Vairočana

Šviesos fokuso sukoncentravimas

Aš esu Buda Vairočana.

Atėjo laikas pripažinti, kad jums pavyko sukoncentruoti šviesos fokusą savo širdyje. Tamsos jėgos yra labai aktyvios jūsų Žemės sferoje, todėl šviesos fokuso sukoncentravimas savo širdyje leidžia išgelbėti žmoniją nuo savęs susinaikinimo. Kuo daugiau tokių šviesos fokusų Žemėje yra, tuo lengviau keisti žemas vibracijas ir atsisakyti neigiamų jausmų, minčių. Aš džiaugiuosi, kad jūsų širdyse įsitvirtino siekis – suformuoti teisingą ir švarų gyvenimą sau ir savo vaikams. Be jūsų konkrečių pastangų, neįmanomas bendras Žemės virsmas. Nes dėl kiekvieno konkretaus žmogaus elgesio, Žemės energetika keičiasi. Keičiasi į gerąją arba blogąją pusę. Jūs kaip grūdai sandėlyje – arba sudarote gerą derlių iš kurio galima pagaminti daug gerų produktų (energiją) arba po vieną pelijate ir sugadinate šalia esantį grūdą. Tada visas sandėlis grūdų išmetamas lauk, kaip nesugebantys išskleisti energijos. Jūsų atveju, dieviškosios energijos. Todėl vėl primenu, kiekvieno žmogaus išgyvenimas, pasiekimas, susivaldymas, savo blokų atlaisvinimas – yra didžiulė įtaka bendram žmonijos vystymuisi. Tai, kad jūs ramiai gyvenate, nemąstydami, neanalizuodami – nereiškia, kad nedarote įtakos. Jūs kuriate karmą ir apsunkinate gyvenimą sau ir savo aplinkiniams. O  jeigu jums pavyksta įvaldyti savo charakterio tam tikrus bruožus, jeigu jūs susitvarkote su savo kompleksais, su savo troškimais ir prisirišimais – jūs padedate sau, padedate aplinkiniams ir keičiate  bendrą Žemės energetinį lygmenį.

Todėl, kiekvienas jūsų išgyvenimas, iš tikro, yra labai svarbus. Kiekvienas jūsų ieškojimas ir atradimas yra labai svarbus. Ir nei vienas žmogus negali pasakyti, kad jis yra nereikšmingas, nereikalingas ar nieko nesugebantis. Visi esate reikšmingi ir reikalingi. Ir tie, kurie labiausiai mano, kad nieko gyvenime nenuveikė, o tiesiog ramiai gyveno, mylėjo savo šeimą, džiaugėsi gamtos stebuklais, dirbo kas širdžiai miela ir gera – jie išskleidė didžiausią šviesą ir šilumą. Jie labiausiai prisidėjo prie Žemės brandos. Ne tie, kurie vertėsi per galvą, pažeidė daugybę bendravimo taisyklių ir siekė valdžios, galios, pripažinimo, keisdami aplinkinį pasaulį – pasiekė geriausią tikslą. Dažniausiai jie suformuodavo chaosą, kurį sunku atitaisyti. O tas, paprastas eilinis, niekuo neišsiskiriantis, bet mylintis žmones, tikintis Dievu žmogus, stengėsi išsaugoti teigiamą energetinį balansą Žemėje. Nekalbu apie tuos, kurie laiko save paprastais, bet nesugebančiais iš tikro mylėti, nesugebančiais išjausti vidinį ryšį su Dievu. Nieko neveikimas taip pat žlugdo vystymosi procesą.

Bet šiandieną aš džiaugiuosi tais, kurie stengiasi suvokti dėl ko gyvena, kas svarbu gyvenime ir stengiasi save išreikšti pagal Dievo valią. Tai svarbiausia. Jūs siekiate ne tik suprasti Visatos dėsnius, jūs stengiatės gyventi pagal šiuos dėsnius. Jūs mokotės. Jūs klystate, krentate ir kylate. Jūs abejojate ir vėl sugrįžtate prie tikrosios tiesos.

Aplinka jums dažnai neleidžia gyventi ramiai, lengvai ir paprastai, kaip mes jus mokome. Suprantame, šiame laikotarpyje, kai vyksta tikra kova tarp gėrio ir blogio, kai vyksta sugebėjimas prisitaikyti prie naujos realybės, susidaro daug trukdžių. Susidaro trukdžių jums „lengvai ir paprastai“ gyventi. Mes žinome, kiek reikia pastangų, laikytis mūsų duodamos Išminties, gyvenant jūsų realioje aplinkoje. Yra didžiulis vibracijų skirtumas ir tas prisiderinimas prie naujų pokyčių atsiliepia ir sveikatai, ir materialiai aplinkai. Visa tai galime įvardyti – tai procesas. Tai begaliniai rimtas procesas. Jūs siekiate šviesos. Jūsų širdyse ir prote užsifokusuoja idėja – gyventi pagal Dievo valią. Tuo mes be galo džiaugiamės. Bet jūsų kūnų vibracijos dar nepritaikytos šviesos išskleidimui – darosi sunku psichologiškai ir fiziškai. Jūsų aplinkos gyvenimas labai įtakojamas kolektyvinės sąmonės – atsijungti nuo jos ir keisti gyvenseną tampa labai sunku. Jūsų fizinis kūnas ir jūsų sąmonė atsidūrė tarp girnų. Kai kada kyla klausimas ar išlaikysite? Tada mes stengiamės visomis savo galimybėmis jums padėti, paguosi, nuraminti ir pasakyti – išlaikysite.

Jūs išlaikysite – nes Dievas yra jūsų pusėje. Jūs turite tiesioginį draugą ir globėją – tai Dievas. Didesnės jėgos ir pagalbos niekas negali tikėtis. O jūs ją turite. Jūsų kūnas ir sąmonė išlaikys. Jūs pajusite meilę ir globą. Jūs pajusite gyvenimo džiaugsmą. Jūs pajusite Meilę ir suvoksite Išmintį. Jūs, siekiantys savyje išlaikyti Didžiosios šviesos fokusą – jūs esate saugomi, globojami ir mylimi.

Didžiuojuosi visais, kurie eina šiuo keliu. Aš jumis Tikiu. Jūs didžiulė dovana šiam gyvenimui. Ačiū  už tai, kad esate ir siekiate šio proceso.

Dalintis:

1 komentaras apie “Šviesos fokuso sukoncentravimas”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *