Viešpats Maitrėja

Atsiverkite pozityvumui

Kiekviena diena yra stebuklas, kurį žmogui dovanoja Kūrėjas. Per šį stebuklą galima patirti daug gražių ir įdomių potyrių. Žmogui svarbiausia yra išmokti priimti tuos stebuklus ramiai ir atvira širdimi. Iš tiesų, žmogus labai daug galvoja, net per daug. Jis tiek apsisunkina save su savo kasdienėmis mintimis, kad tas stebuklas – gyvenimas, jam tampa našta. O kam to reikia? Negi savo sunkiomis mintimis pajėgsite pamatyti grožį ir įdomumą? Įdomumas – tai nauji pajautimai, nauji suvokimai, naujos tiesos. Leiskite tam naujumui atsiskleisti jūsų sąmonėje lengvai ir paprastai. Jums tereikia mažiau galvoti, mažiau gilintis į savo fizinius pojūčius, į savo baimes. Palikite tas nerimastingas mintis nuošalėje ir atsiverkite džiaugsmui, kuris iš tikro visa jėga trykšta į jūsų gyvenimą. Galbūt jums tuo sunku patikėti, tad patikėkite mano žodžiu.  O aš sakau, kad žmogui numatytas kelias yra nuostabus. Jūs gyvenote sunkesnėse sąlygose, bet kasdien tos sąlygos lengvėja. Tokia yra Kūrėjo valia. Jis siekia, kad žmogus nuolat tobulėtų ir yra sudaręs visas sąlygas tam tobulėjimui vykti. Ir nereikia manyti, kad tik per kančią ir baimę galima tobulėti. Visiškai neteisingas sprendimas taip manyti. Visas gražumas ir įdomumas yra vis aukštesnių vibracijų pasauliuose, o juose nėra nei baimių, nei kančios. Todėl negalite laikyti pagrindu minties, kad tik kančia gelbėja pasaulį. Tik pozityvumas, gera nuotaika, atvira širdis gelbėja pasaulį.

Kai nustosite tiek daug ir sunkiai galvoti apie savo gyvenimą, jūs atsiversite naujoms srovėms ir pamatysite, kiek daug dar galite nuveikti, sužinoti ir padaryti. Jumyse sužibės viltis, kad galite būti labai reikalingi aplinkiniams, kad galite patirti daug įdomių įvykių ir kad galite mėgautis gyvenimu visa savo širdimi ir protu. Lieka tik nustoti galvoti apie problemas, apie sudėtingas situacijas, apie baimes ir t.t. Aš neliepiu jums paneigti problemų, kurios kyla jūsų gyvenime. Bet norint jas išspręsti, jūs turite atsipalaiduoti, įkvėpti pozityvumo, nusišypsoti sau ir Kūrėjui ir lengva širdimi priimti esamą situaciją ir toje situacijoje susitelkti ne į kančią ir baimę, o į pozityvumą, į naujas galimybes. Šią akimirką pasaulio jūs nepakeisite. Jis yra netobulas. Bet nusiminti neverta, kaip ir neverta bijoti ateities. Ateitis visada bus. Neįmanoma, kad žmonija žlugtų, nes ne tokia Kūrėjo valia. O jūs turite galią kurti savo mintimis ir savo jausmais. Ir jeigu gyvenate kančioje ir baimėje, tai ir vėl kuriate srautus, kurie suformuoja tam tikrų neigiamų energijų materiją. Kam to reikia? Niekam. Todėl, susiimkite ir leiskite per savo mintis tekėti dieviškosios energijos srautui, kuris leistų jums atsijungti nuo savo baimių, nuo savo skausmo. Sutelkite dėmesį į gerus dalykus, į gerus siekius ir į subtiliojo pasaulio šviesą, kuri jums suteiks jėgos pakilti virš savo neigiamumo. Jūs daug ką žinote ir atėjo laikas viską parodyti praktikoje. Atėjo laikas gebėti valdyti savo mintis ir jausmus, gebėti sutelkti dėmesį į pozityvą, į dieviškosios energijos srautą. Tai praktikos laikas. Tai ypatingo virsmo laikas. Nebėra laiko kažką skaityti ir viską priimti kaip teoriją. Tai praktikos laikas. Ir turite parodyti sau ir savo vidiniams Mokytojams, kad mokate susitelkti ir mokate išeiti iš savo neigiamų minčių ir jausmų srauto. Kad mokate priimti naujas žinias, kurios ateina per jūsų suvokimą, kad mokate gyventi lengvai ir paprastai, pasitikint ir tikint Kūrėju. 

Kūrėjas jums yra numatęs daug galimybių kurti gražų ir įdomų ateities pasaulį. Ir iš tikro, jūsų gyvenimas bus kupinas daug nuostabių dalykų. Žmonės bus labiau tolerantiški, labiau pagarbūs vieni kitiems, bus daug kas kuriama su meile ir atidumu, kad kūryba nepakenktų nei žmogui, nei gamtai. Bus tausojami tiek išoriniai, tiek vidiniai ištekliai, jūsų mintys bus skaidrios, be  nuoskaudų, be pavydo ar niekinimo. Jūs tiesiog nebejausite tokių negerų jausmų, kurie nuolat apgaubia žmogų šiame laikotarpyje. Jūsų pasaulis patirs daug šviesos ir gėrio. Jūsų gyvenimas bus įdomus, tikslingas ir jūsų Žemė išsivalys. Pasitikėkite Kūrėju. Jis viską gali, ir jo valioje sukurti jums geras sąlygas gyventi ir kurti. Tik atsiverkite pozityvumui.

Dalintis:

3 komentarai apie “Atsiverkite pozityvumui”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *