Serapis Bėjus

Apie laiškus

     Mes paduodame informaciją – laiškus ir stebime, kaip žmogus pajėgia tuos laiškus suvokti. Tie laiškai pradėti formuoti nuo paties žemiausio ir priimtiniausio žmogui energinio lygio. Po to energijos vibracijos vis keitėsi ir keičiasi, o mes stebime, kiek žmonių pajėgia tuos laiškus ramiai priimti. Tai parodo sielos brandumą. Jeigu žmogus stengiasi ne tik perskaityti, bet ir keisti save, tai jis geba kelti savo vibracijas kartu su paduodamais laiškais. Jeigu žmogus perskaito laišką ar knygą tik kaip informacinį tekstą, tai jis jau savo vibracijų nebekelia. Ir tie laiškai tampa nebesvarbūs, nebeįdomūs. Nebėra sąskambio tarp laiškų vibracijų ir žmogaus skleidžiamų vibracijų. Ir toliau vyks tas pats procesas. Laiškai bus paduodami vis aukštesne vibracija. Vieni skaitytojai nustos juos skaityti, bet prisijungs kiti, kurie jau seniai perėję tam tikrus suvokimo lygmenis. Bet šiame eksperimente viskas paduodama nuo pradžių ir jeigu žmogus kažko nesuvokia, jam neišeina susigaudyti, tai jam reikia vėl pradėti studijuoti laiškus nuo pradžių ir pamažu kelti savo vibracijas kartu su laiškų vibracija.

Čia nėra jokios paslapties, jokio noro atskirti vienus žmones nuo kitų. Atvirkščiai, viskas paduodama kaip galima paprastesne forma, kad tik kuo daugiau žmonių prisijungtų prie savo aukštesniosios sąmonės atlaisvinimo. Procesas eis ir toliau, nėra jokių trukdžių perduoti vis aukštesnio energetinio lygio informacijos. Todėl nusiteikite ir toliau atskleisti sau vidinio pasaulio paslaptis, nors žinoma jokių paslapčių nėra.

Išnaudokite šią galimybę, kuri jums yra suteikta čia ir dabar. Ne visados pasitaiko tokie lengvi metodai kelti savo sąmoningumą. Ramiai ir drąsiai keiskite save, nes jūs nuolatos būsite angelų ir Mokytojų apsaugoje. Ir jeigu kažko nesuvoksite, gausite tiesiogines pamokas per kasdienio gyvenimo situacijas. Mes su jumis dirbame nuoširdžiai ir atvirai, nes mes esame jūsų draugai. Ar norite bendradarbiauti, ar norite gyventi tik kaip egoistinis, užsidaręs žmogus, tai jau priklauso nuo jūsų pasirinkimo. Atverkite širdis ir protą bendradarbiavimui ir jūs tai greitai pajusite. Tik neužsidarykite savo skausme, savo abejonėse ar savo susireikšminime.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *