Tesla

Kitoks pasaulis (1)

Aš esu Tesla, šiuo metu esu įsikūnijęs pasaulyje, kuris vadinasi Endzaferingas. Tau šis pasaulis negirdėtas, kaip ir nežinomas tavo subtiliesiems planams. Todėl ir žinios labai kirsis su tavo žiniomis. Bet mes abu esame teisūs. Tu savo srityje, aš savo srityje. Kodėl mus suvedė Kūrėjas? Matyt, tam, kad iš mano planetos į Žemę transliuotųsi tam tikros žinios ir energijos, kurios reikalingos žmonijos vystymuisi. Kodėl aš neatgimiau Žemėje? Nes joje dabar labai nuobodu. Labai didelis sąmoningumo atsilikimas, palyginus su tuo, ką galiu veikti naujojoje planetoje. Tiesiog žmonijos kolektyvinė sąmonė nesugebėtų priimti mano dabartinių idėjų, planų ir vėl atrodyčiau kaip iš medžio iškritęs. Man to nebereikia. Noriu laisvai kurti tai, ką galiu, tad man parinko būtent tą planetą, kur magnetinis laukas labai stiprus ir kur minties realizacija galima akimirksniu. Šiame pasaulyje gyvenimo forma visai kita. Čia nėra šeimų, nėra socialinio gyvenimo, nėra sistemų, kurios padėtų žmogui išgyventi. Nes to nereikia. Aš atėjau su savo gebėjimais ir su savo kūryba. Čia yra Amžinybė ir joje nereikia rūpintis sveikata ar išgyvenimu. Šioje planetoje magnetinis laukas toks stiprus, kad jis priverčia visas atomo dalelytes veikti daug greičiau. Jus Žemėje sukūrėte branduolių greitintuvą, kuriame tyrinėjate dieviškosios dalelytės atsiradimo galimybes. Mano planeta panaši į tą greitintuvą. Čia labai aktyvūs procesai. Žmogaus minties sąmonės dalelytės iš karto materializuoja kūrinį. Mano planetoje nėra kietos žemės, nes žemė per tanki materija procesams, kuriuos vykdome. Tai planeta, kurios materija žmogaus akiai neapčiuopiama. Tai labiau panašu į energines bangas, kuriose ir vyksta gyvenimas. Šios bangos nėra panašios į tavo suvokiamas ramias būties ar nebūties bangas, kur cirkuliuoja meilė, gerumas, tam tikri principai ir dėsniai. Ir mano pasaulis turi principus ir dėsnius, bet to pasaulio ramybe nepavadinsi. Netgi sakyčiau, kad mano dabartinio pasaulio gyventojai nesuvoktų, kas yra ramybė, kas yra meilė. Yra veikla, yra transformacijos greitis, yra kūrybiniai impulsai ir energinių bangų valdymas, modeliavimas. Jeigu aplankytum mano dabartinę planetą, tai matytum tik chaosą, ugninės energijos sūkurius. Na, tai būtų iš dalies panašu į Saulę. Tik dar aštresnė ir aktyvesnė energija. Į ją pakliuvau ne dėl savo gebėjimo nušvisti, pakelti savo sąmoningumą. Čia, Žemėje, yra aktualu pakelti savo sąmoningumą. Aš į Žemę atėjau su aukštu sąmoningumu, viršijančiu vietines normas, nes Kūrėjas norėjo įnešti tam tikrą greitesnį žmonijos sąmonės augimą ir pakvietė mane pagyventi Žemėje.

Supranti, tai, ką tu rašei savo knygose – tai jūsų Žemės elipsės tiesa. Bet ne visumos tiesa. Man nereikia kelti savo sąmoningumo. Aš kuriu ten, kur man įdomu, kur galiu panaudoti savo suvoktus gebėjimus, kur materija tinkama mano kūrybai. Ir jeigu sakytum, kad aš esu nušvitęs ir gyvenu Saulėje, tai būtų labai klaidingas apibūdinimas. Aš esu toks, koks esu. Mano sąmonė labai aktyvi, gyvenu, kur noriu ar kur man rekomenduoja gyventi kitos labai sąmoningos būtybės. Suvok,  kad Tesla – tai tik dalis mano kūrybingos sąmonės. Vien kaip Tesla aš negalėčiau kurti dabartinėje planetoje.

Tai norėjau, kad suvoktum pirmą skirtumą tarp tos informacijos, kurią suteikdavo tavo Mokytojai, ir tos, kurią suteikiu aš. Pasauliai kardinaliai kitokie ir egzistavimo principai yra kitokie. Kai kuriuose pasauliuose nėra suvokimo, kas yra meilė, bet tie pasauliai nėra blogi, nes juose nėra suvokimo ir kas yra blogis. Yra tik grynoji kūryba, minčių interpretacijos, srautų valdymas ir daugybė dalykų, kurių nėra kaip apibūdinti. Ir nėra jokio reikalo vargti su sąmonės augimu. Ji nei auga, nei mažėja. Ji yra tokia, kokia yra, ir procesai vyksta ne atsiskleidimo, pažinimo link, o tik tiesioginio kūrimo procesai.

Jūs Žemėje esate pirmokai, kurie mokosi įvaldyti minties jėgą. Mano pasaulio gyventojai tai moka iš savo prigimties. Net negyveno tokiuose pasauliuose, kur turėtų kelti savo sąmonę iš pirmykščio žmogaus lygio. Jie neišgyveno sąmonės nuosmukių ir pakilimų. Čia nėra involiucijos ir evoliucijos procesų. Supranti, kokie skirtingi mūsų suvokimai apie visatą ir visatoje egzistuojančius pasaulius.

Žmogus mokosi įvaldyti minties energiją, mokosi išgyventi meilę,  gyvena siauroje Žemės elipsėje ir vaizduojasi esąs visagalis. Kvailystė įsivaizduoti save pasaulio kūrėju, kai dar net nemokat normaliai vaikščioti tame pasaulyje. Bet nenoriu jūsų įžeisti. Nes mes visi esame vienis. Tik jūs pasirinkote tą išgyvenimo kelią. Kelią, kai savo sąmonę pažeminate iki minimumo ir tada ją mėginate išskleisti. Tiesa, tai vienas iš pasaulio modelių ir jis sėkmingai vystosi su savo įdomumais, gražumais. Kartais ir mums atrodo „kosmosas“, žiūrint į jūsų pasaulį ir matant, kokį sudėtingą kelią pasirinkote išbandyti. Taip apriboti savo gebėjimus, kad energinis laukas, geriau atveju, siekia tik kelis metrus. Mano dabartinis energinis laukas, arba, pagal jus, aura, būtų kelių tūkstančių kilometrų spindulys. Įsivaizduojate, kokią jėgą savyje sukoncentruoju ir kiek turiu veikimo galimybių?

Pasauliai yra kitokie. Pagarba jūsų pasirinkimui gyventi Žemėje ir pereiti involiucinį – evoliucinį procesą. Tik suvokite, kad kituose pasauliuose to nėra ir nereikia taip smarkiai save apriboti.

Įdomu tai, kad Kūrėjas leido jus supažindinti su kitu požiūriu į visatą. Gal dėl to, kad nesusireikšmintumėte, žengdami dvasinio tobulėjimo keliu. Išgyvenant evoliucinius procesus, tas žengimas yra numatytas ir būtinas. Bet yra pasaulių, kurie yra daug aukštesnio sąmoningumo būsenos ir juose kūryba yra  daug laisvesnė, įdomesnė, naudingesnė. Nesuvaržykite savęs mintimis, kad mirę įeisite į amžinybę ir vėl galėsite reinkarnuoti tam, kad vėl žengtumėte savo dvasiniu keliu. Jūs privalote eiti dvasingumo keliu, kad nors kiek atlaisvintumėte savo sąmonę, bet žinokite: jūsų pasaulis tai tik pradinė mokykla. 7 klasių pradinė mokykla ir jūs turite pereiti savo 7 sąmonės augimo ciklus.

O aš kalbėsiu apie tiesas, kurios jus šokiruos, kurios laužys jūsų suvokimo standartus. Bet to nori jūsų Visatos Kūrėjas, ir aš pasiruošęs dalyvauti tame procese.

Dalintis:

1 komentaras apie “Kitoks pasaulis (1)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *