Vienatinio Esatis

Eterinis pasaulis

Vienatinio Esatis

Vakar mums pavyko iškelti jūsų energetinę struktūrą, jūsų sąmonę (suvokimą), jūsų istoriją, patirtį, visą jūsų asmeninę struktūrą į tą energetinį lauką, kuriame egzistuoja visumos erdvė. Šiandieną jūs gyvenate Žemės erdvėje. Kiekvienas įsikūnijimas pasireiškia Žemės erdvėje. Čia vyksta jūsų gyvenimas, čia įgyvendinate savo pamokas ir užduotis. Tai jūsų materialioji buveinė. Jums duotas kūnas ir galimybė išlikti toje materialioje plotmėje. Dievas davė žmogui suvokimą. Žmogus gyveno daugybė metų, kol suformavo tam tikrus įgūdžius, suformavo tam tikrus siekius. Bet, supraskite, pasiekimai yra labai minimalūs. Tiek amžių žmogus egzistuoja Žemėje ir ką jis pasiekė? Išmoko tik namus statyti, vaikus auginti. Bet visa tai, tik smulkūs materialūs darbai. Ne tam Dievas davė žmogui energiją, kad jis vystytų tik savo materialią veiklą.

Žmogui įduota energija, kurios pagalba galima keliauti per visus lygmenis – energetinius lygmenis. Kai žmogus gyvena Žemėje, ši energija „gaminasi“, dauginasi, stiprėja. Taip Dieviškoji energija plečiasi ir suteikia jėgos kitoms struktūroms. Žmogus atėjo į Žemę ne tam, kad siektų tik materialių tikslų. Materialumas tik padeda išgyventi ir atskleisti savo energijas. Reikėjo šimtmečių, kad žmogus tobulėtų, jo sąmonė plėstųsi ir tai sėkmingai vyko. Jūsų sąmonė pasiekė tą lygį, kai savo materialumo dėka gali vystyti gyvenimą platesnėje erdvėje. Visumos erdvėje. Jūs išeinate iš už Žemės erdvės. Sakysite, kam to reikia? Toks yra žmogaus tikrasis tikslas. Jis turi suformuoti savo suvokimą tokį, kad galėtų gyventi ne tik Žemės erdvėje, bet kartu ir Visumos erdvėje. Žmogų sudaro fizinis kūnas ir eterinis kūnas. Tai materialūs lygmenys, jie vienodai priima dieviškąją energiją ir ją gamina (arba naikina). Iki šiol nuostabiai vystėsi žmogaus fizinis kūnas. Jis tapo tobulas. Bet atėjo laikas išvystyti ir mokėti elgtis su savo eteriniu kūnu. Tam atėjo laikas. Laikas savo energiją koncentruoti eterinio kūno veiklai. Jeigu neįvyks persiorientavimas, eterinis kūnas negalės vystytis, tai slopins energijas, įtekančias į fizinį kūną. Ir kaip visados, jis, netekęs energijos, pradės sirgti ir nykti. Jūs jau žinote, ką reiškia kai kūnas negauna dieviškosios energijos – jis nyksta. Dieviškąja energija galima pasipildyti tik dėl tam tikros savo veiklos, sugebėjimo priimti tą energiją ir ją tinkamai atiduoti aplinkai. Neatiduosi – naujos negausi, arba „sprogsi“ nuo pertekliaus, arba ją atiduodi juodajai jėgai. Bet kokiu atveju – žmogaus kūnui tai kenkia.

Pakartoju, daugelį metų užteko to, kad gautą dieviškąją energiją skleistumėte tik Žemės energetikoje (Žemės elipsės zonoje). Šiandieną to nepakanka. Procesas įgauna jėgą. Jūsų eterinis kūnas įgauna jėgą. Jis „aktyvuojasi“. Eterinis kūnas visados egzistavo, tik jo veikla buvo apribota. Dabar mes pradedame eterinio kūno didinimą. Su jumis kalbamės tam, kad praplėstumėte savo suvokimą, nes be jo jūs nesugebėsite vykdyti savo naujos veiklos. Taip visada buvo, yra ir bus. Svarbu yra sugebėjimas mylėti, išreikšti pagarbą ir toleranciją, bei gebėjimas mąstyti. Valdyti savo mintis ir jausmus. Užduotys kaip ir tos pačios. Tik veikla plečiasi. Įsivaizduokite, jūs pradedate darbą, tarkime, naujoje didžiulėje darnioje firmoje. Jūsų galimybės didesnės, ištekliai didesni, veiklos erdvė platesnė. Vertybės lieka tos pačios, bet galite padaryti daug daugiau ir daug platesnėje zonoje. Eteriniame pasaulyje, kur jūs galite susitikti su Pakylėtaisiais Valdovais, su sąmoningomis jums dar nepažįstamomis struktūromis, su Žemėje jau gyvenusiomis sielomis, kurios buvo sąmoningos ir sugebėjo pereiti visas vystymosi Žemėje stadijas ir dabar „gyvena ir dirba“ tame eteriniame pasaulyje. Esybė turi sielą ir turi žmogaus fizinį kūną. Daugelį metų reikėjo, kad esybė išreikštų save per įsikūnijimus, suformavusi sielas ir fizinius kūnus. Šiandiena gali būti, kad kai kurios sielos jau nebeformuoja fizinio kūno, o gyvena eteriniame pasaulyje. Čia vyksta sąmoningas gyvenimas. Jis toks pat realus, kaip ir žmogaus materialus pasaulis. Eteriniame pasaulyje yra savos sąlygos, savos užduotys. Pakylėtiesiems Valdovams lengviau bendrauti eteriniame pasaulyje, nei fiziniame. Jiems nereikia taip sudėtingai prižeminti savo vibracijų.  Norint prižeminti vibracijas, reikia išnaudoti daug energijos. Daug lengviau visiems susitikti eteriniame pasaulyje. Kalbėjome, kad kažkada susitiksime prie bendro stalo ir galėsime „kalbėtis akis į akį“. Jūs tikėjotės mūsų įžengimo į jūsų lygmenį. Deja, jūs įžengėte į mano aukštesnį lygmenį, kuriame galėsime kalbėtis prie bendro stalo. Džiaugiuosi, kad pavyko vakardienos seansas. Vakar jūsų eteriniai kūnai buvo atlaisvinti ir išryškinti eteriniame pasaulyje. Jūs nekeliavote laiku ir erdve. Tik jūsų eteriniai kūnai atsiskyrė nuo fizinės erdvės ir susikoncentravo visumos erdvėje.

Šiam procesui išnaudojome daug energijos. Įvykdyti atsiskyrimui ir pakėlimui į eterinį pasaulį, buvo reikalinga tiek jūsų, tiek mūsų energija. Ne veltui tiek metų dirbame su kiekvienu iš jūsų atskirai, kad jūsų  energija atlaisvėtų ir pradėtų rimtai veikti. Kad ji turėtų jėgos vakarykščiam procesui įgyvendinti. Buvo surinkta komanda, kuri techniškai būtų pajėgi tai padaryti. Kiekvienas žmogus yra unikalus, turintis savo paskirtį, savo praeitį. Ir sakyti, kad vieni reikšmingesni už kitus negalime. Tik vienų galimybės išryškėja vienu metų, kitų – kitu metu ir procesai būna labai skirtingi. Vakardienos žmonės padėjo savo energetinių kanalų struktūra priimti mūsų aukštas vibracijas ( tai buvo svarbiausias momentas). Nesudegė, nepasižeidė sąmonė. Jūs priėmėte energijas ir informaciją. Iškėlimą matė tik vienas žmogus. Todėl jums šiandieną buvo svarbiausia priimti energiją, kurią siuntėme seanso pradžioje. Eterinių kūnų iškėlimas – tai techninis darbas techninio darbuotojo. (pagarba jam). Jūs dar neįsisąmoninote, kam reikalingas šis procesas. Bet jis tik prasideda. Viskas taps aišku po truputėlį. Yra dirbama daug laiko, kol galima sudėlioti visus taškus ant „i“.

Yra suformuota jūsų projekcija iš žemiškojo pasaulio į eterinį pasaulį. Tai, ką jūs veiksite Žemėje, eterinis pasaulis gerai matys ir suvoks. Uždangos tarp jūsų ir kitų pasaulių nelieka. Ir nesistenkite elgtis tobulai. Nes jūs tikrai nežinote, kas yra „tobulai“. Turite elgtis natūraliai ir nuoširdžiai.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *