Serafimas

Sąmonės išsiskaidymas

     Naujoji sąmonė pravalo energinius takus per visus jūsų įsikūnijimus ir pradeda keisti jūsų dabartinį energinį lauką. Tas, kas nesipriešins savo vidiniams pokyčiams, nesipriešins savo naujam pajautimui, tas lengvai ir paprastai peržengs į kitokio suvokimo lygį. O tas, kuris vis dar gyvens įsitikinęs savo asmeninės tiesos teisingumu, kuris nenorės keistis ir nenorės dėti pastangų suvaldyti savo ego apraiškų, tam naująją sąmonę priimti ir per ją suvokti pasaulį, bus sunku. Gali pasijusti vidinis prieštaravimas pokyčiui. Širdimi ir protu tarsi norite pokyčio, o kažkas giliai viduje tam prieštarauja. Čia prieštarauja seni jūsų prisirišimai prie esamos ir jums gerai suvokiamos gyvenimo struktūros. Gali atsirasti vidiniai skausmai, nes jūsų praeities ego suvokia, kaip deginasi jo ląstelės, kaip jis tampa nebereikalingu. Bet ir pats ego neturėtų bijoti pokyčio. Ego struktūra, kaip ir blogis, ne visados yra blogis. Blogis ir tamsa parodo, kas yra gėris ir šviesa. Taip ir ego, gali save transformuoti ir prisitaikyti prie naujų reikalavimų, bet jis išliks be egoizmo priemaišų, o tik skatins žmogų ieškoti, kurti ir atrasti save vis kitokį.

Per savo vidinio suvokimo kanalą jūs galite išeiti į tiesioginius kontaktus su aukštesniojo plano gyvybėmis, jūs galite apčiuopti to pasaulio egzistavimą ir jame gyventi taip pat, kaip gyvenate ir savo realiame gyvenime. Šie pasauliai susilieja. Subtilusis pasaulis geba priimti žmogaus žemiškąją sąmonę, kai žemiškoji sąmonė nėra pripildyta neigiamų emocijų ir minčių. Kai nėra sunkaus neigiamo svorio, jūsų žemiškoji sąmonė per vidinio suvokimo kanalą pakylėja save į subtiliojo plano erdvę, ir ten jūs galite išgyventi kitokios būsenos gyvenimą. Kurti tame  plane jums dar per anksti, bet su juo susipažinti, patirti, suvokti ten veikiančius dėsnius jau galite.

Žinoma, jums iškils vibracijų perderinimo problema. Žemiškajame plane jūsų vibracijos turi bent iš dalies atitikti visos aplinkos vibracijas. Pirmiausia, jūs turite pasižiūrėti kokioje aplinkoje gyvenate ir ką joje galite pakeisti, kad būtent artimiausioje jūsų aplinkoje vibracijos būtų kaip galima aukštesnės. Bet, jūs visados susiduriate su kitais žmonėms ir su pačiomis žemiausiomis vibracijomis. Jums vis tiek reikia išmokti perderinti savo vibracijas iš žemesnių į aukštesnes ir iš aukštesnių į žemesnes. Jūs jau žinote kaip sudėtinga pakelti savo vibracijų lygį, bet dar nežinote kaip sunku jas greit sužeminti ir prisitaikyti prie materialios aplinkos. Aukštesnių vibracijų lygmenyje jūsų sąmonė truputį išsiskaido, jūsų kūnas nėra pajėgus fiziškai judėti, nors žemiškąją aplinką jaučiate ir ją suvokiate. Kol kas jums nežinoma, kaip vyksta skaidymosi procesas ir kokios dalys tame procese išnyksta. Bet kokiu atveju į aukštesnįjį planą išeinate su visa savo patirtimi ir savo neigiamumu, kad ir koks jis mažas būtų. Bet tas neigiamumas nėra reikalingas aukštesniame plane, todėl jis deginasi. Aukštesniame plane jūs jaučiatės tarsi ištirptumėte kitoje realybėje, smegenys realiai užverda, kūną degina karštis. Taip prasideda pirmasis etapas, kai sąmonė skaidosi ir nuo jos atsijungia nereikalingos jums dalelytės ir jos deginasi, transformuojasi, išsigrynina. Tokiame procese nereikėtų ilgai būti. Tiesiog kelias minutes, tada susikoncentruojate į save ir grįžtate. Pasistenkite įsivaizduoti, kad dar būnant aukštesniame plane save susirenkate, save pilnumoje surenkate ir tik tada valios pastangomis grįžtate į žemiškąją erdvę. Negalima išsigąsti ir save atšaukt iš subtiliojo plano, ten savęs nesurinkus. Taip jūs galite save prarasti. Ne sąmonę, ne protą, bet tam tikras savasties dalelytes ir jūs grįšite nebe tais žmonėmis, kuriais išėjote. Visados prisiminkite, kad savo valios pastangomis visada save surinksite.

Kita problema – nenoras grįžti į žemiškąją erdvę, nes ten labai jauku, gera, draugiška. Ten jautiesi visiškai laisvai, pilnumoje mylimas ir suprastas. Bet čia yra tik erdvė, kurioje formuojasi jūsų esybė, jūs galite joje pasimėgaut, bet grįžti privalu, nes atėjus į Žemę, Žemėje turite ir gyventi. Bet galite gebėti žvalgytis po subtiliuosius pasaulius, juos pažinti, susidraugauti, bendrauti, save gydyti, sustiprinti ir grįžti į Žemę su naujomis, atstatytomis jėgomis. Tyras ketinimas, tikėjimas ir pasitikėjimas Dievu jus visados saugos, tik nepasiduokite astralo pagundoms, kurios labai žaidžia per jumyse esantį egoizmą. Dievas yra suformavęs saugiklius, kad žmogus neišsiskaidytų, kol nėra subrendęs, bet jūs turite būti protingi ir to nesiekti per psichotropines medžiagas.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *