Vairočana

Visaapimanti atmintis

Vairočana.

Kai ateina laikas, žmogus pradeda mąstyti apie savo prigimtį ir savo paskirtį. Tai reiškia, kad žmogus suvokė, esąs visos didybės dalis ir kad jo paskirtis nėra susieta tik su žemiškuoju gyvenimu.

Įrodinėti, kad Visata kupina gyvybės nėra tikslo, nes žmogus niekados nepatikės tuo, ko nejaučia, ko nesuvokia, ko neišgyveno. Visa tai galima patirti tik praplėtus savo suvokimo galią. Kai suvokimas prasiplečia, tada žmogus  neabejoja nei Dievu, nei Visatos paslaptinguoju gyvenimu. Kalbuosi su tais, kurie jaučia ir suvokia – žmogaus gyvenimas yra daug didingesnis ir prasmingesnis, nei žemiškų turtų sukrovimas, garbė ar valdžia. To aš ir linkiu visiems skaitytojams – suvokimo galios atlaisvinimo. Žmogus pajėgus viską suprasti ir įsisąmoninti. Jau ankstesniuose laiškuose minėta, kad žmogus sudėtas iš daugybės atminties dalelyčių, kurios aktyvuojasi vibracijoms kylant. O kai jos aktyvuojasi, tai žmogus yra pajėgus daugiau suvokti, suprasti. Įvyksta tarsi nušvitimas –„ pagaliau aišku“. Žmogus gali būti daug ką skaitęs, analizavęs, bet vieną dieną viskas tarsi susideda į lentynėles ir įvyksta nušvitimas – „aš supratau“. Ir nesvarbu, kokia tema tas nušvitimas. Svarbu, kad tuo momentu aktyvuojasi tam tikros atminties dalelytės ir tai jau leidžia perduoti signalus kitoms dalelytėms. Taip atsiveria atmintis. Ne žemiškoji, o visaapimanti atmintis – dieviškoji atmintis. Žmogaus struktūroje yra visaapimanti atmintis ir suvokimui laisvėjant, atsiveria tam tikros atminties dalelytės, kurios leidžia prisiminti. Nušvitimas – tai prisiminimas to, kas tau buvo aišku, bet žemiškasis sąmoningumas dėl žemos ir sunkios energetikos buvo užblokuotas. Pakeliate vibracijas – į jūsų rankas pakliūva tinkamos knygos, išgirstate tinkamas paskaitas, pažiūrite tinkamas laidas ir jūsų laisva valia priima tą idėją. Tada atsiveria visa apimančios atminties tam tikra maža dalelytė. Taip žmogus pamažu prisimena kas jis, kokia jo paskirtis ir ką jis turi nuveikti šiame gyvenime.

Skaitydami laiškus ir priimdami informaciją, bei energiją jūs padedate atsiverti atminties dalelytėms. Juo daugiau žmonių teisingai suvoks savo paskirtį, tuo Žemei bus lengviau ir žmonija suformuos teisingą gyvenseną, kurioje vyraus susikalbėjimas, savitarpio pagalba ir pagarba. Tai labai reikalingas etapas, nes tik aukštų vibracijų lygmenyje į Žemę gali ateiti dar aukštesnių vibracijų energija, vadinasi žmogui bus dar lengviau save išreikšti kaip Kūrėją. Žodyje „Kūrėjas“ telpa ir Dievas, ir žmogus. Būkite Kūrėjais, būkite pažangūs, priimkite vidines naujoves į savo gyvenimą. Sąstingis žudo vystymosi eigą. Naikinasi geroji energija, ji sustingsta. Jūsų kūnu neprateka gyvybinė energija, o ką jau kalbėti apie kuriančiąją energiją. Visados įvertinkite, ką turite savyje gero ir tai skatinkite. Jūs turite tam protą, sugebėjimą veikti, tai ir išskleiskite, ką gražiausio turite. Tai neturi būti tik pomėgis, kuriam skiriate mažai laiko. Tai turi būti gyvenimo būdas. Formuokite skirtingus gyvenimo būdus: būkite matematikais, filosofais, medikais, architektais – būkite tuo iš širdies, iš pašaukimo ir jūsų kelias bus teisingas. Ir nesvarbu, kad jūsų kelias nesiderina su kito žmogaus keliu. Keliai link Dievo – skirtingi. Per savo išraišką jūs skirtingai išjausite pasaulį, bet jūs visi esate teisūs. Tolerancija ir pagarba turi būti visoms pusėms. Nėra protingesnių, švaresnių, aukštesnių ar žemesnių. Visi žmonės kilo iš tų pačių atomo dalelių. Visų žmonių šaltinis tas pats, todėl nėra geresnių ar blogesnių. Yra įvairovė ir jauskite pagarbą bei toleranciją įvairovei.

Visaapimantis Protas ir yra visaapimantis. Jis suvokiamas pagal kiekvieno požiūrio kampą, o tie kampai yra skirtingi. Gerbti reikia tikinčius ir netikinčius, ieškančius gilios prasmės ar tiesiog išreiškiančius save konkrečioje veikloje. Svarbu – vidinis gerumas, kūrybiškumas, pagarba kitam ir palaikymas.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *