros nuostatos. Išsinerti iš kolektyvinės sąmonės gniaužtų – tai nelengva užduotis, nes reikia pastebėti, kas yra netiesa ir kaip vis tik išlikti ir gyventi toje dabartinėje sistemoje. Labai daug dalykų neatitinka tikrosios tiesos. Vienas pats žmogus kaip ir stengiasi save suvaldyti, keisti savo požiūrį į daugelį dalykų, ištransliuoti šviesą ir meilę, bet kai jis atsiduria sistemoje, jis su savo norais ištirpsta ir neturi jėgos tos sistemos pakeisti. Todėl kviečiami visi sąmoningi žmonės tą sistemą keisti su vis didesne jėga. Tik, norint atstovėti prieš bet kurią sistemą, turi būti savo vidumi stiprus, nepažeidžiamas. Turi tikėti Dievu taip, kad bet kuris mokslininkas ar šiaip skeptikas žmogus nesukeltų tau abejonių tikėjimu. Turi tvirtai žinoti gėrio jėgą, kad visados tikėtum, kad gėris nugali blogį. Turi aiškiai suvokti, kokios idėjos turi tvirtintis visuomenėje, kad joje būtų gera gyventi visiems. Visiems – ir tiems, kuriems gyvenimas suteikė daug vargo ir skausmo, ir tiems, kurie lengvai ir paprastai gali kurti ir dalintis gėriu. Tik šiuo metu geriausiai jaučiasi agresyvūs, kovojantys, kitų nevertinantys žmonės. Tai yra neteisinga tendencija. Lygybė turi egzistuoti visur. Sąlygos tobulėjimui turi būti sudaromos visiems vienodos. Dėl žmogaus gebėjimų išraiškos vieni pasireiškia labiau vienoje srityje, kiti kitoje. Bet tarpusavyje visados turi išlikti pagarba žmogui. Kiekvienas žmogus turi teisę į gyvenimą, kuriame sudaromos visos sąlygos gyventi saugiai, laisvai, su visomis socialinėmis garantijomis. Jūs žinote savo sistemas ir kaip jos veikia. Aš noriu tik paraginti nuolat laikytis savo pagrindinių įsitikinimų: pagarba žmogui ir šlovė Dievui. Tai prisimindami kiekviename savo gyvenimo žingsnyje, jūs gebėsite įnešti į kolektyvinę sąmonę šias idėjas, o per kolektyvinę sąmonę bus įmanoma keisti ir sistemas. Jeigu tu vertinsi tiesą, meilę, dorybę, tai šias vertybes pamažu perims ir kiti. Tik tu turi išlikti tvirtas savo pasirinkime, kad nebūtų vidinių abejonių.

Jeigu tu nori būti šiandien laimingas, tai ir kurk tą laimę šiandiena, neatidėdamas jos rytojui ar kada nors. Jeigu tavo širdis sako, kad atėjo laikas perimti savo likimą į savo rankas – tai taip ir daryk, nes nuolaidų už jūsų neryžtingumą anapusybėje nebus suteikta. Jūs tam ir esate Žemėje, kad išmoktumėte atsakyti už savo elgesį patys ir patys jį formuotumėte. Žmogus į Žemę ateina tobulėjimui, savo žemiškosios sąmonės vis gilesniam atvėrimui aukštesniajai sąmonei, kartu įtvirtinant naujas idėjas per savo veiksmus kasdienybėje. Žmogus turi kelt savo sąmoningumą, formuot naujas idėjas ir savo elgesiu, savo kūryba įtvirtinti tai kasdienybėje. Vadinasi, turite skatinti save tobulėti ir tais naujais gebėjimais keisti nusistovėjusias sistemas, kurios šiandieną nekuria norimos pažangos. Pažanga matosi technikos pasaulyje. Vidiniame pasaulyje pažanga vis mažėja ir tas atotrūkis tarp išorinio ir vidinio pasaulio vis didėja. Jūs turite prisiminti, kad viskas formuojasi tik vidinio pasaulio dėka: tik žmogaus minčių materializacijos dėka, vidinės energijos dėka. Jei tai bus užmiršta, nespėsit nei vaistų kurt naujoms ligoms gydyti, nei naują Žemę pastatyt, nes šios Žemės išteklius išnaudosite netikslingai. Gyvybinė jėga išsitransliuoja iš vidinio žmogaus pasaulio. Tik per vidinio pasaulio prabudimą įmanomas nuolatinis gyvenimas ir nuolatinis virsmas. Turite išmokti visko, kas padėtų stiprėti vidiniai jūsų galiai ir ta galia turite keisti susidariusias neteisingas pažiūras į gyvenimo vertybes.

Dalintis:

2 komentarai apie “Vidinio pasaulio prabudimas”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *