Uncategorized

Pakylėtųjų Valdovų fokuso perkėlimas į Kijevą

Mielieji, Pakylėtųjų Valdovų laiškų skaitytojai

Šiandiena kreipiuosi į jus, norėdama pranešti, kad Pakylėtieji Valdovai, kartu su Viešpačiu Maitrėja savo šviesos fokusą nuleidžia į Kijevą. Pagrindinis Viešpaties Maitrėjos tikslas buvo ir yra – meilės erdvės suformavimas Žemėje. Kol Maitrėja nėra įsikūnijime, Jis tą meilės erdvę kuria per šviesos fokusą. Ir kaip aiškino Viešpats Maitrėja, Kijevas yra tarp dviejų kontinentų: rytų ir vakarų. O kad rytų ir vakarų šalys pradėtų viena kitą geriau suprasti bei formuotų taikius santykius, Ukrainoje ypatingai svarbu sukurti meilės erdvę. Todėl Viešpats Maitrėja pasitraukia iš mano erdvės ir fokusą nuleidžia į Kijevą. Vadinasi, Pakylėtųjų Valdovų laiškų priėmimas Lietuvoje pasibaigė.

 Šiame Mokymo etape Pakylėtieji Valdovai suteikė daug žinių, kaip žmogus turėtų gyventi, kaip jis turėtų susitvarkyti savo kasdienybėje. Atskleidė tam tikrus Visatos dėsnius. Leido mums pažvelgti į savo gyvenimą iš aukštesnių pozicijų. Išmokė mus išlipti iš kasdienybės rato, kur pilna problemų ir negatyvių energijų. Išmokė mus stebėti savo mintis ir jausmus, išmokė savitvardos ir savianalizės, leido mums pajusti angelų ir arkangelų energijas, mokė bendrauti su savo Dvasios Mokytojais. Visa tai ir turi likti jūsų širdyse ir jūsų gyvenime.  Šie laiškai ir toliau išlaiko savo aukštą energetiką. Nes, skaitant laiškus, jūs įeinate į tą momentą, kada laiškai buvo paduoti ir susiliejate su tų laiškų energija. Pakylėtieji Valdovai pasitraukė ir jie nebetęs naujo mokymo. Bet tai, kas yra užrašyta, savo galią išlaiko ir toliau. Savo dėmesio koncentracija į Mokytoją, jūs galite išjausti Jo buvimą, Jo energiją ir Jo mokymą, skirtą tau. Pakylėtųjų Valdovų sąmonė aukštesnių vibracijų lygmenyje kaip buvo taip ir yra. Tik šiuo metu ne jie pas mus ateina, o mes, keldami savo sąmoningumą, turime nueiti pas juos. Laiškų nebebus, bet galimybė su jais bendrauti išlieka, reikia tik pakylėti savo sąmonę iki jų sąmonės lygmens.  Sakysite, tai sunku. Taip, tai sunku, bet būtent to Jie ir mokė. Laikas nuo teorijos pereiti prie praktikos. Laikas ne tik mėgautis energija ir žiniomis, gautomis per laiškus, laikas labai atsakingai dirbti su savimi, kad išmoktumėte pakylėti savo vibracijas savo pastangomis.

Pakylėtųjų Valdovų mokymo sklaida kaip buvo reikalinga, taip ir išlieka reikalinga. Mūsų internetinis puslapis bus ir toliau aktyvus. Skaitytojus pasieks „Savęs ir Visatos pažinimo link“ IV ir V knygos. Vėliau pasirodys „7 ciklai“.  Planuojam ir toliau rengti seminarus, bet juose nebebus tiesioginių Mokytojų pranešimų, tiesiog kalbėsimės apie tai, kaip suprantame laiškus ir kaip įgyvendiname ten užrašytas idėjas savo gyvenimuose.  Į šį puslapį perkelsiu „7 ciklus“,  nes tai taip pat  ne mano kūryba, o užrašomi tekstai, kuriuos kuruoja subtiliosios būtybės iš serafimų ir elohimų lygmens. O puslapyje www.violetamaitreja.lt grįšiu prie asmeninių patirčių.

O mūsų komanda ir toliau mokysis valdyti savo mintis ir jausmus, kad einant dvasinio tobulėjimo keliu, stiprindami savo vidinę galią, gebėtume suvaldyti ir savąjį ego. Nes atsivėrusi vidinė galia, sustiprina žmogaus polinkį susireikšminti, sustiprina jo puikybę ir daugybę kitų neigiamų emocijų, kurios leidžia prisijungti tamsos jėgoms ir kurios iškreipia mokymą bei nuima energiją nuo paties žmogaus. Norėdami nepaklysti savo pajautimuose, savo žiniose, nuoširdžiai skaitykite jums duotus Pakylėtųjų Valdovų laiškus ir jų šviesoje pamatykite ir pažinkite save.

Su meile, Violeta

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *