Viešpats Maitrėja

Apie tikslingus ir netikslingus planus

Aš, Viešpats Maitrėja, atėjau pas jus, kad padėkočiau už bendrystę, padėkočiau jums už jūsų pastangas išlaisvinant savo sąmonę. Šis žingsnis reikalauja labai daug vidinių pastangų ir yra sutvirtinamas didžiulio noro keistis. Todėl ir situacija jūsų erdvėje keičiasi. Energetika keičiasi, jūsų vidinis pasaulis vis labiau plečiasi ir priima vis aukštesnius impulsus iš subtiliojo pasaulio. Iš pasaulio, kuriame egzistuoja jūsų aukštesnioji sąmonė. Pakeisti seniai įsitvirtinusius savo įsitikinimus, įpročius tikrai nėra lengva, bet jūs tai nuolat darote. Jūs gal dar nepastebite padarytos pažangos, bet subtiliajame plane ta jūsų kuriama pažanga labai jaučiasi ir visi jūsų įdirbiai greit duos vaisių. Jeigu jūs iki šiol nelabai aiškiai suvokiate, kaip turite keistis, kas jūsų laukia, tai greitoje ateityje viskas taps daug aiškiau. Jūsų mąstymo pokytis keičia jūsų energinį lauką ir atsiranda naujos galimybės jumyse suaktyvinti jūsų naujus gebėjimus. Naujus gebėjimus ne tik veikti, bet ir naujai mąstyti.

Jūs gyvenate virsmo laikotarpyje, kai kardinaliai keičiasi materialioji aplinka. Kalbu ne apie jūsų žemiškąsias problemas, o apie tai, kad subtilusis pasaulis jumyse jau tvirtinasi ir jūs išjausite savo gyvenimą kitaip. Kitokias vertybes iškelsite kaip pagrindines, įeis daug naujų dalykų, kuriuos turėsite priimti kaip tikrovę ir su tuo susigyventi.  Aš tik norėjau pasakyti, kad jūs padarėte didžiulį įdirbį, leisdami atsilaisvinti savo mąstymui ir keisdami savo gyvenimo būdą, bei išjudinote jus kaustantį sąstingį, kuris vis neleido jūsų kasdienybėje pasireikšti naujoms gyvenimo formoms. Tai dabar jau vyksta ir jūs turėsite prie to prisiderinti. Kas tai yra ir kas tai bus, negalima įvardyti vienu žodžiu. Tai vidiniai pokyčiai, kurie nebus išoriškai labai matomi, bet tie, kurie tuos pokyčius savyje pajus, supras, kiek daug naujo ateina į jų gyvenimą. Kiek daug įdomaus, gero ir tikslingo bus galima nuveikti savo gyvenime.

Kai aktualus buvo išorinis gyvenimas, tai jūsų pasiekimus galėdavo greitai įvertinti kiti žmonės, jie aiškiai matė, kas su jumis vyksta, ką jus veikiate, ką išgyvenate. Kai aktualus yra vidinis gyvenimas, kiti žmonės ne tik nematys, jie net negalės suvokti, kas su jumis vyksta. Nes kiekvienas individualus vidinis pokytis iš tikro bus labai individualus ir su tokiais potyriais, kurių neaprašysi, nepapasakosi, o suprasti galės tik tas, kuris kažką panašaus pats bus išgyvenęs. Todėl ir įvardyti, kas jūsų laukia ateityje, dabar net neįmanoma. Bet pajutę savyje pokyčius, tikrai suprasite, kad jie prasidėjo, veikia ir jums atsiveria kitoks gyvenimas.

Energetika suaktyvinta, daugelis iš jūsų jau per šiuos ateinančius metus išgyvensite kardinalius savo gyvenimo pokyčius. Neverkite, kažką praradę, nesidžiaukite, kažką gavę, viskas nuolat keisis. Jokio ypatingo stabilumo. Todėl nereikia kurti ilgalaikių projektų, nereikia apsunkinti savęs ilgalaikiais finansiniais įsipareigojimais. Viskas labai keisis. Kas šiandien dar atrodo svarbu ir reikalinga, ryt, poryt jau bus visiškai sena ir nereikalinga.

Praėjo tie laikais, kai žmonės daug dirbo ir galvojo, kaip savo senatvę pasidaryti geresnę – ir kas iš to gavosi? Dėl nuovargio, savęs netausojimo susigadino savo sveikatą, o stabilumo vis tiek nesusikūrė. Nes stabilumo nėra. Yra kintamumas. Ir dabar, kai energinis pasaulis labai keičiasi ir prasideda nauji pokyčiai jūsų gyvenime, to stabilumo bus dar mažiau. Ne senatvė  ir ne ateitis yra pati svarbiausia. O dabartis, dabarties akimirka, kurioje jūs turite priimti naujus sprendimus, daryti naujus veiksmus ir gyventi nuolatiniame virsme. Tik ugdydami vidinio pasaulio pojūčius ir gyvendami pagal naujus principus, jūs išliksite savo materijoje, kuri jums suteiks visko, ko jums reiks išgyvenimui. Ne išgyventi dabar svarbiausia, o pažinti savo vidinį pasaulį, kuris atveria naujas galimybes, ir gebėdami jas suvokti bei įvaldyti, gebėsite susikurti gerą savo ateities dieną.

Lavinkite vidinius pojūčius, savo intuiciją, mokykitės susilieti su savo aukštesniąja sąmone, bendraukite su subtiliuoju pasauliu, ženkite gyventi į bendrąją erdvę drąsiai ir neapsunkinkite savęs ilgalaikiais planais, kurie praranda savo prasmę.

Tie, kurių sąmonė dar nepakitusi, galite neteisingai suvokti čia užrašytus žodžius ir pamanysite, kad siūlau nieko neveikti ir tikėtis, kad Dievulis už jus viską padarys. Tikrai ne, jūs savo žemiškajame pasaulyje turite daug dirbti, būti atsakingais, bet turite mokytis įvaldyti naujus dėsnius, kurie jūsų kasdienybę keis ne vien fizinių pastangų dėka, bet ir minčių dėka. Keturmatėje erdvėje veikia kiti principai. Čia jūs mokotės susilieti su tam tikrais energijų srautais, kurių dėka lavinsite savo naujus gebėjimus, o žemiškasis gyvenimas, jau kaip pasekmė, prisiderins prie naujų reikalavimų. Todėl ilgalaikius žemiškus planus pakeiskite į planus išmokti pajusti savo aukštesniąją sąmonę, į planus susidraugauti su subtiliojo pasaulio gyventojais, į planus ugdyti savo tikėjimą ir pasitikėjimą Kūrėju. Besąlyginė meilė atsiskleidžia tada, kai gebate Mylėti Dievą, kai gebate gyventi Dievuje. Išsiugdytas Tikėjimas ir Pasitikėjimas Kūrėju sudaro sąlygas jums priimti teisingus sprendimus.

Dalintis:

1 komentaras apie “Apie tikslingus ir netikslingus planus”

  1. Viltingas ir įpareigojantis laiškas mastyti,suprasti ir keistis.širdingai ačiū.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *