Tesla

Kitoks pasaulis (2)

Viskas, kas buvo užrašyta, yra tiesa, bet tai tik jūsų Žemės elipsės tiesa. Visa tai aktualu jums, bet galite priimti ir kitas mintis, kurios jums dar neįprastos.

Pirma mintis: Kūrėjas nėra tik meilė. Buvo rašoma, kad kosminę tuštumą užpildo energija, kurią galima vadinti meile. Ir tai yra tiesa, nes jūs savo pasaulį suvokiate per meilės prizmę, per šviesos ir tamsos santykį. Bet Kūrėjas nėra tik meilė. Ir jūsų suvokimas, kas yra meilė, skaidosi į jūsų atsiskleidusios sąmonės lygius.
Žemiškoji meilė – tai aistra, prisirišimas, globa, atjauta.
Sielos sąmonės  meilė – tai subtilus jausmas, kai išjaučiate be galo tyrą gražią dieviškąją meilę. Ši meilė skatina kūrybą, pagarbą žmogui ir gyvenimui, apjungia jus visus į visumą.
Aukštesniosios sielos sąmonės išjaučiama meilė – tai gebėjimas kurti tikslingai, remiantis tam tikromis žiniomis, ir siekis padėti kitam rasti savo harmoniją, paskirtį, pasitenkinimą gyvenimu.
Esybės išjaučiama meilė nebeturi tiek gražių spalvų. Ji net šalta, abejinga. Bet išlaiko pagarbą žmogui, kad ir koks jis būtų. Čia yra suvokimas, kad jūsų visų, gyvenančių šioje planetoje, sąmonė apsijungia, ir jūs esate tampriai susieti per matricos kanalus. Nebėra svajingo ištirpimo meilėje, nebėra svajonių aukoti savo gyvenimą dėl kitų, nebėra susireikšminimo, koks esu geras ir nuostabus, gebėdamas taip pasiaukojančiai mylėti. Visi tie jausmai būdingi sielos planui. Esybė yra protingesnė, šaltesnė, nenusileidžia, bet išlaiko pagarbą.

Jūs turite išmokti išjausti meilę per visus savo sąmonės lygius, turite išmokti ją atskirti ir gebėti atitinkamu metu elgtis pagal žemiškosios sąmonės reikalavimus,  o kai kada – pagal sielos ar esybės tikslus. Jūsų Žemės gravitacinis centras irgi yra meilė, kaip ir Kūrėjo sąmonė suvokiama kaip meilė. Kadangi jūsų vystymosi kelias eina per meilės pasireiškimą, jums yra svarbu išmokti mylėti tyra, atjaučiančia meile, su pagarba viskam, kas egzistuoja jūsų pasaulyje.
Kita užduotis, kuri jums taip pat svarbi – tai gebėjimas suvokti, kas yra mintis ir kaip valdyti jos galią. Apie tai jums rašė jūsų žemiškosios sąmonės Mokytojai ir tai jau turite pradėti įsisąmoninti.

 Visa, ką jau mokėtės, priklauso jūsų Žemės elipsės modeliui. Šiame Žemės elipsės modelyje jūsų sąmonė veikia arkangelų sąmonės lygyje. Čia jūsų sąmonė suvokia atskirus sąmonės lygius, supranta tų lygių galimybes ir gyvenimus ir taip keliauja savo sąmonėjimo keliu. Jūs savo žemiškajai sąmonei atveriate stebuklus, tokius kaip subtilusis pasaulis, dieviškoji prigimtis, kūryba ne tik žemiškoje veikloje, bet ir vidinio pasaulio veikloje. Pasikartosiu, jūs pasirinkote išgyventi involiucinį – evoliucinį procesą ir pasirinkote šią sistemą. Turite pažinti save visuose sąmonės lygiuose ir turite išmokti veikti, apjungdami visus savo sąmonės lygius. Todėl jūsų pasaulyje yra nustatyta tam tikra tvarka ir eiliškumas, kas po ko vyksta ir kaip žmogus turėtų gyventi. Todėl čia yra karmos dėsnis, atoveiksmio, traukos, sąskambio dėsniai. Juos suvokiant, galima sėkmingai ir įdomiai nugyventi sąmoningą gyvenimą šioje sistemoje. Tiek fizinėje – Saulės sistemoje, tiek energinėje – subtiliojo pasaulio sistemoje.

Tačiau ne Saulės sistemoje gyvenimas vyksta kitaip. Čia neegzistuoja tie principai, kurie yra tokie aktualūs jūsų gyvenimui. Net ta pati visata suaktyvina kitas savo dalelytes ir pasireiškia kitokie principai. Pavyzdžiui, kalbėjau apie kosminę sąmonę, kuri sukurta meilės energijos dalelyčių pagrindu. Bet tai jūsų sąmonė suaktyvina šias dalelytes ir jūs visatą įvertinate per meilės prizmę ir jums Kūrėjo sąmonė pasireiškia kaip meilė. Kituose pasauliuose yra suaktyvinami kiti principai ir to paties Kūrėjo sąmonė pasireiškia visai kita energija. Iš kito pasaulio žvelgiant, visą kosmosą dengia ne meilės energija, o kitokio pobūdžio energijos ir jos gali būti įvardijamos visai kitaip. Jūs Žemėje mokotės pažinti jausmus, ypatingai meilės energiją. Tad viskas suvokiama  per jausmą. Aš viską suvokiu per transcendentinę* fokuso energijos sklaidą. Bet kurią visatos atomo dalelytę galiu paversti transcendentinių idėjų generatoriumi, išskaidydamas atomo dalelytes į materialią ir nematerialią energiją.

Aš jausmus esu pažinęs, kai gyvenau Žemėje, suvokiu jų esmę ir vietą  kitų pasaulių atžvilgiu. Bet šiuo metu jausmai man neturi visiškai jokios įtakos. Jie manyje neegzistuoja. Manyje yra ta šalta meilė, kuri išlaiko pagarbą viskam, kas egzistuoja. Jausmai man tiesiog neaktualūs, vadinasi, ir neegzistuoja mano pasaulyje.

*Transcendentinis žodžio reikšmė
transcendeñtinis [lot. transcendens (kilm. transcendentis) — peržengiantis]:

filos. esantis anapus kokios nors sferos, anapus pasaulio; neprieinamas patyrimui;
I. Kanto filosofijoje — esantis už sąmonės ir pažinimo ribų („daiktas pats savaime”).

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *