Tesla

Minčių analizė

Būti žmogumi yra didelė garbė. Žmogus–Kūrėjas keičia Visatos realybę. Žmogus–Kūrėjas yra visa ko gyvybė. Neįmanoma egzistuoti realybei be minties. Žmogus turi galią mąstyti, stebėti savo mintis, analizuoti jas, jomis kurti savo gyvenimą. Žmogus gali savo mintimis įtakoti viską, kas tik egzistuoja.

Ar šiandienos žmogus jaučiasi Kūrėju? Ar jis suvokia, kad sutelkęs dėmesio energiją, gali kurti realybės lauką? Tarkime, tam tikro projekto realybės lauką, šeimos realybės lauką, valstybės realybės lauką. Turi prisiminti, kad tavo mintys kuria tavo realybę. Tai pasižvalgyk, kokios mintys tavyje dominuoja. Tiesiog ramiai, paprastai suinventorizuok savo mintis. Apie ką jos yra? Suinventorizuok savaitės laiko mintis – ir tu jau galėsi nuspėti savo gyvenimo ateitį, nes suprasi, kas realizuosis tavo kasdienybėje. Suinventorizavęs savo mintis – tokias, kokios jos iš tikro yra, o ne tas, kokių norėtum, pasižiūrėk, kiek yra minčių, kurios tave skatina veikti, skatina augti, skatina kurti savo gyvenimo pažangą?

Žmogus–Kūrėjas turi išmokti kurti savo realybę, vadinasi, jis turi suvokti, kaip kuriama ta realybė. Pirmu laišku aš parodžiau, kad viskas žmogaus realybėje gali keistis, net pamatiniai gyvenimo dėsniai. Jeigu viskas keičiasi, tai kas lieka? Lieka tai, kas yra tavo mintyse. Ir jeigu tavo mintyse yra gėris ir blogis, tai to dėsnio nesutirpdysi. Jis neišnyks. Žinau, kad jis greitai  neišnyks, bet jeigu žmogus pradės labiau sekti savo mintis ir kurti savo kitokią realybę, tai tas procesas įvyks greičiau. Tad išsiaiškinęs, kokios mintys yra galvoje per dieną, per savaitę, per mėnesį, tu galėsi nuspręsti, ar tikrai darai pažangą, ar tavyje nėra jokio pokyčio, net jei ir įsivaizduoji jį darąs? Mokslas visados remiasi tik faktais ir dažniausiai tie faktai parodo tikrąją realybę. Ne subjektyvų vertinimą, o objektyvią situaciją. Tai pasiremk savo minčių analizės išvadomis.

Suvokęs, kokios mintys tavyje gyvena, gali suprasti, ar jos turės jėgos kurti norimą realybę. Gal reikia pagalvoti apie ką nors kita, kad savo minčių energinį lauką pakeistum? Gal reikia jose daugiau tikėjimo ir pasitikėjimo savimi, gal reikia tik atsakingo dėmesio sutelkimo į tai, kas tikslinga ir savo minčių laiką užpildyti kitomis mintimis. Stebėdamas savo mintis, tu gali suprasti, ar jos ateina iš kolektyvinės sąmonės, ar iš aukščiausios sąmonės. Kodėl tai svarbu? Nes mintys iš aukščiausios sąmonės turi stipresnę realizacinę galią, nei sukurtos proto ar žmonių kolektyvinės sąmonės. Tiesa, kolektyvinė sąmonė ypatingai stipri, bet ji dažniau kuria nepažangias mintis, sunkias mintis ir sukuria galimybę realizuotis gėrio ir blogio dėsniui. O juk jau nusprendėme kartu to dėsnio įtaką sumažinti, todėl reikia kurti naujas mintis.

Reikia nuspręsti kiekvienam, kas tau gyvenime yra svarbiausia, ir pasižiūrėti, kiek minčių laiko yra skiriama tam, kas svarbiausia, ir tada išsiaiškinti ar tas, kas svarbiausia, palaikoma iš žemiškos sąmonės minčių lauko, ar aukščiausios sąmonės minčių lauko. Su žemiškos sąmonės minčių lauku gali įtakoti tik savo asmeninę erdvę, bet jeigu tu nori kurti didesnius projektus, kad ir verslo ar savęs realizacijos didesnės apimties projektus, turi pasitelkti savo aukščiausios sąmonės mintis.

Seniau dauguma žmonių, kurie darė didžiuosius savo projektus, pasitelkdavo gėrio ir blogio dėsnį su visa ten egzistuojančia baimės, kaltės, skubėjimo, valdžios jėga. Tu dabar mokaisi kurti kitą realybę be šio dėsnio, vadinasi, turi ieškoti kitų variantų, iš kur paimti stiprių minčių. Su žemiškosios sąmonės mintimis nelabai pastovėsi prieš jau susikūrusį stiprų senų idėjų egregorą, jis tave tiesiog sutryps, ir tu nesukursi savo projekto, savos gyvenimo realybės. O pasitelkęs didesnės galios aukščiausios sąmonės mintis, jau gebėsi būti lygiu jėga prieš daugelį minčių egregorų. Ir kai tavyje dominuos tavo aukščiausios sąmonės mintys, tada realybės pokytis jau bus galimas. Tavo šviesios mintys skleisis realybės lauke ir įsitvirtins – joje nebeveiks senieji gyvenimo dėsniai. Vadinasi, tau lieka susiinventorizuoti savo mintis, nukreipti jas norimos pažangos linkme ir išmokti tas mintis palaikyti savo aukščiausios sąmonės energija.

Dalintis:

2 komentarai apie “Minčių analizė”

  1. Mintys, žodžiai, svajonės, veiksmai, ir dainavimas apie savo ateitį, matant liūdininkams netgi sustiprina tas mintis. Tai kuria tavo pasaulį, kuriam gyveni. Tai į ką kreipi dėmesį, kuria tavo pasaulį.

  2. Ačiū labai už tai kuom daliniesi, tikrai šiuo metu man tiesiog reikėjo tai perskaityti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *