Teosofija

Mąstykite apie ką mąstote

Kiekviena naujiena pasiekia Valdovų lygmenį. Mus pasiekė naujiena, kad tu ir tavo draugai galite peržengti laiptelį ir pradėti dirbti su didele jėga. Kiekvienas turite galimybę su savimi dirbti taip, kad atvertumėte savo energiją ir gautumėte naujus gebėjimus. Pats svarbiausias sugebėjimas – tai mokėjimas mąstyti.

Jūs žinote, kad mąstymo energija yra labai svarbi. Mes galime perduoti informaciją tik dėka jūsų sugebėjimo mąstyti ir priimti naujas žinias. Kiekviena diena atneša naują informaciją, todėl, kad turite galimybę ją suprasti. Jūsų energetikoje yra daug informacijos ne tik apie visatą, bet ir apie jus pačius. Jūs žinote, kad kiekvienas sugebate suprasti kitą žmogų, pajutę jo energetiką. Vieni jaučiate geras ar blogas žmogus yra. Kiti žinote ar galima su juo „eiti į karą“ ar ne. Aš negaliu perskaityti kito žmogaus energetikos, bet jūs tai darote kasdien. Jūsų lauke yra daug informacijos. Bet ji atsiveria tik tada, kada tai svarbu žmogui. Ne dėl malonumo, bet dėl jo sąmoningumo vystymosi.

Tu, tikriausiai, supratai: pasauliai visados buvo kartu. Tik vienas kito nesuprato ir nematė. Dabar šie pasauliai susijungia ir jų įtaka vienas kitam įgauna jėgą. Žmogiškoji mintis labai stipri. Ji gali pasiekti bet kurį jūsų pasaulio žmogų, bet kurią energiją mūsų pasaulio. Ji gali viską pasiekti, ką tik panorėjusi, tik reikia žinoti, kur tą mintį nukreipti. Žmogus turi žinoti, koks pasaulis yra. Kur jis pasiųs savo mintį, jeigu nežino objekto?

Mintis turi būti sukoncentruota. Žmogus turi žinoti apie ką galvoti, su kuo kalbėtis ir taip toliau. Pavyzdžiui, jūs žinote apie Valdovus –tai galite su mumis kalbėtis. Jeigu jūs žinotumėte, kuriose planetose yra gyvybė, tada galėtumėte ten pasiųsti savo mintį ir užmegzti kontaktą. Jūs turite žinoti, kur norite pasiųsti savo mintį. Tada tas objektas priims informaciją ir atgal atsiųs informaciją.

Jūsų minties energija turi eiti iš vieno objekto (žmogaus) iki kito objekto. Tik tada jūs galėsite gauti informaciją. Bet, kad pasiųsti mintį į visatą, pirmiausia reikia savo mąstyme priimti idėją: yra kiti pasauliai, galima kontaktuoti su kita gyvybe, su energijomis auštųjų lygmenų, su Dievu. Galima viską, jeigu tai turi sąskambį su vibracijomis jūsų suvokimo. Pavyzdžiui, jeigu jūs neįsivaizduojate, kad galėtumėte gyventi dideliame name ( dėl skirtingų priežasčių: neturite tam pinigų, sodas netinka, daug rūpesčių jį išlaikant ir t.t.), jūs jo niekada ir neturėsite. Kodėl „laimingo gyvenimo mokytojai“ sako –mąstykite taip, kaip mąsto turtingas žmogus. Tada tokiu ir tapsite. Bet jeigu jus nepatinka tai, apie ką mąsto turtingieji – tada jūs tokiu ir netapsite. Jums tai paprasčiausiai netinka ir jūs tam neatiduodate savo energijos. Jeigu jūs norite kalbėtis su Valdovais, pirmiausia patikėkite, kad jie yra. Po to reikia norėti išgirsti tai, apie ką jie kalba ir tada galima pasiųsti jiems minties energiją ir iš jų gauti informaciją ir energiją.

 Problema lieka tik tame, kad žmogus nežino, koks yra tas pasaulis. Ko jam siekti, apie ką galvoti, kokią mintį formuoti. Ir čia aš atsakau: stebėkite informaciją, kurią jums duodame, kurią jūs pajaučiate savo širdimi. Prisiminkite, jūs galite bendrauti su bet kuria visatos gyvybe, todėl, kad jūs galite bendrauti su Dievu. Jis jums atsakys į visus klausimus ir padės suprasti, koks tas pasaulis yra. Stebėkite, kur „vaikšto“ jūsų mintys. Nes atgal sugrįžta energija to subjekto, kam skiri savo minties energiją. Siunčiate karui – karas ir bus, mąstote apie nuoskaudas – jų bus dar daugiau, siunčiate mintį Valdovų šviesai – šviesą ir gaunate. Siųskite savo mintį gerumui – gerumas ir bus, siųskite blogiui – blogis ateis. Jūsų energija turi savo jėgą, neišbarstykite jos blogiems dalykams. Jūsų minties energija – tai pats svarbiausias kūrybinis instrumentas. Meilės energija gali jums padėti padaryti teisingą sprendimą, padės jums pakelti vibracijas. Bet, tik minties energija padės sukurti naują pasaulį, kuris išeina virš žmogaus suvokimo apie gyvenimą ribos.

Su pagarba,

Mąstykite apie ką mąstote

Teosofija

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *