Viešpats Maitrėja

Iliuzinis pasaulis

     Žmogaus gyvenimas keičiasi priklausomai nuo jo sugebėjimo keisti požiūrį į savo gyvenimą. Aplinkos situacijos gali išlikti tos pačios, bet žmogus jose jaučiasi gerai arba blogai tik dėl savo požiūrio į tas situacijas. Vadinasi, viskas yra iliuzija. Jūs gyvenate iliuzijoje ir tai nėra blogai. Realybė nėra nekintantis objektas. Jeigu viskas priklauso nuo jūsų požiūrio, vadinasi, savo realybę galite formuoti kaip norite. Arba bent jau galite ją priimti taip, kaip norite: su kančia arba džiaugsmu.

Iliuzinis pasaulis – tai pasaulis, kuriame galite mokytis kurti. Galite išbandyti savo minties galią. Galite stebėti atgarsius savo veiksmų pasekmių. Galite išsiaiškinti, ką iš tikro sugebate ir kaip aplinkos pasaulis priklauso nuo tavo asmeninės nuomonės ir būsenos. Tai pastebėję, suprasite, kad iliuzinis pasaulis – tai mokykla. Mokykla, kurioje ne jums kažkas dėsto tam tikrus dalykus, o kur patys mokotės kurti. Mokotės save valdyti, save išreikšti. Mokotės suformuoti mintis ir jausmus taip, kad gera būtų ir jums, ir aplinkiniams. Mokotės pažinti šalia esančius, mokotės jiems padėti, nepakenkiant savo egoistiškumu. Mokotės išjausti meilės ir džiaugsmo būseną, kuri įgalina jus materializuoti naujus procesus. Tuo ir  nuostabus tas jūsų iliuzinis pasaulis, todėl neliūdėkite suvokę, kad tai, ką dabar išgyvenate nėra tikroji realybė. Bet tai jums suteikia didžiules galimybes kurti ir stebėti savo kūrybos vaisius. Jūsų pasaulis nėra nekintantis ir pastovus, nors daugelis norite susikurti komforto zoną ir joje ilgai ir laimingai gyventi. Užjaučiu tokius žmones. Susikurti komforto zoną  – puiku. To reikia siekti, bet ta komforto zona turi nuolat atsinaujinti, nuolat keistis. Negalite užsistovėti tam tikrame pasiekimų lygmenyje. Ir nesvarbu, kad jau pasiekei savo gyvenimą tikslą, kad jautiesi laimingas ir tuo mėgaujiesi. Tu vis tiek privalai žengti toliau. Toliau – tai ne į kosmosą skristi, o toliau išbandyti save. Toliau brandinti save. Toliau mokytis ir stebėti ką išmokai, ką gali dar padaryti. O jeigu tavo aplinkoje nebėra naujų išbandymų – keisk aplinką. Priimk naujus iššūkis ir vėl stebėk kaip tau sekasi kurti save naujose situacijose. Pastebėk, ar tikrai sugebėjai išsiugdyti toleranciją, drąsą, atvirumą, paprastumą, nuoširdumą. Ar tikrai neliko tavyje susireikšminimo, garbės, ambicijų.

O jeigu tu nuolat stebėsi save ir mokysies gyventi, tai tau gyvenimas pats nuolat suteiks naujus išbandymus, kuriuose save iš naujo patikrinsi ir kursi.  Kai eisi teisingu brandos keliu – tau pasaulis atsivers naujomis spalvomis, ir tu suvoksi, kiek daug nežinai ir nemoki ir kaip nuostabu, kad turi gebėjimo suvokti, jog pasaulis yra neaprėpiamas ir  tau gera jį visą pažinti, tau gera nuolat atsinaujinti, nuolat tobulėti. Gyventi iliuziniame pasaulyje – tai dovana kuriančiam žmogui. Jis nuolat gali keisti savo gyvenimo aplinkybes ir gali nuolat stiprinti save. Tas darbas bus apvainikuotas pergale – naujų jausmų ir potyrių išgyvenimu. Pažinę pasaulį ir suvokę savo tikrąsias galimybes jūs patirsite besąlyginės meilės jausmą, dėkingumo jausmą, pagarbos ir džiaugsmo jausmą. Ir tie potyriai bus labai stiprūs, svaiginantys ir džiuginantys. Kol jūsų kasdienybės didžiosios dalies nesudaro laimė ir džiaugsmas, tol mokykitės ir stebėkite, kaip jums tai išeina gyvendami savo iliuziniame pasaulyje. Jeigu jis nepasikeitė, vadinasi, dar nieko neišmokote. Kol jūsų pasaulis jums atrodo realus ir nekintantis – jūs nieko dar neišmokote.

Viešpats Maitrėja

 

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *