Viešpats Maitrėja

Kaip pasiruošti miegui?

   Subtilusis pasaulis – tai pasaulis, kuriame vyksta gyvenimas aukštesnės sąmonės gyventojų. Jūs kasnakt ateinate į tą pasaulį pasisemti išminties, pasisemti gyvybinės energijos ir grįžtate į savo energinį lygmenį pailsėję ir atsigavę. Kodėl sakote, kad miegas gydo? Nes jūsų eterinis kūnas nukeliauja į subtilųjį pasaulį ir ten save sustiprina. Kai kada jums pavyksta susitikti kitas sielas: mirusių žmonių arba gyvųjų. Jūs pasikalbate, pasitariate ir grįžtate į savo erdvę. Tik grįždami truputį išderinate gautą informaciją ir sapnai tampą netikslūs. Bet yra žmonių, kurie geba tiksliai prisiminti sapną ir taip gauna reikiamą informaciją. Jeigu gavote perspėjimą sapne – tai ir yra tiesioginis perspėjimas, jeigu gaunate išmintingą žodį, tai vadinasi, jūsų sielos vedlys su jumis kalbėjosi ir mokė jus. Miego metu jūsų eterinis kūnas gyvena toliau, jis užfiksuoja buvusius įvykius tik kitame pasaulyje. Bet jūsų žemiškoji sąmonė dažnai iškreipia tą informaciją. Arba kitaip tariant, jūsų sąmonės blokai neleidžia teisingai interpretuoti gautos žinios. Bet tai nereiškia, kad negalite gauti teisingos informacijos. Tiesiog ši žinutė tiems, kurie netiki savo sapnais, nors reikėtų. Jei kitaip su jumis negalima susisiekti, tai susisiekiama miego metu, kai eterinis kūnas palieka žemiškąjį kūną ir persikelia į subtilųjį pasaulį.

Miego metu vyksta ir kiti procesai. Kai žmogaus sąmonė yra atsijungusi, tada pasijungia aukštesnioji sąmonė ir ji per jūsų kūną atlieka tam tikrus veiksmus, kurių neįmanoma atlikti ne miego metu. Aukštesnioji sąmonė gali per fizinį kūną perleisti aukštų vibracijų bangas. Jas gali tikslingai nukreipti į tam tikrus žmones ar įvykius. Gali tiesiog pripildyti jūsų pačių fizinius kūnus gydomąja energija ir taip išgydyti ligas. Kai sąmoningai gyvenate ir sąmoningai ruošiatės miegui, jūs galite paprašyti savo aukštesniosios sąmonės, kad pripildytų jūsų fizinį, emocinį ir mentalinį kūną gydomosios energijos. Jūs galite paprašyti, kad aukštesnioji sąmonė įtvirtintų jūsų energiniame lauke aukštų vibracijų dalelytes, kurios vėliau leistų tai pačiai aukštesniajai sąmonei pasireikšti ne miego metu. Jūs galite paprašyti savo angelų, kad jie per jūsų emocinį kūną išspręstų neteisingus santykius, galite arkangelų paprašyti, kad miego metu jums nuleistų tam tikras idėjas, kad jos jums taptų priimtinos ir sudarytų sąlygas sėkmingiau eiti savo dvasinio tobulėjimo keliu. Žmogus nepriima labai daug informacijos, kuri jam yra svetima, nesuprantama ir neranda atgarsio nei su jo protu, nei su širdimi. O jeigu arkangelai jumyse įtvirtins jums reikalingas žinias, tai jūs bent jau širdimi neatmesite naujos informacijos ir galėsite pamažu prie jos pratintis. Jums nereikia tiksliai pasakyti kokios informacijos norite, jūs tiesiog paprašykite, kad jumyse įtvirtintų tas žinias, kurios reikalingos šio laikotarpio sielos sklaidai. Jeigu mokotės sąmoningai gyventi, tai turite išmokti sąmoningai miegoti ir sąmoningai pasiruošti miegui. Kiekvienas jūsų elgesys, kiekviena mintis turi būti tikslingai apgalvota ir tikslingai nukreipta. Ten, kur nusikreipia jūsų dėmesio energija, ten teka jūsų energija, vadinasi atsiranda kontaktas ir grįžtamasis ryšys. Jeigu ne miego metu jums sunku susilieti su savo aukštesniąja sąmone, tai miego metu niekas netrukdo tam procesui. Jūs galite neatsiminti kas vyko, kai prabudote, galite iš karto ir nepajusti rezultatų, bet jeigu tikslingai dirbsite, vis tiek atsiras atgalinis ryšys ir į jūsų fizinį kūną, jūsų emocinį ir mentalinį kūną nusileis vibracijos iš aukštesniosios jūsų sąmonės dalies ir jums bus lengviau sąmoningai gyventi ne miego metu.

 Matote, procesai ir mokymai toliau eina. Jeigu iki šiol mokėtės kaip reikia pragyventi savo dieną, tai dabar mokome, kaip reikia ją sąmoningai pragyventi ir išnaudoti kiekvieną minutę savęs pažinimui ir tobulinimui. Taip jūs sustiprėsite, jumyse atsiskleis daugiau žinojimo, įsitvirtins besąlyginė meilė (jei to paprašysite savo aukštesniosios sąmonės) ir fizinis kūnas taps stiprus ir sveikas. Suvokite, čia nėra stebuklų ir nėra nežinia kieno įtakos. Jūs tiesiog bendraukite su savo aukštesniąja sąmone ir kreipkitės tik į ją ir ji duos jums visus atsakymus. Galite bendrauti ir su angelais, arkangelais, dvasios vadovais. Tiesiog įpraskite tinkamai išnaudoti laiką prieš miegą. O jeigu pabudę jausite, kad per jūsų kūnus teka energijos, tai neišsigąskite, tiesiog jūsų aukštesnysis Aš dirba savo darbus. Atsipalaiduokite ir stenkitės toliau miegoti ir netrukdyti tam procesui. O jeigu gaunate išmintingą žodį, tai pamėginkite užsirašyti ir vėl eikite miegoti. Nieko nereikia sureikšminti, nereikia įsitempti. Tiesiog miegokite savo angelų apsuptyje ramiai ir giliai. O jeigu dar paprašysite jų pagalbos sprendžiant kasdienes problemas – tai puiku. Bendradarbiaukite. Suvokite, kad tai ne džinai, pildantys visus jūsų įgeidžius, bet rimtas problemas visados padės spręsti, tuo labiau, kad savo prašymu duosite leidimą jiems veikti savo nuožiūra. (ta nuožiūra visados sutaps su jūsų aukštesniosios sąmonės valia). Tik rezultatai jus gali nustebinti. Ne visados problema spręsis pagal jūsų egoistinį norą. Ji spręsis pagal jūsų aukštesniosios valios norą. Jeigu sutinkate, kad aukštesnioji sąmonė pasireikštų jūsų gyvenime, tai ramiai atsipalaiduokite ir pasitikėkite jos sprendimais.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *