Viešpats Maitrėja

Kaip išsaugoti gerąją energiją?

Kiekvieno žmogaus sėkmė priklauso nuo jo sukauptos vidinės energijos kiekio. Kai jis savyje geba valdyti energijų srautus, jo išorinė veikla prisipildo sėkmės. Jo vidinė spinduliuotė pritraukia išorines jėgas ir gyvenimas tarsi pats padeda žmogui. Kai žmoguje sukaupta daug vidinės energijos, jis jaučiasi sveiku, darbingu, gerai mąstančiu, sėkmingu ir, svarbiausia, gebančiu įtakoti kitus ne per žodį ir protą, o per širdį.

Vidinė jėga priklauso nuo sukauptos gerosios energijos kiekio. O iš kur gauti gerosios energijos? Per žmogų transliuoja gėrio ir blogio energijos vienodai. Jas abi galima panaudoti gėrio formavimui, arba abi blogio formavimui. Bet, kai žmogus atsiveria neigiamoms energijoms, jos sunaikina žmoguje esančias gerosios energijos sankaupas kaip virusas. Įsivaizduokite gražų rytą: viskas labai gerai, nuotaika puiki, situacijos visos susiklosčiusios puikiai ir sulaukiate skambučio, kuris jus sunervina, ir kas tada atsitinka? Nebematote gražaus ryto, nuotaika sugenda ir ta skambučio žinia, kurią priėmei susinervinęs, kaip virusas pradeda griaužti ir naikinti gerą nuotaiką ir sėkmę. Jūsų energiniame lauke jau pradeda vyrauti tamsios energijos, kurios pritraukia daugybę neigiamų emocijų iš aplinkos ir kurios jau formuoja situacijas, kurios dar labiau jus nervins. Tokiu atveju, jūs jau nebegyvensite šviesos sraute ir neformuosite sėkmingo gyvenimo. Žinoma, tai galite akimirksniu pakeisti. Jeigu mokate sąmoningai stebėti savo nuotaikas, jūs greit pastebėsite, kad įsileidote neigiamą mintį, jos atsisakysite ir toliau gyvensite savo gražiame ryte. Jeigu nuolat gyventumėte šioje minutėje, jūsų neskaudintų tai, kas įvyko prieš minutę ir kas gali įvykti po minutės. Vis tik reikėtų išmokti gyventi šioje minutėje. Ir kas atsitiko sulaukus blogo skambučio – tai tik situacija, kurią reikia spręsti. Jeigu ji užgavo tavo ego sąmonę, tai iš karto reikia susitvarkyti su ta iš ego kylančia nuoskauda ar baime. Jeigu tai problema, kurią reikia spręsti veiksmu, tai ir nusprendžiate, ar dabar veikti, ar tada, kai to reikalaus situacija. Jei ne dabar – tai ne dabartinės situacijos problema ir nereikia sutelkti minčių į tą situaciją. Taip jūs išsaugote savo energiją.

Vienas iš pagrindinių dalykų, norint turėti stiprią vidinę jėgą, – reikia saugoti savo jausmų ir minčių energijas. Jūs turite valdyti savo mintis taip, kad nei viena neatimtų jums energijos. O kiekviena neigiama mintis tarsi virusas naikina jūsų energijos sankaupas. Kai laukia sudėtinga diena, jūs nusiteikite pozityviai ir labai susižiūrėkite, kad nebūtų nei vienos pašalinės minties, kuri jus nervintų, keltų baimę, nepasitenkinimą. Mintis jūs valdote. Niekas jūsų minčių už jus nesuvaldys. Tą jėgą turite savyje.  Jūs turite jėgą kiekvieną savyje kylančią neigiamą emociją ar mintį transformuoti, pakeisti, atsisakyti.

Žinoma, jūsų ego sąmonė jus veikia labai subtiliai ir labai stipriai. Jai malonu jus skaudinti, ji suteikia jėgos jūsų pykčiui ar liūdesiui ir, sukeldama neigiamas emocijas, išskleidžia virusus, kurie naikina jūsų energijas. Kai susergate gripu, jūs gebate tą virusą sustabdyti, tai gebėkite sustabdyti ir tą virusą, kuris naikina jūsų vidines energijas, jūsų vidinės spinduliuotės jėgą. Tai pradedančiųjų uždaviniai. Žmogus, norintis išsiaiškinti, kokios energijos dominuoja jo viduje, turi nuolat susitikrinti savo vidinės būsenos nuotaikas ir visus nereikalingus jausmus išmesti tarsi į šiukšlinę.  O reikalingoms emocijoms skirti savo dėmesio energiją ir taip save sutelkti vidinei kūrybai.

Energijų srautus gali valdyti protu. Tu pasirenki, su kokiomis nuotaikomis nori gyventi, ir joms suteiki savo dėmesio energiją. Tai sukuria sėkmę. Bet norint formuoti vidinę galią, reikia visus jausmus suvaldyti taip, kad jūsų viduje liktų tik viena – tyras tikėjimas Dievu bei tyros meilės sklaida. Toje tyroje meilėje pajusite, kaip jūsų ego apraiškos tuo nepatenkintos, kaip jos nori kitokių potyrių, kitokių veiksmų. Kaip jumyse kunkuliuoja įpročiai, kyla noras veikti, būti reikšmingu, geru ar blogu. Ir šiandieną, toje tyloje apčiuopkite jausmą, kuris skatina veikti. Noras veikti kyla iš dviejų paskatų: egoistinių ir vidinių, kai atsisakai bet kokio savo darbų planavimo, savo siekių, o atsiduodi Dievo vedimui, kuris iš karto nukreipia tavo mintis link reikalingiausio veiksmo. Bet tokiu atveju dingsta tas saldus jausmas pačiam būti atsakingu ir pačiam kontroliuoti kiekvieną dienos minutę, tiek savo, tiek kitų žmonių. Labai daug energijos iššvaistoma, kai pasiduodate savo ego vadovavimui. Jūs manote, kad darote daug gerų darbų, per dieną nuo jų net pavargstate,  bet ar tie padaryti darbai leidžia jums akimirksniu nurimti ir įeiti į tyros meilės būseną, kurioje neegzistuoja tavo egoistiniai siekiai. Pasistebėkite, ar po tokių darbų jūs puolate planuoti naujus, nervinatės, kad nieko nespėjate, ar gebate „susirinkti“ save, susižiūrėti per dieną išgyventas emocijas ir mintis ir joms suteikti ramybę. Jeigu jūs nesugebate bet kuriuo paros metu įeiti į šią akimirką, atsijungti nuo visų planų, veiksmų, minčių ir išgyventi tik šios akimirkos grožį, tai jūsų veiksmai naikina jūsų vidinę galią. Jie paremti protu ir daugiausia atspindi egoistinius norus, net ir tada, kai norite būti geru.

Jeigu bet kurioje paros akimirkoje gebate sustabdyti laiką, gebate savyje apčiuopti vidinę ramybę ir neskubėjimą, kai širdyje jaučiate tik tyrą meilę ir daugiau jokių jausmų, jūs esate šaunuoliai ir neiššvaistote savo vidinės energijos. Tada ta energija suformuos  vidinę jėgą, kuri leis jums kurti aukštesniame energiniame lauke. O jeigu kursite aukštesniame energiniame lauke, tai ir gyvensite aukštesniame energiniame lauke. Tokiu atveju jus mažiau įtakos neigiami energiniai srautai iš aplinkos ir situacijos bus sėkmingesnės. Gyvensite ant sėkmės bangos. Ir prisiminkite, bet kokia mūsų duota žinutė neturi jokios prasmės, kol ji nėra įtvirtinama tavo elgsenoje.

Dalintis:

1 komentaras apie “Kaip išsaugoti gerąją energiją?”

  1. Sveiki,realiai viską suvoki kad gali susitvarkyti su mintimis ,bet būna dienų kaip užstringa kažkas ir nieko negali padaryti,ar būni daugiau pavargęs ar taip supuola viskas y viena viena ,kad jautiesi kaip kažkur užstrigęs laike,🤨🤗😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *