Vadovas Ho

Žinių perdavimas

Žmonija yra patyrusi nuosmukį keletą kartų per savo gyvavimą Žemėje. Kiekvieno nuosmukio laiku, buvo perimamos tam tikros žinios iš pačių sąmoningiausių žmonių ir perduodamos saugoti į saugyklas. Kodėl tos žinios svarbios, juk subtiliajame lygmenyje galima gauti pačias įvairiausias žinias? Šios žinios, ta visa informacija turi materializacijos galią. Tai tarsi iš buvusios kolektyvinės sąmonės išimta dalis ir užšaldyta. Ir jeigu dabar sugrąžintume tas žinias, tai ji lengvai ir paprastai įsitvirtintų kolektyvinėje sąmonėje be pasipriešinimo ir įgautų savo jėgą. Žmonija greitai priimtų tas idėjas kaip savas ir tos žinios labai pakeistų žmonių gebėjimą priimti kitokį požiūrį į pasaulį.

Kiekvienos civilizacijos nuosmukio laikotarpiu buvo surenkamos tam tikros žinios ir jos patalpinamos saugyklose. Kai kita civilizacija jau pasiekia buvusios civilizacijos aukso amžių, tai tos žinios yra grąžinamos žmonijai ir įvyksta globalus perversmas gyvenime. Tokių šuolių jūsų pasaulis jau turėjo keletą: tai ir vergovės atsisakymas ir muzikos genijų perduodami kūriniai ir daugybė kitų dalykų, kurie labai įtakojo žmonijos virsmą, nors iš principo ta informacija ir nebuvo plataus mąsto. Bet pakako kelių žmonių, kad išjudintų to laikotarpio kolektyvinę sąmonę ir įleistų į ją saugomas žinias.

Naujos pakopos žinios – tai brandžios civilizacijos žinios, kurios jau turi sąskambį su dabartine kolektyvine sąmone ir gali joje įsitvirtinti. Lieka rasti žmonių, kurie tai gali padaryti. Ir jeigu jau apie tai kalbame, tai vadinasi, tie žmonės yra rasti. Kaip viskas vyks ir kas turi vykti?..  (rašymas sustojo ir tik sekančią dieną įvyko tam tikri procesai, kuriuos būtų galima kaip žinių įtvirtinimas kolektyvinėje sąmonėje, bet apie tai jau skaitykite tinklaraštyje)

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *