Viešpats Maitrėja

Eidami vidiniu keliu ne melstis ir medituoti mokykitės, o valdyti savo mintis ir jausmus

Kiekvieną kartą susidūrus su Tamsos jėga, reikia kreiptis pagalbos į savo Aukščiausiąjį Aš, kad jis susisiektų su Kūrėjo sąmone ir per tą Aukščiausiojo Aš dalį įleistų šviesą į tave, į tavo aplinką. Subtiliajame pasaulyje yra daug kovojančių už išlikimą. Tai patys įvairiausi egregorai, žmonių suformuoti minčių dariniai, kurie egzistuoja daugybę metų. Tie tamsos egregorai siekia išlikti ir jie blokuoja šviesos įnešimą į žmonių mintis. Šiuo atveju, kai Violeta – Maitrėja, pradėjo didžiulį mokymo etapą, kai jos komanda pasiruošusi tą mokymą perduot kitiems, iškilo grėsmė tamsos egregorams. Ir tai nėra susieta su konkrečių žmonių pavydu. Tai būtų smulkmena. Yra egregorai, kurie valdo kolektyvinę sąmonę. Įsivaizduokite nešvarios politikos egregorą, karo siekiančių egregorą, pinigų ir valdžios siekiančių egregorą. Negi manote, kad šie tamsos egregorai ramiai gyvens, kai jaučia aiškią grėsmę, kylančią iš žmonių širdžių. Violeta – Maitrėja stebėjosi, kodėl aplink ją susiformavo 5 mln angelų pulkas. Tas skaičius visiškai nederėjo su jos suvokimu. Bet ar suprantate, kad tik tiek angelų yra pajėgūs ją išsaugoti gyvą ir sveiką?  Nenoriu jūsų gąsdinti, bet jūs jau esate sąmoningi ir suvokiate, kad kova bus.  Nors mes jūsų niekada neraginame kovoti, bet tai nereiškia, kad tamsos jėgos jūsų neatakuos.

Štai pirmoji ataka ir įvyko. Ji buvo numatyta, todėl ir neleidome jums rinktis ir užsiimti praktika šias dvi savaites. Neįvertinome grėsmės per knygos pristatymą. Knygos pristatyme Mokytojai tikslingai nesijungė, kad nesukeltų įtampos subtiliame plane ir nesuformuotų galimybės pažeisti Violetą – Maitrėją.  Bet įvyko nenumatytas atvejis, kai žmogaus širdyje (kuris buvo knygos pristatyme) suvirpėjo pykčio ir pavydo gaida,  o kadangi tas žmogus geba įeiti į subtiliuosius lygmenis, tai per jį ir buvo duotas kirtis. Violeta – Maitrėja vos neatsijungė. Bet angelai sugebėjo greitai normalizuoti jos energinį lauką ir ji galėjo tęsti savo pranešimą, nesukeldama įtampos.

BET TO NETURI PASIKARTOTI. Jeigu einate sąmonėjimo keliu, valdykite savo emocijas. Ne melstis ir medituoti mokinkitės, o valdyti savo mintis ir emocijas. Jūs pažeidžiate erdvę, kurioje Mokytojai nori suformuoti Taikos ir Meilės jėgą, o jūs su savo emocijomis blokuojate šiuos siekius. Tai yra viešas kreipimasis į visus, kurie eina dvasinio tobulėjimo keliu, kurie jau yra pažengę ir geba sukoncentruoti savo dėmesio energiją į aukštesnius lygius. Nes savo nepasitenkinimo gaida jūs per save perleidžiate galingas tamsos jėgas, kurios gali pažeisti pagrindinį šviesos skleidėją, kuris geba išeiti į aukštus energinius sluoksnius, kur nebėra tamsos. Kur viešpatauja aukštos kūrybinės jėgos ir kurios nori per Violetą – Maitrėją perduot šviesos informaciją. Mes ją saugome, bet tyčiotis iš jos ir mūsų darbo negalima. MOKYKITĖS VALDYTI SAVE PRIEŠ MOKYDAMIESI SUSILIETI SU SUBTILIUOJU PASAULIU.

Su visa pagarba ir meile sakau, susižiūrėkite su savo mintimis ir jausmais

Viešpats Maitrėja

Dalintis:

2 komentarai apie “Eidami vidiniu keliu ne melstis ir medituoti mokykitės, o valdyti savo mintis ir jausmus”

 1. Daug ezoterikos gražios, Religinių žinių.
  Ieškojimų teisybės ir Tiesos, Daugybė dvasinių kelių.
  Tačiau ieškotojai prasmės Ir begalinės Laimės.
  Nepastebi  Esmės, Ir nesuvaldo baimės.
  Nereik ieškot, ko nepametes.
  Ir nesugrįžt, jei neišėjęs.
  Esmės tau niekad neprarast, Nors ir nubust nespėjęs.
  Nėra nei Mes, nei Jūs, nei Aš, Tik Vienis – Vandenynas.
  Tai pasireiškia per bangas, Gelmes, purslais, smėlynais.
  Gali suvokti tai, gali ir nesuprasti, Esmė nuo to nekis.
  Gali atrast ir neatrast, Iš kur ateina ši mintis.
  Buvai ir būsi laisvas visada, Kad ir kamuos kokia viltis.
  Tu Amžinybė, Tuštuma, Kurioj bejėgė net mirtis.
  Mes visuma – Gyvybė. Laisvi jau nuo gimimo.
  Tokia mūs laisvės realybė, Čia ir dabar buvimo…
  Taikos ir ramybės.

 2. Labai ačiū už šį pamokymą, nes jau esu pajutusi tas ne savo mintis ir kaip įkyriai jos nori įsitvirtinti galvoje. Ir būdavo taip gėda. Buvo taip kelis kartus. O kaip jas suvaldyti, nepavyksta, lyg kokia kova galvoje, nenori, bet vistiek lenda. Ačiū

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *