Viešpats Maitrėja

Gyvenimo kūryba

Pradedame darbą, atsižvelgdami į kiekvieno žmogaus sąmoningumą ir ketinimų tyrumą. Kiekvienas žmogus, kuris savyje turi atlaisvinęs vidinę šviesą, yra kviečiamas į mano mokyklą. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad tada Dievo valia yra aukščiau tavo asmeninės valios. Visą savo gyvenimą turite suformuoti taip, kad nuolat jaustumėte Dievo būvimą šalia savęs. Kad kiekviena mintis ir kiekvienas elgesys atspindėtų meilę artimui ir atsidavimą gėriui. Tai nereiškia, kad turite tapti labai atlaidūs. Jūs turite išmokti būti griežtais, kai reikia, bet, kartu, labai supratingais. Mano mokykla įpareigoja žmogų tapti labai atsakingu už kiekvieną savo mintį ir elgesį. Jūs turite formuoti savo gyvenimą. Turite žinoti ko norite iš gyvenimo, kaip jį vystyti ir prisiimti atsakomybę. Taip prasideda gyvenimo kūryba.

Kalbėjome, kad žmogų labai įtakoja kolektyvinė sąmonė. Ir daugelis žmonių sprendimų yra neteisingi to paties žmogaus atžvilgiu. O tai sudaro žmogui prielaidą jaustis blogai. Kai žmogus išmoks elgtis pagal savo vidinį balsą, pagal savo vidinį žinojimą – jis nesijaus blogai. Jeigu kas ir nepavyktų, žmogus žinotų savo klaidą ir ją pataisytų. Kol kas jums atrodo absurdiška mintis – kad žmogus gali kurti savo gyvenimą. Gali suformuoti sveiką kūną, gali suformuoti gerus santykius, gali plėtoti verslą, kuris patinka ir atitinka visas teisines bazes. Žmogus gali gyventi visiškai saugiai, nebijodamas ne tik teroristų, bet ir gatvės plėšikų. Kaip bebūtų jums sunku tai pripažinti – bet gyvenimą formuojate patys. Problema ta: kai paimate neteisingą gyvenimo kryptį ir būdą, jūs nuolat darote mažas klaidas. Ir tos mažos klaidos sudaro visumą jūsų gyvenimo. Todėl ir turite pradėti nuo esminių, bet mažų dalykų. Jūs daug žinote apie minčių galią, minčių energijos panaudojimą. Visas naujasis mokslas ir remsis minčių energijos tikslingu panaudojimu. Žinoma, naudojant minties energiją, reikia suvokti, kokią mintį formuoti, kad ji neatneštų žalos nei jums, nei jūsų aplinkiniams. Todėl pradėkite nuo paprastų dalykų: palinkėjimo sveikatos savo kūnui ir aiškaus mąstymo savo protui. Viską pradėkite nuo savęs. Kai pajusite, kaip stipriai veikia šis palinkėjimas, to paties palinkėsite ir savo artimiems žmonėms. Nustokite mėgautis savo rūpesčiais. Jeigu atidžiai pažiūrėtumėte į savo kalbas su artimaisiais – jos pilnos rūpesčių. Kiekvieną mintį formuokite teigiamai. Prieš tardami žodį – pagalvokite, ką sakote. Taip pastebėsite, ką jūs tikrai kalbate, o ne ką įsivaizduojate kalbantys. Daugiau teigiamumo į kiekvieną gyvenimo įvykį. Juk viskas priklauso tik nuo jūsų požiūrio. O požiūrį galite pakeisti. Tai jūsų valioje. Tai yra elementorius pradedantiems. Bet kitaip mums neišeina užmegzti ryšio su jumis. Mes norėtume jums atskleisti begalinės Visatos žinias, bet jūs jų nepajėgiate suprasti. Ir ne todėl, kad nenorėtumėte, o todėl, kad neapvalote savo sąmonės nuo senų įpročių, senų prisirišimų ir seno mąstymo būdo. Neturime kur įtalpinti naujų žinių, kai jūsų „indas“ vis dar pilnas neteisingų minčių, jausmų, poelgių.

Globalius dalykus jums sekasi lengviau suvaldyti, nei paprastas kasdienes mintis, pokalbius, emocijas. Bet jūsų mintys, emocijos, ištarti žodžiai – sudaro jūsų visumą. Tai jūsų dalis. Ir nekeičiant šios dalies – virsmo teigiama prasme, nelaukite. Mąstykite ir elkitės atsakingai. Teisingai formuokite savo požiūrį į gyvenimą. Ne skausmui atėjote į Žemę, o gyvenimui. Gyvenkite lengviau ir paprasčiau. Viskas priklauso nuo jūsų ryžto, požiūrio ir pasitikėjimo Dievu. Kiekvienas žmogus eina savo suvokimo keliu, būkite tolerantiški vieni kitiems.

Viešpats Maitrėja

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *