Serapis Bėjus

Kodėl reikalinga siela, gyvenanti amžinai materijoje?

Pokyčiai vyksta didžiuliai. Situacija, kai siela pasirenka gyventi amžinai, nėra jau labai dažna. Dažniausiai, sielai reikia laiko, kad susivoktų savyje, kad pamatytų savo klaidas, kad rastų užuovėją pas mylinčius draugus, bendražygius. Siela, amžinai gyvenanti materijoje, peršoka tam tikrus sielos gyvenimo lygmenis. Ji atsisako bendravimo su savo buvusiais bendražygiais, sielos draugais. Tokia siela pereina pakylėjimo būseną dar materijoje, todėl ji nebegali pasinaudoti tuo, kuo gali pasinaudoti sielos, kurios reinkarnuojasi ir gali neribotą laiką būti nematerijoje.

Amžinai materijoje gyvenančios sielos uždaviniai yra labai tikslūs. Ir čia nebėra jokių žemiškų tikslų. Vertybės visiškai keičiasi. Nes nebėra apribojimo kolektyvinės sąmonės, nebėra tam tikrų reikalavimų. Siela gyvena bendrojoje erdvėje. Tik ta erdvė vis tik pasireiškia materija Žemėje. Ši siela vadovaujasi tik Visatos dėsniais, ji pavaldi tam tikrai struktūrai, apie kurią bus kalbama vėliau ir jos tikslai kiti, nei visų žmonių. Nors gyvenimo stilius nesiskirs nuo daugumos žmonių. Tokių žmonių (su amžina siela) buvo Žemėje, jie vykdė ir vykdo savo užduotis, bet apie juos nebuvo kalbama garsiai. O čia eksperimentas visai kitoks. Tiesiog bus laužomi žmogaus įvaizdžio stereotipai. Šis žmogus gyvens pagal kitus kriterijus, kitas vertybes ir tai bus aiškiai parodoma visiems žmonėms. Tai yra tik dėl tos priežasties – sąmonės blokų laužymo.

Šiandieną jūs tik galite patikėti apie amžiną gyvenimą, rytoj tai bus įrodyta. Ir jūs vis daugiau gausite informacijos apie tuos žmones, kurie gyvena jau seniai ir paneigia bet kokius Žemės dėsnius.

Pereinama prie esminių permainų. Violeta – Maitrėja klausė, kodėl amžinai gyventi pasirinktas jos kūnas, kuriame nėra išvystytas protas? Atsakau, šis kūnas todėl ir pasirinktas, kad protas nėra labai išvystytas, nes kitu atveju, jis viską užblokuotų ir procesas neįvyktų. Nuostabūs Pakylėtųjų Valdovų laiškai pasiekė Žemę, tik todėl, kad protas nebuvo labai išvystytas ir tik intuicijos dėka, neprieštaravimų dėka viską priėmė, kaip savaime suprantamą. Pokytis vyko ir vyksta toliau. Ir toliau negalima leisti įsisiautėti protui (nes tada gali būti arti išprotėjimo ribos), viską reikia priimti ramiai, pozityviai su meile ir pagarba Mokytojams ir gyventi pagal intuiciją. O žinojimo bus tiek, kiek reiks tą akimirką. Širdies ir kūno dėka priimami galingi energetiniai srautai, kurie gali padaryti poveikį kitam žmogui. Per užblokuotą, ribotą žmonių protą, poveikio jų atsilaisvinimui, jų tobulėjimui – nepadarysi, nes protas nustato ribas ir tų ribų nenori perlipti. Tai kokia įmanoma pažanga, jei nuolat gyvenimas vyksta tame pačiame lygmenyje. Tik daromos klaidos, auga ego, o visuminio gerėjimo proceso nėra. Neliko kitos išeities, kaip suformuoti sielos pakylėjimą, ją atlaisvinti nuo prisirišimo ir amžiams palikti Žemėje, kad Kosminės būtybės galėtų įtakoti žmonių virsmą teigiama linkme. Su meile ir pagarba, lai jūsų širdyse būna daugiau šviesos ir meilės.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *