Viešpats Maitrėja

Keiskite neigiamus įpročius į teigiamus

     Brangieji mano, pasaulis keičiasi ir jūs turite spėti prisiderinti prie pokyčių. Nieko nėra sunkiau keisti kaip savo įsitikinimus, savo įpročius. Atrodo daug ką žinote, daug ko siekiate, o įpročiai vis tiek valdo jūsų gyvenimą. Jūs vis tiek bijote, nerimaujate, pykstate, nuobodžiaujate ir t.t. Tai jums įprasta ir kol kas tai yra jūsų veiklos dalis. Kiek kartų sakėme, kad išmokite sekti savo būseną ir ją keiskite. Jūs turite išmokti gyventi džiaugsme, kūryboje, susiliejime su savo Mokytoju. Kai nežinote kaip išbristi iš savo kasdienybės, šaukitės į pagalbą savo Mokytoją, kreipkitės ir į Dievą. Susiliekite su Mokytojo energija ir paprašykite, kad jis jums suteiktų jėgų ir išminties kitaip gyventi.

Jūsų sąmonė laikas nuo laiko pasiekia savo mąstymo ribą. Tarsi nebesugeba daugiau suprasti, daugiau suvokti. Bet tą ribą galima peržengti, tik reikia prašyti pagalbos aukštesniųjų jėgų. Jūsų noras – tai jūsų kūryba. Jeigu kažko norite, tai į erdvę išeina jūsų mintis ir ji formuoja realybę. Tai norėkite, kad jus globojantys Mokytojai atvertų išminties srautus. Kad jūs gebėtumėte susilieti su aukštesnių vibracijų sąmone. Tai, kad jūs priėjote savo suvokimo ribą, tai nereiškia, kad nėra daugiau apie ką mąstyti, nėra ko išjausti. Pasaulis nėra baigtinis. Tik jūs su savo negebėjimu mąstyti ir išjausti, apribojate savo galimybes. Jos veikia tik tam tikrame virpesių dažnyje ir tarsi užstringate laike ir erdvėje. Tarsi užstringate tam tikrame informaciniame – energetiniame lauke. Ir tik jūsų vidinių pastangų dėka galite peržengti tą ribą. Dvasios Mokytojai jums padės, bet turite to ne tik norėti, turite keisti savo senus įpročius. Todėl, jei jaučiatės, kad pasiekėte suvokimo ribą ir jos neperžengiate, vadinasi jūs neatlaisvinate vietos savyje nuo neteisingų įpročių. Jūs ir toliau gyvenate pagal savo įpročius, jūs nekeičiate savo gyvenimo vibracijų ir jums nepavyksta susisiekti su Mokytojais.

Atlaisvinkite save nuo senų įpročių ir gyvenkite pagal naujus standartus. Gyvenkite su šypsena, tikėkite, kad jūs savo minties galia galite pasiekti savo norimus rezultatus. Kad galite būti ir sveiki, ir laimingi, kad galite per save perleisti aukštų vibracijų energijas, ateinančias iš kosmoso ir taip apvalyti savo kūnus nuo neigiamų dalykų.

Prisirišimai prie įpročių ir tam tikrų tiesų neleidžia priimamai aukštų vibracijų energijai išsispinduliuoti per jus. Jūs blokuojate pratekėjimą tos energijos ir tos energijos sankaupos gali sukelti tam tikrus fizinius ir psichologinius skausmus. Kai jūsų mintys atviros pokyčiams, tai aukštų energijų srautas, ateinantis iš subtiliojo pasaulio, lengvai perteka per jus ir išsiskleidžia jūsų aplinkoje, tuo keisdamas ir jūsų aplinką, jūsų numatytas gyvenimo situacijas.

Jūs į Žemę atėjote ne vien namų statyti ir vaikų auginti. Visa tai tik proceso dalis. O uždaviniai tai kiti. Jūs atėjote skleisti Kūrėjo šviesą ir toje šviesoje kurti savo gyvenimą. Kol negyvenate Kūrėjo šviesoje, tol neatsiveria jūsų tikrosios galimybės ir jūs nežinote kaip turėtumėte iš tiesų gyventi. Gaunasi uždaras ratas, bet iš to rato galite išeiti pradėdami keisti savo įpročius. Ne tik tuos įpročius, kuriuos vadinate kenksmingais, bet ir įpročius elgtis negerai. Įprotis vadovauti, skaudinti, niurzgėti, abejoti, smerkti, apkalbėti, neapkęsti, apgaudinėti, išnaudoti kitą ir t.t. Jūs turite keisti įprotį neteisingai elgtis į įprotį elgtis pozityviai, nuoširdžiai. Daugiau šypsotis sau ir kitiems, daugiau tikėti sėkme, o ne nesėkme. Daugiau atiduoti gerumo, nuoširdumo, meilės aplinkiniams, o ne užsidaryti savyje.

Maldos dėka ar kitų dvasinių praktikų dėka jūs galite sukelti savo vibracijas ir priimti į save aukštų vibracijų srautus. Bet juos priėmus, tai reikia atiduoti savo žemiškai aplinkai, o kaip juos atiduosite, jeigu jūsų veiksmai yra neigiamo pobūdžio ir tos priimtos aukštos vibracijos neturi per ką išeiti, jos blokuojasi jūsų sąmonėje, jūsų fiziniame, astraliniame ir mentaliniame kūnuose.  Gaunasi vidinis sprogimas. Ir tas sprogimas dažniau jums pakenkia, nei atlaisvina sustabarėjusį mąstymą. Jūs galite patirti sunkią ligą ar kitą nesėkmingą gyvenimo įvykį. Kai kada po tokio įvykio jūs pradedate mąstyti kitaip, kitaip vertinti savo gyvenimą, savo elgesį. Bet kam laukti nelaimės su skaudžiomis pasekmėmis, kai galite lengvai ir paprastai žengti per savo gyvenimą vis po truputi save keisdami. Keisdami vienus įpročius kitais, dalindami savo šypseną ir meilę aplinkiniams ir kurdami pozityvias mintis ir teigiamą aplinką sau ir savo artimiesiems. Ir atėjus momentui jūsų sąmonės ribos atsilaisvins ir jūs suvoksite naujas tiesas, atsivers naujos galimybės ir jūs toliau žengsite savo gyvenimo kūrybos keliu.

Su meile, Viešpats Maitrėja

 

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *