Serapis Bėjus

Pamilkite savo pasaulį

Laikas keistis. Tikriausiai tie žodžiai jums jau ir nusibodo, bet būti sąstingyje negalima, kai subtilusis pasaulis suteikia tiek galimybių pasinaudoti jų jėga. Tik tam tikrais periodais subtilusis pasaulis būna aktyvus, kai jūs galite betarpiškai su juo bendrauti, pajusti jį. Šis periodas skirtas tam, kad sugebėtumėte pakeisti savo požiūrį į gyvenimą, į vertybes, į tikslus. Nes tai, ką išmoksite dabar, bus reikalinga ilgam. Ir jeigu šiandien vis dar norite gyventi sąstingyje, tai jūs praleidžiate ypatingą progą tobulėti. Po kažkurio laiko tas bendravimas tarp subtiliojo pasaulio ir žemiškojo vėl apsiribos. Ir jūs turėsite gyventi savarankiškai, pagal išmoktas pamokas ir gautus gebėjimus. Jeigu sugebėsite dabar pasiekti savo aukštesniąją sąmonę, tai tas gebėjimas ir išliks. Jeigu dabar to nedarote, vėliau vėl nesuvoksite, ką tai reiškia ir kam tai reikalinga. Nes įvyks žemiškojo plano atribojimas nuo subtiliojo pasaulio. Kas dabar pakeis savo pozicijas, savo suvokimą, tas pereis gyventi už uždangos. Jis ir liks aktyvus abejuose  (ir visuose) pasauliuose. O kai kas taip ir liks žemiškosios sąmonės pasaulyje – tam tikrame sąmonės užribyje. Kur veiksmas vyks tam tikrame sąstingyje, galbūt, tam tikroje harmonijoje, bet pažinti to, ką leidžia pažinti jūsų aukštesnioji sąmonė – nebus įmanoma. Todėl, kas siekiate išlaikyti ryšį su subtiliuoju pasauliu, kas siekia naujų žinių ir tobulėjimo, tai tą ir darykite. Skaitykite, analizuokite, pritaikykite žinias savo gyvenime ir leiskite šiandien subtiliajam pasauliui jumis pasirūpinti, nes rytoj tos pagalbos nebebus. Tiesa, ji bus, bet labai silpna. Ji vėl palies tik jūsų žemiškąjį planą ir pagelbės tik paprastoje buityje. Išminties nebeatskleis.

Sakote, juk vis tiek bus žmonių, kurie tą išmintį gaus ir perduos kitiems, tai kur čia problema? Problema ta, kad jūs tos išminties nesuvoksite. Skaitysite, kol taps nuobodu, pikta bus, kad nesuprantate. Juk ir dabar yra daugybė raštų, kurių nesuprantate taip, kaip jie iš tikro parašyti. Nesuprantate tikrosios prasmės.

Ugdydami save, stiprindami ryšį su savo aukštesniąja sąmone, pasitikėdami Dievu, esančiu jumyse, jūs galite peržengti tą suvokimo ribą ir amžiams išlikti pakylėtoje sąmonėje. Ne nušvitime, o pakylėtoje sąmonėje. Jūs reinkarnuositės į įvairius pasaulius, bet jūsų atmintis bus gyva, jūs prisiminsite savo patirtis, jūs suvoksite kai kurias kosmines tiesas, kurios leis gyventi prasmingai.

Siekite savo dvasinio virsmo. Pažinkite save, atsisakykite to, ko tikrai jums nereikia. Atsisakykite savo nereikalingų jausmų, įpročių, prisirišimų. Lavinkite savo protą, domėkitės pasauliu įvairiomis kryptimis, nes jūs turite pažinti būtent savąjį pasaulį, kad jį galėtumėte keisti. Kaip reikia pažinti save, kad žinotumėte, kas keistina, o ką reikia tik sustiprinti, taip domėkitės ir savo žemiškuoju pasauliu. Kad suprastumėte problemas ir galimybes, bei mokėtumėte jas spręsti savo kasdienybėje. Ne kritikuoti ir aimanuoti, o tiesiogiai keisti tą pasaulį savo veiksmais, darbais, žiniomis. Pamilkite savo pasaulį. Mokėme pamilti ir vertinti save, dabar sakome, pamilkite savo pasaulį. Jeigu jau gimėte čia, šioje Žemėje, bet kokiu atveju privalote ją pamilti ir jai atiduoti pačius geriausius savo gebėjimus. Kokius dvasinius pasiekimus jūs pasieksite, jeigu jūs net negebate dirbti vardan savo pasaulio, į kurį esate deleguoti gyventi? Susimąstykite, ką davėte savo pasauliui? Kaip pasireiškia jūsų meilė savo Žemei? Kalbomis ar darbais? Pažinkite save ir pažinkite savo pasaulį. O kai tai padarysite, suraskite tą veiklos sferą, kuri leis jums geriausiai save išreikšti ir naudingiausiai dirbti vardan Žemės ir žmonių. Be pagarbos, meilės ir darbų atidavimo Žemei, dvasinio virsmo irgi nebus. Susireikšminusių, atsiribojusių nuo žemiškos veiklos „dvasingų“ žmonių mums nereikia. Jie uždangos nepereis, nes neįvykdys dar vienos labai svarbios užduoties – nemylės ir nedirbs vardan savo pasaulio, vardan geresnės kasdienybės.

Pažinkite savo pasaulį ir aiškiai jame matykite save. Matykite, kur jūsų vieta, ką geriausiai mokate ir galite dirbti, kad pasauliui nuo to būtų gera.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *