Viešpats Maitrėja

Kelio pasirinkimas

Pagaliau. Pagaliau tau pavyko įsisąmoninti – Mes esame. Esame kaip sąmoningos struktūros, kurios gyvenome Žemėje, gyvenome kituose materialiuose pasauliuose, vystėme ir formavome save. Taip mes suformavome aukštų vibracijų energijos sankaupą ir dabar galime egzistuoti ne materialioje plotmėje. Galime suformuoti nematerialų įvaizdį. Tiesa, jeigu žmogus jį sugeba pamatyti, tai negalime sakyti, kad nematerialų įvaizdį. Pakankamai materialų ir priimtiną žmogaus suvokimui įvaizdį. Mes galime suformuoti ir kitokį įvaizdį, kad mus suprastų kitų materialių pasaulių gyventojai.

Koreguojame savo įvaizdį pagal suvokimą tos būtybės su kuria bendraujame. Kadangi dalis mūsų gyveno Žemėje, tai labai lengva suformuoti žmogišką įvaizdį. Savo energetiniame lygmenyje turime kitokį įvaizdį – tai spalvų šešėliai, kurie spinduliuoja įvairias spalvas ir pagal kurias galima įvardyti energijų subtilumą, aukštumą. Mes turime formą. Mūsų, Pakylėtųjų Valdovų, struktūra turi tam tikrą formą, o tai reiškia, kad turime ir ribą, kurią galime peržengti ir kilti dar aukščiau. Dievo energija teka per žmogų, teka ir per mūsų pasaulį. Mus skiria tik vibracijų lygis, suvokimo galimybės, kūrybinės galios. Skiria daug kas, bet šaltinis tai tas pats – Dieviškoji energija. Ši energija – tai ne vien virpėjimų dažnis. Tai Išmintis ir Meilė. Tai begalinis grožis mąstymo, plataus ir viską apimančio Proto ir viską išgyvenančios Meilės. Išmintis ir Meilė turi tam tikras vibracijas. Ji skleidžiasi per kiekvieną Visatos kūrinį. Tai ir yra Dieviškoji energija – Meilė ir Išmintis. Visaapimantis Protas valdo šių energijų tekėjimą ir yra suformavęs sistemą visos Visatos egzistencijos. Yra lygmenys, yra struktūros. Kiekviena turi savo prasmę ir savo galią. Kiekviena turi savo siekius ir galimybes. Bet esmė yra ta, kad mes egzistuojame. Ir egzistuojame ne vien kaip kažkokia energija, o kaip subtili būtybė, turinti Išminties ir Meilės dalelytę. Mes gyvenome ir Žemėje. Žemiškoji struktūra yra aiški, galimybės taip pat. Nors mums netikėtai buvo duoti nurodymai keisti pobūdį pagalbos, kurią teikiame žmonėms.

Jums suteikiama beribė galimybė kūrybai. Tai yra, Meilės ir Išminties išraiškai. Vadinasi, nėra ribos šiai dieviškai energijai išreikšti. Mums buvo svarbu padėti jums „išbristi iš balos“.  Tai yra iš neigiamumo liūno, iš blokų ir žemų energijų aplinkos. Dabar siekiai yra visai kiti. Mes padėsime suvokti ir išgyventi Meilę ir Išmintį plačiąja prasme. Ir tie, kurie nenorės ir nesugebės eiti tuo procesu, nelabai pagalbos ir gaus. Energija padėčiai taisyti nebus duodama. Viskas. Programa vystymosi keisis. Norite prisijungti prie tų, kurie siekia suvokti Meilę ir Išmintį – puiku. Mes su tais dirbsime nuolat ir sistemingai. O kurie to nenori – negaišime nei laiko, nei energijos tam daugiau neduosime. Todėl procesas vyks labai stiprus ir be gailesčio.

Jei renkiesi kelią ėjimo link Dievo, tau nebus duodami švelnūs išbandymai, kad dar pamąstytum, apsispręstum, prisitaikytum. Čia tau taip pasisekė, kad dešimt metų su tavimi dirbome švelniai ir palengva. Daugiau to nebebus. Dirbsime rimtai ir negrįžtamai. Eini tuo keliu – laimi amžiną gyvenimą. Suki kitu keliu – beprasmybė ir amžinas niūrumas kosmoso platybėse. Tu turėsi galimybę egzistuoti, bet to gyvenimu nepavadinsi. Nesirenki tinkamo kelio – sekantis įsikūnijimas sunkus ir liūdnas. Be jėgos, be galimybių. Ir taip tol, kol tavo stiprioji siela ir esybė sunyks, nebegaudama energijos.

Eisi kitu keliu – turėsi atsisakyti ego. Čia žaidimų nebebus. Privalėsi ego atsisakyti. Nebus taip, kad ir vilkas sotus, ir avis sveika. Bus tik vienas kelias – vedantis Visatos pažinimo link. Toks laukia mūsų, Pakylėtųjų Valdovų, darbas. Toks likimas laukia jūsų. Nustebome dėl suteiktų galimybių jums, bet suprantame, kad šiomis galimybėmis nepajėgs visi pasinaudoti. O nepajėgs tik dėl vienos priežasties – dėl savojo ego. Tai suprantate: teisė rinktis kelius turite kiekvienas, bet tas, kuris vis dar tarnauja savajam ego, nepajėgus pasirinkti teisingo kelio.

Sveikinu su naujo kelio pradžia. Čia jūsų laukia įdomus, keistas, netikėtas gyvenimas. Bet visados jis suteiks didelę palaimą, harmoniją ir visišką skausmą jūsų ego. Būkite stiprūs. Su jumis tiesiogiai kalba Dievas. Ir jis visus šiuos žodžius performuoja per mus, Pakylėtuosius Valdovus.

Su meile ir pagarba,

Viešpats Maitrėja

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *